آکادمی داده ویلسون جیمز | امنیت حرفه ای


ویلسون جیمز، پیمانکار امنیت، لجستیک ساخت و ساز و خدمات هواپیمایی، آکادمی داده را راه اندازی کرده است.

آکادمی داده ویلسون جیمز به بیش از 200 مدیری که در سراسر این تجارت کار می کنند ارائه می شود. پانزده نفر در گروه اول ثبت نام خواهند شد. آموزش توسط استارت آپ فناوری ارائه خواهد شد چندجهانی، از طریق کارآموزی حرفه ای. این شرکت می‌گوید که از داده‌ها در عملیات خود استفاده می‌کند و در عین حال به افراد خود رشد و توسعه شغلی می‌دهد.

این شرکت به تحقیقات دولت بریتانیا اشاره می‌کند که تقریباً یک چهارم کارمندان از مهارت‌های داده در کار خود استفاده می‌کنند، با این حال برآورد می‌شود که کمبود مهارت در این زمینه سالانه 2 میلیارد پوند برای کسب‌وکارهای بریتانیا هزینه داشته باشد. در سال 2019، از هر ده شغل خالی، یک مورد نیاز به تخصص داده داشت، در حالی که بیش از 100000 موقعیت شغلی تکمیل نشده باقی مانده است.

تام گیلز، رئیس هوش تجاری و بهبود ویلسون جیمز، می‌گوید: «در دو سال گذشته، این کسب‌وکار به میزان قابل توجهی در زیرساخت‌ها و پلتفرم‌های فناوری اطلاعات ما سرمایه‌گذاری کرده است و به ما امکان می‌دهد اطلاعات را به روش‌های جدید و پیچیده تولید و ردیابی کنیم. هیئت‌های اجرایی و رهبری ما تأثیر مثبت این موضوع را دیده‌اند، اکنون ما مطمئن هستیم که گروه مدیریت گسترده‌تر ما نیز مزایای آن را مشاهده می‌کند. انجام این کار مستلزم سرمایه گذاری در استعداد است که ما از طریق آکادمی داده ارائه شده با مشارکت Multiverse انجام می دهیم.

«توسعه این مهارت‌های جدید در سراسر تجارت ما را قادر می‌سازد تا داده‌ها را دموکراتیک کرده و فرهنگ تصمیم‌گیری مبتنی بر داده را القا کنیم. جاه طلبی ما این است که داده ها را به عنوان یک ابزار هوش تجاری در لایه های مختلف سازمان خود به کار گیریم و کارایی و تحویل را برای مشتریان بهبود بخشیم.

کارمندانی که در ارتقاء مهارت شرکت می کنند در یکی از دو برنامه ارائه شده توسط Multiverse ثبت نام خواهند شد. یک برنامه 13 ماهه سواد داده، مهارت‌های فنی اصلی مورد نیاز برای تبدیل داده‌ها به بینش و همچنین مهارت‌های نرم‌تر مانند ساختن روایت‌ها و ارائه یافته‌ها را پوشش می‌دهد. و یک کمک هزینه تحصیلی 15 ماهه به کارآموزان مهارت هایی برای تمیز کردن، تجزیه و تحلیل و مدل سازی داده ها و گفتن داستان های داده به افراد غیرمتخصص می دهد.

جرمی دوگان، رئیس Multiverse، می‌گوید: «جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل، ارائه و عمل بر روی داده‌ها یکی از مؤلفه‌های حیاتی موفقیت کسب‌وکار است – صرف نظر از صنعت. اما مهارت های تعامل با داده ها کم است. ویلسون جیمز با رویکرد آینده نگر به مدیریت مهارت، هم بر توسعه افراد خود و هم توسعه قابلیت های تجاری خود از طریق کارآموزی متمرکز است. کسانی که در این برنامه ها حضور دارند از یادگیری در سطح جهانی، مربیگری شخصی و دسترسی به جامعه حرفه ای در سراسر بریتانیا بهره مند خواهند شد.

درباره Multiverse

این شرکت که توسط یوان بلر، پسر نخست‌وزیر سابق تونی تأسیس شد، اخیراً اعلام کرد که دور سرمایه‌گذاری 220 میلیون دلاری سری D را برای سرمایه‌گذاری در برنامه‌ها و فناوری خود بسته است و اکنون بیش از 8000 کارآموز فناوری، رهبری و دیجیتال را آموزش می‌دهد. آنها در هر دسته بندی از Ofsted، تنظیم کننده آموزش و آموزش انگلستان، “ممتاز” دریافت کردند. بازدید کنید https://www.multiverse.io/en-GB/about.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/wilson-james-data-academy/