آیا تمام اتاق فرارها ترسناک هستند؟-آل اسکیپ

در این اتاق، ممکن است درست در شرایطی که انتظارش را ندارید فردی با ظاهر وحشتناک (اکتور اتاق فرار) روبرویتان ظاهر شود. در واقع همین چیزاس که اسکیپ روم ترسناک رو جذاب کرده و این همه طرفدار داره. اتاق فرار زار، یکی از بهترین اتاق‌ های فرار تهران است که جوایز متعددی را هم از آن خود کرده است. داستان این اتاق فرار، روایتگر مراسمی واقعی در جنوب ایران است که تحت عنوان مراسم زار برپا می‌شود. تقریبا هیچ‌کس غیر از خود جنوبی‌ها حق شرکت در این مراسم را ندارند و فقط گاهی اوقات به‌صورت نمادین این مراسم را برای گردشگران اجرا می‌کنند. سبک سناریو و فرم این اتاق فرار، بیشتر شبیه به داستان‌های خاطره‌انگیر شرلوک هولمز است، پس اگر این سریال را دیده باشید، احتمالا روند بازی برای شما جذاب‌تر هم می‌شود.

  • توجه داشته باشید که در طراحی و ساخت اسکیپ روم ترسناک از ماجراها و موضوعات بسیار هیجان انگیز و بی نظیری استفاده شده است که همین امر می تواند برای تمام شرکت کنندگان در اتاق فرار ترسناک، بسیار جذاب باشد.
  • شما دانشجویان ترم اخر روانشناسی هستید فرهاد و نازگل از بهترین دانشجویان دانشگاه شما هستند متوجه شدید که فرهاد بدون کسب جواز علم هیپنوتیزم را روی افراد انجام میده.
  • این اتاق فرار نیز، در لیستمعرفی بهترین اتاق فرارهای شمال تهرانقرار می‌گیرد.
  • تجربه سرگرمی خاص را ما در اتاق های فرار اسکیپ وی آی پی تجربه کنید .
  • یادتون نره شمایی که میرید اتاق فرار ترسناک، درسته برای ترس بازی میرید اونجا ولی قصد شما حل معما هم هست.

وقتی کاملا آماده شدید، وارد اتاق می‌شوید و بازی شما شروع می‌شود. در اتاق فرار ترسناک یک ساعت وقت دارید تا چالش‌های بازی را در وسط صحنه‌های ترسناک و گاه چند نفره پشت سر بگذارید و برنده شوید. ضربان قلب شدید، تنفس سریع، عرق سرد،، اضطراب و هیجان از اجزای لاینفک این بازی است. یکی از متنوع‌ترین و جذاب‌ترین اسکیپ روم در تهران، اتاق فرار اسکیپ می است.

یکی از مهیج ترین و ترسناک ترین اسکیپ روم ها در آمستردام که طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کرده است، gamescape می باشد. در این بازی به شما یک تا دو ساعت زمان داده میشود تا نتیجه تحقیقات یکی از اساتیدتان را به معرض نمایش بگذارید. سالها قبل یکی از اساتید شناخته شده شما در دانشگاه باستان شناسی ناپدید میشود و شما و گروهی از دوستانتان تصمیم میگیرید نتیجه تحقیقات وی را انتشار دهید. نکته مهم اینکه، باید دقت بسیار بالایی برای انجام این کار داشته باشید، در غیر این صورت سرنوشت استادتان برای شما نیز تکرار خواهد شد. تعداد نفرات در هر اسکیپ روم بر اساس ظرفیت اتاق، نوع و تعداد معماها درنظر گرفته شده و کمتر یا بیشتر شدن تعداد نفرات باعث لذت کمتر از بازی میشه و مورد تایید ما نیست.

رزرو آنلاین اتاق فرار

پس با نهایت دقت، تیم هیجان‌انگیزی ترتیب بدهید و ساعات جذابی را در این اتاق فرار بگذرانید. توجه داشته باشید که در طراحی و ساخت اسکیپ روم ترسناک از ماجراها و موضوعات بسیار هیجان انگیز و بی نظیری استفاده شده است که همین امر می تواند برای تمام شرکت کنندگان در اتاق فرار ترسناک، بسیار جذاب باشد. اگر شما هم عاشق چنین ژانرهایی هستید، بی شک شرکت در یکی از بهترین و هیجان انگیزترین اتاق فرار ترسناک می تواند گزینه ی بسیار فوق العاده ای برای شما به شمار آید.

آیا تمام اتاق فرارها ترسناک هستند؟-آل اسکیپ

اتاق فرار “ناپدیدشده” دومین اتاق از مجموعه “امگا” است که در منطقه نارمک تهران اسکیپ روم جنی روحی قرار گرفته است. بعد از رزرو حتما با شماره های مجموعه تماس بگیرین تاخیر بیش از ۱۵ دقیقه به موجب کنسلی سانس میباشد امکان برگزاری سوپرایز تولد در مجموعه فراهم میباشد. این را نیز در نظر بگیرید که اغلب اتاق‌های ترسناک پر از گذرگاه‌های تاریک هستند و اگر افراد حاضر در تیم شرایط پزشکی خاصی داشته باشند، ممکن است تحت تأثیر ترس از تاریکی یا احساس کلاستروفوبیا قرار گیرند. اگر مشکلات جدی در زمینۀ اضطراب و ترس دارید، مشکلات قلبی دارید یا باردار هستید، ما بازی‌های ترسناک را توصیه نمی‌کنیم. حتی در مواردی که اکتور بازی به تعامل با بازیکن می‌پردازد و ممکن است او را به مکان‌هایی خاص در اتاق ببرد، فقط و فقط قصد ترساندن او را دارد و هیچ آسیبی به بازیکن نخواهد رسید.

اتاق فرار «اره» و «مردگان» پیشنهاد می کنیم که می تونید از سایت اسکیپ زوم رزرو کنید. دفعه‌ی دوم از میزان ترس آن‌ها کاسته می‌شود و برای بارهای دیگر، خیلی قابل‌تحمل‌تر می‌شوند. می‌دانید اکتور بازی چگونه به نظر می‌رسند و می‌توانید وقتی سراغتان آمد، خودتان را آماده کنید. اما در ساختار غیر خطی، معماها و چالش‌ها به صورت همزمان در گوشه و کنار اتاق پنهان شده‌اند و شما باید همزمان جواب همه سوالات و معماها را پیدا کنید تا به کلید نهایی برسید.

اتاق فرار کوانتوم

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت دنیای سرگرمی دادمهر زیما می‌باشد. هم‌گروهی‌های‌تان است و همچنین موجب می‌شود در کنار سایر اعضای خانواده، شرکت، مدرسه یا هر اجتماع. شما باید این قابلیت را داشته باشید که برای معمّاهای منطقی و عددی، راه‌حل‌های منطقی، و برای معمّاهای جدید و عجیب، راه‌حل‌های خلاقانه‌ای کشف کنید! بازیکن‌های متفاوتی هستند، در مدت زمان‌های مختلفی بازی شده و درصد سختی‌شان هم با یک‌دیگر تفاوت دارد.

دسته بندی اتاق فرار ترسناک