آشکارسازها و پرتوهای بی سیم – شماره 3 2023 – Inhep Electronics Holdings

Onyyx طیف جدیدی از آشکارسازها و پرتوهای بی سیم داخلی و خارجی از IDS است که بردی تا 200 متر دارد. به گونه ای طراحی شده است که استفاده از آن آسان باشد و همچنین نصب آن با اسکن یک کد QR ساده باشد.

برای رفع خاموشی های روزافزون Eskom، کاربران در Onyyx HUB حدود 12 ساعت عمر باتری دریافت می کنند و حسگرهای بی سیم از عمر باتری حدود 24 ماه پشتیبانی می کنند.وام)


منبع: https://www.securitysa.com/19056R

آشکارسازها و پرتوهای بی سیم

شماره 3 2023 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم

Onyyx همچنین ممکن است توسط یک کنترل از راه دور جا کلیدی کنترل شود و کاملاً با آشکارسازهای بی سیم IDS/OPTEX XWave 2 داخلی و خارجی سازگار است. Onyyx از طریق پلت فرم IDS hyyp برای انتقال سیگنال نظارت اتاق کنترل ارتباط برقرار می کند. ارتباط را می توان از طریق LTE (شامل گزینه دو سیم کارت) با بازگشت 2G و Wi-Fi انجام داد تا اطمینان حاصل شود که زنگ شما می تواند به ارائه دهنده نظارت محلی شما متصل شود.

سیستم امنیتی 20 دستگاهی امکان کنترل کامل سیستم هشدار را از طریق برنامه هوشمند Onyyx در دستگاه های اپل، اندروید یا هوآوی به کاربر می دهد. با برنامه Onyyx، کاربران می توانند مناطق را مسلح، خلع سلاح، نظارت و دور زدن کنند و همچنین اعلان رویدادها را از طریق اتصالات Wi-Fi و GSM مشاهده کنند. این برنامه با توجه به نیازهای کاربر قابل تنظیم است.