آژیر بارق شبکه – شماره 4 2022 – Axis Communications SA

آژیر بارق شبکه

شماره 4 2022 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم

آژیر Strobe شبکه جدید AXIS D4100-E را می توان برای جلوگیری از مزاحمان، بهبود کارایی عملیاتی و موارد دیگر با قدرت نور و صدا استفاده کرد. این دستگاه کاملاً شبکه‌ای با روشنایی بارق و آلارم‌های آژیر هشدار می‌دهد و به شما اطلاع می‌دهد تا به رفع نیازهای متعدد در محل شما کمک کند، مانند نفوذ در محیط شما، اجازه داده یا ممنوعیت دسترسی یا در موارد اضطراری در یک بیمارستان، به عنوان مثال، شما می تواند نور بارق را فقط بدون زنگ فعال کند تا مزاحم بیماران نشود.

AXIS D4100-E نصب، پیکربندی و نگهداری مقرون به صرفه است. چراغ بارق و آژیر در یک دستگاه به این معنی است که زمان کمتری را برای نصب صرف می کنید. شما به کابل ها و سایر لوازم جانبی نصب کمتری نیاز دارید و PoE هزینه کابل کشی شما را حتی بیشتر کاهش می دهد. به لطف یک رابط ساده و مبتنی بر وب، می‌توانید به سرعت یک دستگاه را پیکربندی کنید و تنظیمات را برای سایرین در سیستم کپی و اجرا کنید. بررسی های بهداشتی برنامه ریزی شده در فرکانس دلخواه شما به معنای هزینه کمتر برای بازرسی در محل است. علاوه بر این، در صورت بروز مشکل، بلافاصله به شما اطلاع داده می شود. و دارای پنج سال گارانتی می باشد.وام)

به عنوان یک دستگاه شبکه، می‌توانید با اتصال به دوربین شبکه برای راه‌حل‌های تشخیص پلاک خودرو، یا یک بلندگوی شبکه برای افزایش سطوح بازدارندگی، راه‌حل‌هایی ایجاد کنید. همچنین می توانید پروفایل هایی با سطوح اولویت مختلف تنظیم کنید. و اگر فعال شود، نمایه ای با اولویت بالاتر، نمایه فعلی را لغو می کند. علاوه بر این، این قوی، IP66-، NEMA-4X- و دستگاه دارای رتبه IK10 یک محافظ آفتابی اختیاری برای استفاده در فضای باز در طول روز ارائه می دهد. از طریق VAPIX، MQTT یا SIP، دستگاه امکانات ادغام متعددی را ارائه می دهد.


منبع: https://www.securitysa.com/16851R