آشنایی با دوربین مداربسته

شرکت الکامپ از باسابقه ترین تامین کننده های انواع دوربین مداربسته استاندارد بوده که با قیمتی استثنایی و کیفیتی مثال زدنی آمادگی ارائه خدمات حفاظتی و امنیتی را به شما عزیزان دارد و شما میتوانید جهت خرید دوربین مدار بسته به سایت شرکت مراجعه نمایید. شرکت الکامپ از باسابقه ترین تأمین کننده های انواع دوربین مداربسته استاندارد بوده که با قیمتی استثنایی و کیفیتی مثال زدنی آمادگی ارائه خدمات حفاظتی و امنیتی را به شما عزیزان دارد و شما می توانید برای خرید دوربین مدار بسته به سایت شرکت مراجعه نمایید. این دوربین در هر ساعت از شبانه روز تصاویر و ویدئوهای بسیار با کیفیتی را ضبط میکند. جواب این سوال ممکن است برای هر فردی متفاوت باشد.

با کمک این نوع دوربین ها، امکان ضبط و مشاهده در زمان وقوع اتفاقات ممکن است. برای خرید دوربین مداربسته ملاک های زیادی وجود دارد که باید به همه آن ها توجه کنید؛ همچنین قیمت این دوربین ها نیز با یکدیگر تفاوت دارند؛ به طور مثال قیمت دوربین مداربسته صنعتی با خانگی متفاوت است. این مورد برای شرایطی که تسلط به محیط دوردست اهمیت داشته باشد، قابل توجه است. در سراسر دنیا و کشورمان ایران همسو با پیشرفت تکنولوژی، فناوری های جدیدی برای بشر رونمایی می شود که گاه زندگی را همچون بهشت رؤیایی می نماید و در مواردی نیز لطمه بسیاری به روال عادی زندگی روزمره وارد می کند. در سراسر دنیا و کشورمان ایران همسو با پیشرفت تکنولوژی، فناوری های جدیدی برای بشر رونمایی می شود که گاه زندگی را همچون بهشت رویایی می نماید و در مواردی نیز لطمه بسیاری به روال عادی زندگی روزمره وارد می کند. علاوه بر مبلغ اصلی که برای خرید می بایست کنار گذاشت هزینههای نصب و تهیه وسایل دیگر همچون سیم، منبع تغذیه و .. نیز بر آن افزوده میشود. در این بخش به معرفی جامع انواع دوربین مداربسته به همراه لیست قیمت دوربین های مداربسته صنعتی و تجاری گران قیمت و حرفه ای پرداخته میشود.

این دوربین ها معمولا دارای استاندارد های ip66 ، ip67 و ip68 هستند . دوربینهای مداربسته معمولا از تجهیزات مشترکی ساخته می شوند. معمولا انتخاب دوربین های آنالوگ توسط افرادی صورت می گیرد که اطلاع دقیق از جزئیات تصاویر برای آنان اهمیت چندانی ندارد اما برخی مایلند با پرداخت مبالغ بیشتر از کیفیت خیره کننده دوربین های PI و یا DH بهرمند شوند. انتخاب سنسور: برای انتخاب سنسور، باید دو نکته را مورد توجه قرار بدهید که اولی نوع سنسور و دوم اندازه آن است. با توجه به گسترش بازار مصرف انواع دوربین مداربسته، حال تنوع بی نظیری برای اماکن مختلف همچون برای کاربری مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی فراهم شده است که در قدم نخست شما می بایست اطلاعات دقیقی درباره لوکیشن محل بدهید. در انتخاب پک کامل دوربین مداربسته برای منزل , بهتر است قبل از انتخاب یکی از کارشناسان دیاکالا جهت مشاوره و ارائه بهترین طرح , از محل اجرا بازدید به عمل آورد و با توجه به نیاز های شما و امکانات مورد نظر شما ,کار آمد ترین پک کامل دوربین مداربسته برای منزل انتخاب شود.

انتخاب از برند معتبر یکی از توصیه های اکید کارشناسان حوزه دوربین مداربسته است. امروزه دوربین مداربسته از ضروری ترین المان تامین امنیت در اماکن شخصی و سازمانی بشمار میرود. نوشته راهنمای کامل برای خرید دوربین های ۴k برای محیط بیرون اولین بار در امنیت شاپ: دوربین مدار بسته هایک ویژن | فروش و نصب انواع دوربین مداربسته. نویز گاوسی توسط یک تداخل تصادفی که ریشه در حرکت الکتریسیته در مدارهای دوربین مدار بسته دارد، رخ میدهد. دوربین های مدار بسته می توانند دارای لنز های ثابت باشند یا متغیر که هر کدام کابرد خاص خود را دارند. دوربین های box type که در بازار، صنعتی به آن گفته میشود شکلی مکعب مستطیلی دارد و به دلیل دارا بودن قابلیت نصب لنزهای گوناگون Fix ، Varifocal ، Motorize ، Auto Iris و نیز ست شدن آن با انواع پایه و کاورهای خاص ، میتواند در تمام مکانهای مسکونی، اداری، تجاری و یا صنعتی نصب و راه اندازی شود . خوشبختانه حال اغلب افراد به این نکته پی برده اند که خرید دوربین مداربسته و وسایل محافظتی هزینه نیست بلکه نوعی سرمایهگذاری است تا از خسارتهای مالی جان سالم به در برد. در واقع این سیستم ها یک وسیله بازدارنده قدرتمند برای مجرمان محسوب میشود تا افراد غریبه جرئت ورود غیرقانونی به املاک خصوصی را نداشته باشند علاوه بر اینکه یک روش معتبر تحقیق و اثبات جرم نیز هست و بی دلیل نیست که مشاغل مختلف را نیز ترغیب کرده است از این طریق امنیت را فراهم کنند.حتماً شما نیز مشاهده کرده اید که اغلب شرکت ها، سازمان ها و ادارات خصوصی و دولتی در تلاشند بهترین برند دوربین مداربسته را به کار ببرند.

بسیاری از مشتریان دوربین های مداربسته در خواسته های خود درخواست دوربین هایی را دارند تا بتوانند به واسطه آن پلاک های خودرو ها را مشاهده کنند. هر یک از ما سعی می کنیم محیط اطراف خود را با سیستم دوربین مداربسته پوشش دهیم تا بتوانیم اطلاعات دقیق تری از جزییات اتفاقاتی که در محیط می افتد به دست آوریم. شما با خرید این محصول دیگر نگران از دست دادن دارایی هایتان نباشید. این امکان باعث میشود که دست شما در نظارت بر روی مناطق گوناگون بازتر باشد . در ادامه به معرفی تعدادی از دوربین های مدار بسته که در اشکال مختلف وجود دارند می پردازیم. یکی از انواع دوربین های نظارت تصویری، دوربین مدار بسته دیجیتال است. این پورت در پشت دستگاه NVRقرار گرفته است. برند هایلوک در سال 2018 توسط کمپانی هایک ویژن معرفی شد. هایک ویژن در زمینه تولید و عرضه دوربین مدار بسته رتبه 1 جهان است و سهمی بزرگی از بازار را به خودش اختصاص داده است. هایک ویژن با بیش از ۱۳۰۰۰ نیروی انسانی فعال شامل ۴۰۰۰ نفر در بخش تحقیق و توسعه، دارای بزرگترین تیم تحقیق و توسعه در میان شرکتهای فعال در این حوزه میباشد.

به طور کلی شما باید نسبت به هدفی که دارید، دوربین مداربسته را تهیه کنید. اولا دقیقا آنچه که برای نصب دوربین مداربسته و شرایط خود نیاز دارید خریداری می کنید و درهزینه ها صرفه جویی می کنید. نظاررت بر سیستم ایمنی بوسیله تلفن همراه به شما این امکان را می دهد که در هر مکانی که قرار دارید از محل کار و یا منزل خود باخبر باشید این گونه نظارت میتواند برای صاحبان مشاغل مقرون و به صرفه باشد و نیاز به نیروهای امنیتی را کاهش دهد. امکان نصب آسان و مقرون به صرفه بودن در کنار کیفیت محصولات، عواملی است که این برند را روز به روز پر طرفدارتر کرده است. در سیستم های آنالوگ، تصاویر برگرفته از سنسور تصویر CCD آنالوگ هستند که جهت پردازش توسط DSP دیجیتال می شوند. دوربین های هایلوک از جهت ابعاد کمی کوچک تر از دوربین های برند مادر یعنی هایک ویژن تولید می شوند. 1. آشکارسازی تصویر: در قسمت پایینی طیف نوری مادون قرمز نور کمی وجود دارد که جمع شده و طوری تقویت می شود که ما بتوانیم آن را مشاهده کنیم.

همچنین قابلیت 360 درجه در برخی از این دوربین های مداربسته موجب شده تا این سیستم امنیتی طرفداران بیشتری را به خود اختصاص دهد و زوایای مختلفی را پشتیبانی نماید . شاید شکل ظاهری آن ها شبیه به انواع دام باشد اما با توجه به اینکه این تقسیم بندی از نظر انواع دوربین مداربسته بر اساس شکل ظاهری است، باید بگوییم اگر دو دوربین دام و دوربین مداربسته 360 درجه را در کنار هم قرار دهید متوجه می شوید آن ها چقدر با هم متفاوت هستند. توجه داشته باشید که محل عبور کابل ها را باید به دقت مشخص کنید که بعد از انجام کابل کشی ، کابل بیشتری اضافه نیاید . کنترلر UTC یا UTC Controller، کنترل کننده ای است که یک ورودی و یک خروجی تصویر مجهز به پورت BNC دارد. پس از اتصال کابل ها وقتی صفحه NVR بالا آمد برای نمایش تصاویر دوربین لازم است وارد منوی start شوید و از انجا به بخش تنظیمات بروید و از قسمت مدیریت دوربین ، دوربین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

علاوه بر خریداران، باید فروشندگان و متخصصین این حوزه نیز با تفاوتها و ویژگیهای این دو نوع دستگاه به طور کامل آشنا باشند تا بتوانند بسته به نیاز خود یا مشتری، مناسبترین مدل دستگاهها را انتخاب سایت hivisioncctv کنند. در این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با این دوربین ها و تفاوت آنها آشنا کنیم. برآورد قیمت دوربین مدار بسته در سال ۱۴۰۰ سوال پرتکراری است که از سوی اغلب افراد مطرح میشود؛ سعی کرده ایم در این مطلب اطلاعاتی کاربردی به اشتراک بگذاریم تا با خیالی آسوده بهترین انتخاب را داشته باشید. باید بدانید که خرید دوربین مدار بسته معتبر از شرکت های با سابقه هزینه، نیست بلکه سرمایه گذاری محسوب می شود تا با اطمینان خاطر زندگی شخصی و کاری را پیش برد. باید بدانید که خرید دوربین مدار بسته معتبر از شرکت های با سابقه هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری محسوب می شود تا با اطمینان خاطر زندگی شخصی و کاری را پیش برد. این نوع دوربین ها از قوی ترین دوربین های موجود می باشد، که دارای چرخش 360 درجه افقی و 180 درجه عمودی است.

یکی از بزرگترین برند های دوربین مداربسته در جهان، برند داهوا می باشد. سیستم های دوربین مداربسته توسط گروه پاساک به شیوه ای نوین معرفی و ارائه شدهاند. در این روزها که ایران تحریم است و محصولات خارجی وارد نمی شود، برند اکسوم توانسته است با دسترسی به تکنولوژی برتر، انواع دوربین مداربسته ای را تهیه کند که دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشند. آیا امکان دارد فردی را شناسایی کند، یا می توان موقعیت مکانی دقیق یا اقداماتی را که در یک محل مشخص شده است شناسایی کند . نحوه کارکرد دوربین مداربسته خورشیدی به این صورت است که انرژی برق مورد نیاز خود را از طریق پنل خورشیدی دریافت می کند و در باتری داخلی خود ذخیره می کند . ساختار این سیستمها به گونهای که با تنظیم آدرس IP بر روی آنها قادر به ارسال تصاویر به صورت زنده بوده و میتوانید از طریق شبکه با اتصال به اینترنت این تصاویر را دریافت نمائید.

از نامهای ایرانی برتر درزمینهٔ مونتاژ یا واردات دوربین مداربسته میتوان به برندهای سیماران و ملورین اشاره کرد. دوربین های مداربسته موجود در بازار عموما دارای لنز ثابت یا لنز وریفوکال هستند. فروشگاه سپنتا یکی از معتبر ترین برندهای موجود در بازار یعنی “اکسوم” را دارد که می توانید با مراجعه به این سایت و مطالعه ویژگی های منحصر به فرد این محصول درصدد تهیه آن با نازل ترین قیمت، اقدام کنید. اگر یک سری به فروشگاه های دوربین مداربسته زده باشید، مشاهده نموده اید که انواع برندهای مختلف در بازار ایران موجود است که قیمت های متفاوتی دارند. در قدم آخر برای تلفن همراه خود نرم افزار Super livehd را نصب کرده، ID و پسورد را وارد برنامه کنید، به همین راحتی می توانید دوربین مداربسته خود را بر روی گوشی نصب کنید و در هر مکانی تصویر دوربین های خود را مشاهده کنید. نصب میکروفن بر روی هر کدام از دوربینها روشهای مخصوص دارد. مطمئناً این آپشن ها بر قیمت تمام شده تأثیر بیشتری خواهند داشت. مطمئنا این آپشن ها بر قیمت تمام شده تاثیر بیشتری خواهند داشت.

هزینه ای که می خواهید در قبال امنیت خودتان و خانوادتان خرج کنید، مطمئنا ارزش بیشتری برایتان خواهد داشت؛ اما دقت کنید نسبت به مدلی که مدنظر دارید، ممکن است رقم های متفاوتی در بازار وجود داشته باشد. فرمانده انتظامی استان از کشف ۱۱۰ دستگاه دوربین مداربسته به ارزش ۵ میلیارد ریال در شهرستان “پاوه” خبر داد. در این که خرید تجهیزات محافظت کننده بسیار اقدام اقتصادی و تاثیر گذاری است شکی وجود ندارد اما می بایست گارانتی و خدمات پس از فروش را نیز دقت کنید بررسی رزومه و تجربه کارکنان نیز به شما اطلاعات خوبی درباره کیفیت خدمات خواهد داد. برای راه اندازی دوربین های مداربسته تحت شبکه از طریق دستگاه NVR لازم است که ابتدا دوربین را به سوییچ متصل کرده و سپس از طریق کابل LAN را که همان پورت شبکه است ، دوربین را به دستگاه متصل کرد . حتماً شنیدهاید که پیشگیری بهتر از درمان است کاربرد دوربین های مداربسته استاندارد می تواند اطمینان خاطر بسیاری برای شما فراهم کند، حتی در صورت وقوع جرم امکان شناسایی با چالش کمتری صورت می گیرد علاوه بر آن که ضبط تصاویر می تواند به اثبات جرم نیز منجر شود.

کاربردها ، مشخصات فنی دوربین های ارزان خانگی و لیست قیمت انواع دوربین های حرفه ای برای سیستم های نظارتی مداربسته موارد در برگیرنده این بخش میباشند. سیستم های امروزی دوربین مدار بسته از ابزاری ساده، اختصاصی و تک منظوره به ابزاری پیشرفته و عمومی ارتقا یافتهاند و با کاهش هزینه های تکنولوژی های پیشرفته و راهیابی شبکه های کامپیوتری در منازل و صنایع به همراه مباحث هوشمندسازی ساختمان ها، سیستم های دوربین مدار بسته با تکنولوژی های پیشرفته و سازگار با سایر تجهیزات خانگی و صنعتی راهی بازار شدهاند. در گذشته برخی تصور می کردند استفاده از دزدگیر و یا دوربینهای مداربسته فقط برای مشاغل خاص همچون طلافروشی نیاز است، اما حال با گسترش زندگی شهری حفظ حریم خصوصی با سختی بسیاری همراه است، البته نیاز نیست نگران باشید متخصصان توانمندی در شرکت الکامپ حضور دارند که می توانند از بین برندهای معتبر بهترین مدل دوربین مدار بسته را پیشنهاد دهند. در گذشته برخی تصور می کردند استفاده از دزدگیر و یا دوربینهای مداربسته فقط برای مشاغل خاص همچون طلافروشی نیاز است اما حال با گسترش زندگی شهری حفظ حریم خصوصی با سختی بسیاری همراه است البته نیاز نیست نگران شد متخصصان توانمندی در شرکت الکامپ حضور دارند که می توانند از بین برندهای معتبر بهترین مدل دوربین مدار بسته را پیشنهاد دهند.