آخرین تمرین اورژانس باشگاه SIA


ادینبورگ جدیدترین مکانی است که توسط سازمان صنعت امنیت انجام شده است (است) تنظیم کننده بخش امنیت خصوصی بریتانیا. محل برگزاری، باشگاه شانگهای در خیابان جورج بود.

چهار شبیه‌سازی، در زمان واقعی و شامل بازیگران داوطلب، در سناریوهای اضطراری اجرا می‌شوند: حمله به داخل سالن با یک سلاح تیغه‌دار، اسیدپاشی به مشتری، یک بسته مشکوک و یک حمله تروریستی غارتگرانه که در خارج از باشگاه اتفاق می‌افتد. تیم های امنیتی در از ادینبورگ و اطراف آن برای مشاهده حضور داشتند.

Ronnie Megaughin، رئیس انطباق و بازرسی SIA، گفت: “این سناریوهای واقع بینانه روشی عالی برای آموزش ماموران امنیتی است و به آنها فرصت ایده آلی می دهد تا از آموزش های خود استفاده کنند. ماموران امنیتی ممکن است اولین افرادی باشند که در یک حادثه حاضر می شوند. حوادث تروریستی ترتیب‌داده‌شده دیروز، عوامل امنیتی را قادر ساخت تا در این سناریو شرکت کنند و با آن مقابله کنند و سپس یک گزارش فوری از کارشناسان ضد ترور دریافت کنند.

ما از تجربه می دانیم که عوامل عملیاتی و مدیران آنها واقعاً از آنچه از این رویدادها یاد می گیرند قدردانی می کنند و آنها را ارزش زمان خود می دانند. هر یک از این کارکنان امنیتی می تواند خود را به عنوان اولین پاسخ دهنده در یک حادثه جدی بیابد، و این تمرین می تواند به معنای واقعی کلمه تفاوت بین مرگ و زندگی باشد.

و جان سندلین، مدیر ارشد انطباق و بازرسی SIA، گفت: “هدف اصلی تمرین هایی مانند این افزایش ایمنی عمومی در اقتصاد شبانه با همکاری با مکان ها و کارکنان امنیتی است. همچنین نشان دادن بهترین عملکرد با قرار دادن اقدام مقابله با تروریسم (عمل کنید) بسته آموزش الکترونیکی امنیتی، که ما آن را به تمام فعالان دارای مجوز SIA توصیه کرده‌ایم، آن را عملی کنند. ما واقعاً از تعهدی که همه کارکنان امنیتی به تمرین در باشگاه شانگهای می دهند خرسندیم.”

این تمرین اضطراری به دنبال رویدادهای مشابه در چسترفیلد (پیش از کووید)، وست اند لندن (تصویر، نشان داده شده در نسخه چاپی نوامبر 2021 مجله امنیتی حرفه ای)، گلاسکو و لستر.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/sias-latest-club-emergency-exercise/