آکادمی راه حل های دسترسی دیجیتال | امنیت حرفه ای


سازنده محصولات امنیتی فیزیکی Abloy انگلستان یک دوره آموزشی رایگان SMARTair در آکادمی راه حل های دسترسی دیجیتال خود راه اندازی کرده است تا نصاب ها در مورد سیستم کنترل دسترسی بی سیم بیاموزند. آکادمی یک مرکز هدفمند برای نمایش، نصب و آزمایش طیف وسیعی از محصولات Abloy با تمرکز بر راه‌حل‌ها و اکوسیستم‌های دیجیتال جدید است.

اکنون آموزش SMARTair را پوشش می‌دهد – یک سیستم کنترل دسترسی با باتری که سطوح مدیریت کنترل دسترسی را در یک سیستم بی‌سیم به کاربران ارائه می‌دهد. توسعه دهندگان SMARTair می گویند برای تسهیلاتی که به دنبال ساده سازی عملیات روزانه هستند. نرم افزار کنترل دسترسی بصری و سیستم ورود درب بی سیم SMARTair یک نمای کلی امنیتی از یک ساختمان، از جمله اینکه چه کسی، کجا و چه زمانی وارد می شود، ارائه می دهد. این راه حل که حول سه عنصر اصلی ساخته شده است از نرم افزار مدیریت بصری، قفل ها و سایر دستگاه ها و انتخابی از اعتبارنامه ها تشکیل شده است.

این دوره برای شرکای Abloy طراحی شده است تا محصولات زیر چتر SMARTair و سیستم های یکپارچه آن را درک کنند و در راه اندازی و نصب سیستم های SMARTair اطمینان داشته باشند. این دوره بین ساعت 9:30 صبح تا 3 بعد از ظهر با ارائه ناهار و همچنین گواهی حضور برگزار می شود. شرکت کنندگان یاد خواهند گرفت:

• جایی که محصولات SMARTair می توانند در بازار جای بگیرند و مزایای کنترل دسترسی
• رایج ترین قطعات سخت افزاری در محدوده SMARTair چیست
• معماری سیستم SMARTair چگونه به نظر می رسد
• نحوه ادغام محدوده کنترل دسترسی بی سیم Abloy
• نحوه پیکربندی و راه اندازی با استفاده از نرم افزار SMARTair TS1000
• چگونه Abloy می تواند از شما با برنده شدن در تجارت بیشتر حمایت کند

جاناتون دیل، مدیر آموزش راه‌حل‌های دسترسی دیجیتال، گفت: «ما واقعاً از راه‌اندازی دوره جدید SMARTair در آکادمی راه‌حل‌های دسترسی دیجیتالی خود هیجان‌زده هستیم و مشتاقیم از نصاب‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم و اینکه چگونه می‌تواند برای آنها و مشتریانشان سودمند باشد، استقبال کنیم. “

بازدید کنید یا با شماره 01902 364 500 تماس بگیرید یا به [email protected] ایمیل بزنید.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/access-control/digital-access-solutions-academy/