آیا هوش مصنوعی می تواند افراد را بهتر از مردم مدیریت کند؟ – شماره 2/3 2023 – iFacts

استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی به ساده‌سازی فرآیندها و کارآمدتر کردن کارها کمک می‌کند و انسان‌ها را آزاد می‌گذارد تا روی کارهای بالاتر مانند ارتباط با کارمندان تمرکز کنند. مشاغلی که نیازمند خلاقیت، استراتژی، همدلی و شفقت هستند. ابزارهای هوش مصنوعی هیچ ظرفیت عاطفی ندارند و بنابراین چیزهایی مانند قرار گرفتن یک کارمند در آستانه خرابی را درک نمی کنند و اینکه باید مرخصی دلسوزانه به آنها داده شود. یا اینکه فردی در بخش یا نقش فعلی خود پیشرفت نمی کند و در بخش یا نقش دیگری شادتر خواهد بود.

سونیا اسکیپ، مدیر کل iFacts می‌گوید: «در حالی که هوش مصنوعی سریع‌تر، کارآمدتر و دقیق‌تر است، عامل انسانی در اطراف منابع انسانی هرگز نمی‌تواند از بین برود یا جایگزین شود. کارمندان همیشه به فردی نیاز دارند که در برخی از مراحل تصدی خود در یک تجارت ببینند.

آیا هوش مصنوعی می تواند افراد را بهتر از مردم مدیریت کند؟

شماره 2/3 2023 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

ابزارهای هوش مصنوعی در حال پیشرفت هستند و به سرعت در حال پیشرفت هستند. در تمام صنایع و موقعیت‌ها، ابزارهای هوش مصنوعی در تلاش هستند و موفق می‌شوند بخش‌هایی از کارهای ما را با موفقیت انجام دهند.


منبع: https://www.securitysa.com/19413R

ما اینطور فکر نمی کنیم.

مدیریت افراد کار دشواری است و هوش مصنوعی می‌تواند بار حرفه‌ای‌های منابع انسانی را به روش‌های ارزشمندی از بین ببرد. حوزه‌هایی مانند حضور کارکنان، مدیریت برنامه‌های مرخصی، مدیریت شیفت، و بررسی هزاران برنامه و CV. آنها می توانند حقوق و دستمزد را آسان تر کنند، اطمینان حاصل کنند که هیچ خطای انسانی در کسر مرخصی وجود ندارد، پاداش ها را تأیید یا رد می کنند، به طور خودکار درخواست های مرخصی را ارزیابی می کنند، و بسیاری از وظایف دیگر. ابزارهای هوش مصنوعی می‌توانند مسئولیت کارهای وقت‌گیر یا پیش پاافتاده‌ای را بر عهده بگیرند که زمان را از بخش‌های با ارزش‌تر شغل که به انسانیت نیاز دارد، می‌گیرد.

اما چگونه این به منابع انسانی ترجمه می شود؟ آیا ابزارهای هوش مصنوعی می توانند عامل انسانی را که ما به آن بسیار متکی هستیم، تحت کنترل خود درآورند؟ آیا متخصصان منابع انسانی باید نگران باشند؟

iFacts خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی را برای کمک به غربالگری کارکنان ارائه می دهد. خدمات مصاحبه آنلاین ما با یک پلت فرم نرم افزاری یکپارچه کار می کند که ما برای مشتری شخصی سازی می کنیم. مصاحبه به صورت آنلاین انجام می شود و لینک تکمیل برای داوطلب ارسال می شود. سپس مشتری می تواند وارد شده و مصاحبه تکمیل شده را از داوطلب مشاهده کند.

ما همچنین نظرسنجی های حضوری را ارائه می دهیم که به کارفرما اجازه می دهد نتایج داوطلب را در هر مرحله از فرآیند ببیند. نظرسنجی متناسب با نیازهای مشتری طراحی شده است.وام)

هوش مصنوعی یک تهدید نیست، می‌تواند کارهای سنگین را انجام دهد، در حالی که می‌توانید با همدلی، شهودی، مرتبط بودن و انسانی بودن، بر ارزش افزوده واقعی به شرکت خود تمرکز کنید. هوش مصنوعی لزوماً نمی‌تواند در مواردی مانند فرهنگ شرکت، شخصیت نامزدها و عوامل روان‌شناختی مختلفی که ممکن است در بازی نقش داشته باشند، تأثیر بگذارد. با این حال، می‌تواند تمام وظایفی را که بر مدیریت افراد متمرکز نیستند، انجام دهد، بنابراین می‌توانید از حفظ و نگهداری شرکت خود اطمینان حاصل کنید و شرکت خود را به یک کارفرمای منتخب تبدیل کنید، به خصوص با ژنرال Z و کارمندان هزاره.