آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد رایگان یادگیری در 14 قدم | zabannew

آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد رایگان یادگیری در 14 قدم | zabannew

و بعد از اتمام دروس بالا حتما اپلیکیشن چرب زبان را از اینجا دانلود و بعد فعالسازی کنید (فقط برای اندروید موجود است) و هر روز یک الی 4 درس آن را کار کنید. انیمیشن «در جستجوی دوری» نیز یک گزینه مناسب برای تقویت و یادگیری زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی است. اگر به هیجان بیشتری علاقه دارید، شاید این انیمیشن بتواند شما را راضی کند.

آموزش انگلیسی از اول تا آخر: دایره لغات!

حدود 50 میلیون نفر از زبان‌آموزان در سراسر جهان از این مجموعه برای آموزش و یادگیری زبان استفاده کردند. با وجود این که در این مجموعه به تمام مهارت‌های ضروری زبان انگلیسی توجه شده اما تاکید بیشتر آن بر مهارت قواعد و مکالمه است. اگر میخواهید درگیری زبانی بیشتری داشته باشید در این مقاله بهترین کانال های خبری، روزنامه ها و مطبوعاتی که به زبان انگلیسی هستند را به شما معرفی کرده ایم.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

در این بخش به شما چند جمله انگلیسی نشان داده می‌شود و شما بعد از تلفظ آن‌ها، می‌توانید نتایج تعیین سطح تلفط خود را در انتها ببینید. نکته‌ی جالب این بخش این است که به صورت کامل و با جزئیات نشان می‌دهد که در کدام بخش تلفظ زبان انگلیسی مهارت دارید و کدام بخش‌ها را باید بهبود ببخشید. به جرئت می‌توانم بگویم که اپلیکیشن آموزش تلفظ زبان انگلیسی ELSA Speak، یکی از کامل‌ترین اپلیکیشن‌های موجود برای یادگیری تلفظ زبان انگلیسی است.

در کل با استفاده از اپلیکیشن زبانشناس درک مطلب و دایره‌ی لغات شما تقویت می‌شود که این دو مهارت خیلی برای زدن درصد بالا در کنکور مهم دیدن صفحه اصلی هستند. اما در مقایسه با دیگر روش‌های کنکوری و تستی (که فقط به درد کنکور می‌خورند) نمی‌توان گفت که آیا زبانشناس بهتر است یا خیر. برای اینکه خواندن زبان انگلیسی مثل آب خوردن باشد بایستی 5 نکته را در نظر بگیرید. بایدها و نبایدهای بهترین راه یادگیری زبان در این مقاله خلاصه شده است.

  • بدون انگیزه تمام ساعاتی را که صرف یادگیری زبان می‌کنید حکم شکنجه را داشته که چیزی جز آزار روحی و جسمی برایتان ندارد.
  • ما سعی کرده‌ایم که روش‌هایی علمی برای شما ارائه کنیم ولی بازهم تکرار می‌کنم که توقف در این روش‌ها صرفاً برای یافتن بهترین روش آموزشی کاری وقت‌گیر و بیهوده است.
  • میگل در شب جشن مردگان، به طرز عجیبی وارد دنیای مردگان می‌شود و در پی حوادثی که آن‌جا تجربه می‌کند به راز پنهان خانواده‌اش در مورد موسیقی پی می‌برد.
  • اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی کودکان Lingokids، یک انتخاب کاملا مناسب هم برای والدین و هم برای کودکان است.

سطح Starter برای افراد خیلی مبتدی مناسب است.کسانی که اطلاعات محدودی از زبان انگلیسی دارند و قصد دارند یادگیری زبان را شروع کنند. ممکن است بخواهید شروع انگلیسی از پایه و صفر را در پیش بگیرید و منظم با یک برنامه مطالعاتی انگلیسی جلو بروید؛ ممکن هم هست که با یک بخش خاص از زبان انگلیسی مشکل داشته باشید – در هر دو صورت خیالتان راحت. اگر می خواهید از صفر شروع کنید مطالعه را از درس اول مجموعه آموزش رایگان، یعنی الفبای انگلیسی شروع کنید و جلو بروید. تنها با یادگیری گرامر زبان انگلیسی می توانید جمله بسازید. مکالمه، نوشتن، خواندن و گوش دادن فقط و فقط مهارت های زبان انگلیسی هستند که با یادگیری گرامر و واژگان می توانید این مهارت ها را بدست آورید.