آنچه زنان می خواهند: قسمت سوم


مارک رو به نگاه خود به “زنان در امنیت” بر اساس رویدادها و گفتگوهای متعدد در سال 2022 ادامه می دهد.

اگر برخی از کارفرمایان می خواهند نیروی کار امنیتی آنها زنان بیشتری داشته باشد و نمی توانند تعداد زیادی را جذب کنند، چگونه می توان این صنعت را برای جوانان ترویج کرد؟ شاید، یک زن گفت، ما باید کلمه امنیت را به چیز دیگری تغییر دهیم، مانند امنیت جامعه. با این تفاوت که یک دانشجوی معمولی خروجی فقط امنیت را به عنوان کسی (معمولاً یک مرد) روی در میخانه یا سوپرمارکت می بیند. ممکن است کارهای بیشتری در نمایشگاه‌های تازه‌کاران و فارغ‌التحصیلان دانشگاه انجام شود، به‌طور ایده‌آل نشان دادن زنان و مردان در مشاغل، به طوری که جوانان در مورد امنیت بدانند، در حالی که نیازی به گفتن در مورد قانون، پزشکی، یا حسابداری ندارند.

این به معنای تفاوت بین نسل هاست. و جوانان (مردان و زنان) احساس می‌کنند که نسل مسن‌تر این مشکلات را ایجاد کرده است (و زنان مسن‌تر ممکن است به اندازه مردان مقصر باشند؛ همانطور که مارگارت تاچر به عنوان نخست‌وزیر مظنون به عدم ارتقای زنان دیگر در کابینه بود، زنان در موقعیت‌های بالاتر در امنیت لزوماً به دیگران کمک نمی‌کند تا به میز هیئت مدیره برسند).

یک زن از استخدام کنندگان خواست که کلمات مردانه را از شرح شغل حذف کنند (مانند قدرتمند و پویا). مدیران استخدام نمی خواهند افراد مشابهی را ببینند. خدمات بهداشت ملی این موضوع را به ویژه مورد توجه قرار داده است. برخی از زنان گمان می‌کنند که مردان ممکن است برای شغلی به همسری از همان هنگ «تکمک کنند» – اگر زنان به زنان دیگر در این راه کمک نکنند، آیا این یک عیب است؟ زنان به دیگران توصیه می‌کنند که شک نداشته باشند و فقط برای یک شغل درخواست دهند، و اگر شرح شغل را درخواست صلاحیت می‌کند، خیلی تحت اللفظی تلقی نکنند (فردی که آگهی را می‌نویسد ممکن است نداند که شغل چه چیزی را می‌طلبد و شرایط را فقط به عنوان یک شغل درج می‌کند. اشاره گر). HR، یک زن به من پیشنهاد کرد، ممکن است آماده ملاقات برای صرف یک قهوه و صحبت در مورد کارهای روزمره باشد، زیرا این کار در همه جا مفید خواهد بود – عنوان شغلی که مطلوب به نظر می رسد ممکن است آنطور که شما انتظار دارید به نتیجه نرسد.

همانطور که یک زن گفت، همانطور که فراخوانی از رفتار بد نشان می‌دهد که فریادکننده باید احساس قدرت کند، کسانی که در حال پیشرفت هستند «نیاز به پس دادن دارند». «احتمالاً باید بیشتر در کنار هم باشیم».

مسائل نه تنها بدون توجه به جنسیت (در اصطلاح “جنسیت خنثی”) صادق هستند، بلکه به هم مرتبط هستند – چگونه می توان پس از فارغ التحصیلی تجربه کسب کرد – با کسب مدرک تحصیلی، یا با ایجاد رسانه های اجتماعی یا مهارت های دیگر، یا ویژگی های مناسب در ذهن شما. مانند عزت نفس. یک زن گفت، تغییرات فرهنگی در حال رخ دادن است، مانند قدرت رسانه های اجتماعی، که با وجود همه ایراداتش مردم را درگیر می کند، و می تواند (مانند پست های TikTok، حتی هشتگ مناسب) مردم را در معرض امنیت خصوصی قرار دهد و می تواند ذهن جوانان را تغییر دهد.

خیلی چیزها، به خوبی در حافظه زنده، به سمت بهتر شدن تغییر کرده است. دهه 1970، زمانی که باشگاه کریکت مریل‌بون در زمین کریکت لردز هنوز می‌توانست از عضویت زن خودداری کند، و قبل از اولین نخست‌وزیر زن، احساس می‌کرد مدت‌هاست که از بین رفته است. پذیرفته شده است که زنان می توانند کار امنیت را انجام دهند و آن را به خوبی انجام دهند. و اگر برخی از زنان عملکرد خوبی نداشته باشند، برخی از مردان نیز عملکرد خوبی ندارند. از این رو نیاز به افراد مناسب در نقش های مناسب است.

زنان به شدت نسبت به محل کار بهتر احساس می کنند، و چرا نباید اینطور باشند؟ در سال 2022 شنیدم که یک زن امنیتی قدیمی گفت: «در واقع احساس می‌کنم می‌توانیم در آستانه چیزی باشیم، یک تغییر و یک چیز خوب».

در این صورت، صنعت امنیتی زنانه و زن پسندتر و 50:50 بیشتر ممکن است چگونه به نظر برسد؟ ممکن است داستان های شما در مورد راگبی و آنچه به یک جوان دیگر در مورد نوشیدنی قبلی گفته اید، سرگرم کننده یا جذاب تلقی نشود. به جای ورزش (مردانه)، ممکن است مجبور شوید در گفتگوهایی در مورد ورزش زنانه یا هری استایلز شرکت کنید.

زنان چه می خواهند؟ احساس راحتی کنند که هر چه می خواهند باشند.

عکس مارک رو; ماکتی از میز کابینه خانم تاچر، در آرشیو ملی، کیو.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/what-women-want-part-three/