آبپاش بدون سرب Tyco LFII – شماره 6 2022 – انتشارات Technews

LFII با مواد پلیمری با خواص ضد حرارت و ضد خوردگی ساخته شده است. این ویژگی ها به افزایش عمر و ارزش آبپاش در مقایسه با محصولات برنجی مشابه کمک می کند. این آبپاش دارای گواهینامه NSF 372 و NSF 61 برای اطمینان از سازگاری با آب آشامیدنی سالم و الزامات لوله کشی بدون سرب است.


منبع: https://www.securitysa.com/17734R

آبپاش بدون سرب Tyco LFII

شماره 6 2022 ایمنی آتش، محصولات، تجاری (صنعتی)

برای اطلاعات بیشتر با Johnson Controls Global Products، +27 11 011 4050 تماس بگیرید، [email protected]، www.johnsoncontrols.com/fire-detectionوام)

جانسون کنترلز اعلام کرده است که آبپاش خانگی بدون سرب 4,9 سری LFII سری Tyco آن برای نصب در املاک مسکونی کم ارتفاع به ازای NFPA 13R تایید شده است. آبپاش Tyco LFII اولین اسپرینکلر آتش نشانی پلیمری تایید شده ANSI/UL 199 است که حفاظت طولانی مدت و قابل اعتمادی را برای طیف وسیعی از ساختمان های مسکونی مشخص شده در NFPA 13D و 13R ارائه می کند. این شامل سازه‌های مسکونی کم‌مرتبه با چهار طبقه یا کمتر طبق استاندارد NFPA 13R، و همچنین خانه‌های یک و دو خانواده با هر اندازه‌ای است که تحت NFPA 13D مشخص شده است.

آنا خانوا، معاون جهانی مدیریت محصول، جانسون کنترلز، گفت: «با این تأییدیه جدید UL، مقامات، پیمانکاران، تعیین‌کننده‌ها و صاحبان خانه‌ها اکنون می‌توانند از سکونت‌های مسکونی کم‌مرتبه خود با آبپاش پلیمری محافظت کنند.» ما هیجان زده هستیم که این اولین آبپاش صنعتی را به مشتریان خود به عنوان گزینه ای واضح برای کمک به بهبود عملکرد سیستم اطفاء حریق، کاهش هزینه های نصب و رعایت قوانین ساختمانی سختگیرانه برای طیف گسترده ای از پروژه های مسکونی ارائه می دهیم.

آبپاش آویز پنهان در هر دو پیکربندی دمای معمولی 68 درجه سانتیگراد و متوسط ​​93 درجه سانتیگراد موجود است. مجموعه آبپاش و صفحه پوششی امکان تنظیم تا 1.9 سانتی متر را فراهم می کند که انعطاف پذیری بیشتری را با تاسیسات مسکونی فراهم می کند.