آخرین نسخه VMS | امنیت حرفه ای


Hanwha Techwin اروپا راه اندازی شده است Wisenet WAVE 5.0، آخرین نسخه VMS (سیستم مدیریت ویدئو) آن است. این نسخه که در پاسخ به استفاده از هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) طراحی شده است، از تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی استفاده می کند.

جستجوی پیشرفته اشیاء اکنون در دسترس است، برای اپراتورها برای جستجوی اشیایی که توسط تجزیه و تحلیل شناسایی شده و در آرشیوهای ویدئویی با ویژگی های خاص خود ذخیره شده اند، مانند نوع شی، رنگ، جنسیت، سن یا لباس. یک اپراتور همچنین می تواند در یک پنجره بازشو جدید مشاهده کند. کاربران می‌توانند پشتیبان‌گیری از بایگانی‌های ویدیویی را بر اساس فراداده‌های سیستم مرتبط، از جمله حرکت، نشانک‌ها یا اشیاء، علاوه بر پشتیبان‌گیری هم‌زمان، برنامه‌ریزی‌شده یا درخواستی، پیکربندی کنند.

به‌روزرسانی‌های دیگر شامل قابلیت استفاده جدید و ویژگی‌های سرپرست برای مدیریت فیلم‌های ویدیویی از گروه‌های دوربین با استفاده از طیف وسیعی از گزینه‌های ضبط، مانند حرکت و وضوح پایین، یا حرکت و اشیا است. سپس می توان آنها را با گروه های کاربری خاص به اشتراک گذاشت. اپراتورها همچنین می توانند برای دیدن چند دقیقه آخر یک رویداد و مشاهده اطلاعات دقیق تر در مورد سرورها و دوربین هایی که یک رویداد را ضبط می کنند، به پخش دسترسی داشته باشند.

سرویس گیرنده دسکتاپ همچنین به‌روزرسانی‌ها را به‌طور خودکار و در پس‌زمینه دانلود می‌کند تا مطمئن شود که سیستم همیشه به‌روز و بدون آسیب‌پذیری است (کاربران می‌توانند در صورت تمایل، این به‌روزرسانی خودکار را غیرفعال کنند).

برای امنیت سایبری، احراز هویت دو مرحله‌ای (2FA) به‌عنوان تنظیمی در سراسر سیستم وجود دارد که همه کاربران دارای حساب‌های ابری را ملزم می‌کند از یک برنامه احراز هویت برای دسترسی (Google Authenticator، Microsoft Authenticator یا Duo Mobile) استفاده کنند. اتصالات سرور VMS اکنون از پین کردن گواهی SSL/TLS برای جلوگیری از حملات “man-in-the-middle” استفاده می کند. سرورهای VMS و کلاینت ها نیز به طور پیش فرض از احراز هویت جدید مبتنی بر جلسه (توکن حامل) استفاده می کنند. بایگانی‌های ویدئویی فقط در دسک‌تاپ، تلفن همراه و کلاینت‌های وب رمزگذاری شده و قابل مشاهده هستند – و روی هر دیسک سخت یا رسانه ذخیره‌سازی کار می‌کنند.

Uri Guterman، رئیس بخش محصول و بازاریابی Hanwha Techwin Europe گفت: «راه‌حل‌های نظارتی و امنیتی به طور فزاینده‌ای از تجزیه و تحلیل داخلی برای ارائه داده‌هایی استفاده می‌کنند که حفاظت هوشمند و همچنین تصمیم‌گیری‌های تجاری هوشمندانه را هدایت می‌کنند. این نسخه 5.0 نشان دهنده تکامل مداوم پلتفرم WAVE ما به عنوان راه حلی برای آینده است که متخصصان امنیتی به آن نیاز دارند.

بازدید کنید https://wavevms.com/wisenet-wave-5-0/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/vms-latest-version-2/