آموزش فروش | امنیت حرفه ای


Chubb یک برنامه آموزشی و مربیگری برای مدیران فروش خود ایجاد کرده است. شرکت محصولات ایمنی آتش نشانی آن را با آکادمی فروش حرفه ای (PSA) ایجاد کرده است که آموزش فروش معتبر را ارائه می دهد و با موسسه فروش حرفه ای شریک است.

حدود 21 مدیر فروش از Chubb در سراسر بریتانیا و ایرلند می توانند به گواهینامه مربی فروش سطح 5 دست یابند که توانایی آنها در توسعه حرفه ای و مراقبت از تیم های خود را ثابت می کند و با تعهد Chabb به ایجاد رهبران بزرگ همسو می شود. این برنامه استانداردهای حرفه‌ای مربیگری را پوشش می‌دهد که شامل نظریه مربیگری، راه‌های کسب بینش و درک افراد در تیم‌هایشان، انگیزه و روان‌شناسی مثبت، و توانایی بازتاب و مالکیت سبک مدیریتی آن‌ها است. آنها با تکمیل پروژه های کوچینگ به پایان می رسند.

آلیسون ماتیاس، مدیر عامل آکادمی فروش حرفه‌ای، می‌گوید: «فروش یک فعالیت دائمی با عملکرد بالا است که شرکت‌ها برای بقا به آن تکیه می‌کنند. از بسیاری جهات مانند ورزش های نخبه است. مانند ورزش، برای ماندن در عملکرد بالا، انعطاف پذیر و برای یافتن نقش لذت بخش و محرک، فروشندگان به مربیان فروش عالی نیاز دارند. این موضوع پس از کووید-19 از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا متخصصان فروش تمام تغییراتی را که در شرایط شخصی آنها و نیازهای مشتریان ایجاد کرده است، بررسی می کنند. از مدیران فروش نمی توان انتظار داشت که این کار را در دنیای پر تقاضای فروش انجام دهند، بدون اینکه آموزش با کیفیت بالا و پشتیبانی مربیگری دریافت کنند.

این برنامه با استفاده از یادگیری ترکیبی که شامل کلاس‌های آنلاین، کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی است که بیشترین استفاده را از فرصت‌های شغلی برای مربیگری می‌برد، به گونه‌ای طراحی شده است که با شغل روزانه یک مدیر تناسب داشته باشد. مدیران یک مربی شخصی دارند و می توانند یادگیری همتا به همتا را انجام دهند. آلیسون اضافه کرد: «مدیران را برای تغییر گامی در نحوه ارتباط، حمایت و توسعه تیم‌هایشان برای پیشبرد عملکرد فروش آماده می‌کند.»

پس از تکمیل، مدیران به اعتبار مربی فروش سطح 5 دست خواهند یافت. با مطالعه بیشتر، این مدرک می تواند به مدرک مربی فروش سطح 5 کمک کند یا پایه ای برای دیپلم مدیر فروش سطح 5 باشد.

مارتین اسمیت، مدیر فروش گروه در Chubb گفت: “هدف ما ایجاد رهبران بزرگ است، و این سرمایه گذاری در نیروی فروش ما نشان دهنده تعهد ما به ارائه تمام ابزارهای مورد نیاز همکاران برای کنترل حرفه ای کردن حرفه فروش و ارائه چارچوب است. برای اینکه آنها در توسعه فروش خود و مردم سرمایه گذاری کنند، آنها پیشرو هستند. من مشتاق بالا بردن استانداردها و تبدیل کردن Chubb به پیشرو در صنعت در ارائه بهترین مشاوره به مشتریان خود هستم تا تصمیمات آگاهانه ای برای نیازهای آتش و امنیت آنها اتخاذ کنند.”

این دوره شش ماه طول خواهد کشید و مدیران هر هفته حدود یک ساعت به مطالعه خود اختصاص می دهند.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/174497-2/