آزنا پلت فرم دوربین هوشمند را گسترش می دهد – شماره 6 2022

پیشرفت‌های این پلتفرم اکنون گزینه‌های مختلفی را برای استقرار و نگهداری ارائه می‌دهند، از اتصالات کاملاً از راه دور گرفته تا پشتیبانی جدید برای نصب‌هایی که در یک شبکه کاملاً بسته اجرا می‌شوند، مانند تأسیسات زیرساخت‌های حیاتی یا سایت‌های راه دور با اتصال کم یا بدون اتصال به اینترنت. با ویژگی‌های جدید مدیریت پروژه، یکپارچه‌سازها می‌توانند مجوزهای اپلیکیشن را به مشتریان یا پروژه‌های خاص اختصاص دهند. نصب‌های دوربین را می‌توان به راحتی بر اساس مشتری، پروژه و مکان تقسیم‌بندی کرد و حقوق دسترسی به کاربران خاص را می‌توان بر اساس پروژه‌ها اختصاص داد و مدیریت کرد. این امر نظارت و کنترل بهتری بر پروژه‌های خود به یکپارچه‌سازها می‌دهد و داده‌های دوقلوی دیجیتالی از تاسیسات آنها نیز می‌تواند در سیستم‌های دیگر مانند مدیریت پروژه یا نرم‌افزار مدیریت ساختمان استفاده شود.

با بیش از 100 برنامه منحصربه‌فرد موجود در فروشگاه برنامه‌های رو به رشد Azena، ادغام‌کنندگان می‌توانند یک یا چند مورد از آن برنامه‌ها را انتخاب کنند یا برنامه‌های خود را توسعه دهند و آپلود کنند که فقط برای مشتریانشان قابل مشاهده باشد و فروخته شود. این یکپارچه‌سازان بسیار تخصصی را قادر می‌سازد تا از رویکردهای منحصربه‌فرد خود برای بازارهای عمودی خاص یا سایر نیازهای خاص مشتری محافظت کنند، در حالی که همچنان از پلتفرم Azena به عنوان بخشی از راه‌حل سفارشی خود استفاده می‌کنند.

«یکپارچه‌سازهای سیستم‌ها وظیفه دارند راه‌حل‌های بسیار سفارشی‌سازی شده را برای پایگاه مشتریان خود ارائه دهند، و با پلتفرم ما، برنامه‌های فروشگاه و ابزارهای یکپارچه‌سازی ما، می‌توانند این راه‌حل‌های تخصصی را ایجاد کنند – همه چیز از نظارت بر شعله‌های روغن در بخش انرژی گرفته تا تشخیص سقوط بیمار در مراقبت‌های بهداشتی. ماهاو وارما، نایب رئیس، محصول آزنا گفت. این پیشرفت‌ها در پلتفرم ما، استقرار و مدیریت این راه‌حل‌ها را برای یکپارچه‌سازها ساده‌تر می‌کند، در زمان، هزینه‌های نیروی کار و کامیون‌های پرهزینه صرفه‌جویی می‌کند.»

در مورد Azena و فروشگاه اپلیکیشن آن بیشتر بدانید www.azena.comمنبع: https://www.securitysa.com/17683R

مدیریت پیشرفته دستگاه در پلتفرم Azena به ادغام‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا به‌روزرسانی‌های دسته‌ای را آسان‌تر برای بسیاری از دستگاه‌ها با تنظیمات یکسان انجام دهند، و همچنین از آن تنظیمات نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی یا تکرار کنند. یکپارچه‌کننده‌ها اکنون می‌توانند مستقیماً با توسعه‌دهندگان برنامه در پلتفرم برای قیمت‌گذاری حجم یا سایر تخفیف‌ها و پشتیبانی اضافی برنامه مذاکره کنند. مجوز برنامه برای دموهای مشتری یا پروژه های آزمایشی نیز می تواند به راحتی در پلت فرم Azena گسترش یابد.

قابلیت‌های یکپارچه‌سازی جدید پیکربندی و استقرار دوربین‌های هوشمند را با استفاده از تجزیه و تحلیل‌های تخصصی – که رویدادهای منحصربه‌فردی را ایجاد می‌کنند – در سیستم نظارت تصویری موجود مشتری برای یکپارچه‌ساز ساده‌تر می‌کند. فراداده های این تجزیه و تحلیل ها، مانند تشخیص سلاح، نظارت بر سطح تانک یا تشخیص سیل، به طور خودکار به رویدادهایی برای برخی از محبوب ترین پلت فرم های نرم افزار مدیریت ویدیو از Milestone، Genetec و Network Optics تبدیل می شوند. این از یکپارچه‌سازها در ایجاد راه‌حل‌های عمودی و خاص مشتری و سرتاسر پشتیبانی می‌کند که از داده‌های تجزیه و تحلیل ویدیویی در سیستم‌ها و بخش‌ها استفاده می‌کند.

آزنا پلتفرم دوربین هوشمند را گسترش می دهد

شماره 6 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

آزنا ارتقاء پلتفرم باز خود را برای دوربین‌های هوشمند اعلام کرده است که قابلیت‌های یکپارچه‌سازی جدیدی را در سیستم‌ها و ابزارهای نظارت تصویری موجود برای مدیریت کارآمدتر دستگاه برای ادغام‌کنندگان سیستم ارائه می‌دهد. با این عملکرد عمیق‌تر، یکپارچه‌کننده‌هایی که از پلتفرم Azena و تجزیه و تحلیل ویدیویی با قابلیت هوش مصنوعی از فروشگاه برنامه Azena استفاده می‌کنند، کنترل گسترده‌تری بر گروه‌های بزرگی از دستگاه‌ها، برنامه‌ها و پیکربندی‌های در حال اجرا بر روی دوربین‌های هوشمند مشتریان خود با سیستم عامل Azena دارند.