آموزش JESIP برای سیتی | امنیت حرفه ای


این شورای امنیت شهر (CSC) و پلیس شهر لندن (CoLP) آموزش هایی را برای پاسخ به حوادث بزرگ مانند حملات تروریستی یا بلایای طبیعی راه اندازی کرده اند.

حوادث عمده، JESIP و مراکز پذیرش: آموزش واکنش مشترک رویه ها را پوشش می دهد و همکاری بین شرکت های امنیتی خصوصی و پلیس در شهر لندن را تشویق می کند. هدف افزایش آگاهی و استانداردها و به کارگیری آموزش است – به جای یادگیری پس از حادثه بزرگ بعدی.

این آموزش از اصول همکاری مشترک خدمات اضطراری پیروی می کند (JESIP، در سال 2012 راه اندازی شد که به موجب آن خدمات نور آبی (پلیس، آتش نشانی و آمبولانس) برای همکاری در یک حادثه بزرگ آموزش می بینند. پاسخ به حوادث بزرگ می تواند شامل تلفات جمعی و SRC ها (مراکز پاسخگویی نجات یافته) باشد. این آموزش توسط جان فلیکس، عضو هیئت عملیاتی CSC، همراه با کارآگاه پاسبان هانا نایت، با حمایت رئیس بازرس ری مارکسل از پلیس شهر لندن، ایجاد شده است.

این جلسات بر درک اینکه چه چیزی و چگونه اطلاعات و منابع را می توان بین پلیس شهر لندن و شرکت های امنیتی خصوصی به اشتراک گذاشت، تمرکز دارد.

ری مارسکل از پلیس سیتی لندن می‌گوید: «دانستن از چه کسی باید اطلاعاتی را در زمان وقوع حادثه توضیح داد یا از آنها درخواست کرد، دانستن اینکه افراد درگیر را به کجا هدایت کنیم، و به اشتراک گذاشتن اطلاعات صحیح از طریق زنجیره‌های صحیح می‌تواند زمان پاسخگویی را بهبود بخشد و تأثیر یک حادثه را کاهش دهد. “

جان فلیکس، عضو هیئت مدیره عملیات CSC می گوید؛ “این جلسات کار فوق العاده ای را که در ACT (ضد تروریسم، جنایت و امنیت) و آموزش ضد تروریسم و ​​امنیتی SCaN انجام می شود، تقویت خواهد کرد. هرچه کارکنان ما بهتر آموزش ببینند، پاسخ بهتری برای همه – نه فقط مشتریان ما و ساختمان‌های آنها، بلکه جوامع وسیع‌تر نیز خواهد داشت.»

رئیس CSC اشلی فرناندز می افزاید: “ما معتقدیم همکاری بین پلیس و شرکت های امنیتی خصوصی موثرترین پاسخ را به حوادث بزرگ می دهد. برنامه جدید که به طور مشترک با CoLP ارائه می شود، همچنین سطح حیاتی آموزش معتبر را به صنعت امنیت خصوصی اضافه می کند. به مرور زمان، امیدواریم که این برنامه توسط یک نهاد رسمی اعطا کننده گواهینامه صادر شود.»

جلسات برای حوادث مهم، JESIP و مراکز پذیرش: آموزش واکنش مشترک در طول سال اجرا می شود و برای اعضای CSC در دسترس است. برای رزرو کارگاه بعدی در منطقه خود یا اطلاعات بیشتر ایمیل [email protected].

درباره CSC

شورای امنیت شهر توسط پیمانکاران نگهبان مستقر در شهر لندن تشکیل شد. اکنون اعضا می توانند هر شرکت امنیتی مستقر در بریتانیا باشد که دارای تاییدیه ACS است یا در حال کار بر روی استاندارد مربوطه بریتانیا است. بازدید کنید https://citysecuritycouncil.co.uk/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/jesip-training-for-city/