آینده امنیت یکپارچه – شماره 4 2023 – انتشارات تکنیوز

آینده امنیت یکپارچه

شماره 4 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، راه حل های یکپارچه

برای اطلاعات بیشتر، با گالاگر سکیوریتی، +27 11 974 4740 تماس بگیرید، [email protected]، www.security.gallagher.comوام)

شرکت کنندگان در مورد آخرین نسخه نرم افزار مدیریت سایت امنیتی Gallagher، Command Center v8.90 اطلاعات بیشتری کسب کردند. جدیدترین پیشرفت‌های Command Center شامل بیومتریک چهره و مدیریت همگام‌شده دارنده کارت است و به عنوان «ادغام‌های اول افراد، طراحی شده برای ساده‌سازی تجربیات کاربر و بهبود کارایی کسب‌وکار» توصیف شده‌اند.

Gallagher Security با پنج شریک فناوری همکاری کرد تا آخرین قابلیت‌های امنیتی یکپارچه خود را در نمایشگاه جاده‌ای Integrate 360° در کیپ تاون به نمایش بگذارند.

در روز پنج‌شنبه، اول ژوئن 2023، در 360 درجه بلومندال Wine Estate برگزار شد، شرکت‌کنندگان در ادغام 360 درجه Roadshow جلسات مختلفی را تجربه کردند، جایی که هر یک از شرکای فناوری این فرصت را داشتند که یک ارائه سریع و یک نمایش زنده در مورد محصول به مخاطب ارائه دهند. طبقه نمایش نحوه ادغام آنها.

با حضور حدود 80 مهمان از صنعت امنیت، این رویداد برای شرکای کانال، کاربران نهایی و مشاوران طراحی شد تا فضایی را برای شبکه سازی با دیگر متخصصان صنعت فراهم کند و در مورد آخرین روندها و پیشرفت های فناوری امنیت یکپارچه اطلاعات کسب کند.

این نمایشگاه توسط شرکای فناوری Gallagher از جمله Milestone، Idemia، Kenai، Hanwha Vision و Traka Assa Abloy حمایت مالی شد.

«قابلیت های یکپارچه سازی ما نقش مهمی در موفقیت ما دارد. آنها همچنین مستقیماً بر مشتریان ما تأثیر می گذارند و توانایی ادغام یکپارچه با سیستم ها و سخت افزارهای دیگر را فراهم می کنند و مزایای قابل توجهی مانند صرفه جویی در هزینه و زمان، بهبود یکپارچگی داده ها و انجام تعهدات ایمنی و بهداشتی را ارائه می دهند. در گالاگر، ما مفتخریم که یک پلتفرم یکپارچه ارائه می‌کنیم که تخصص برخی از بهترین شرکت‌های فناوری در سراسر جهان را ترکیب می‌کند و یک راه‌حل امنیتی ارائه می‌دهد که نیازهای منحصر به فرد هر کسب‌وکاری را برآورده می‌کند.”

Gallagher Security آفریقای جنوبی میزبان دو نمایشگاه جاده ای Integrate 360° در اواخر امسال در ژوهانسبورگ و دوربان خواهد بود.


منبع: https://www.securitysa.com/19711R

مورن گروبلر، افسر عملیات گروه گالاگر امنیت آفریقا، در مورد میزبانی Roadshow Integrate 360°، گفت: “راهنمای Integrate 360° موفقیت بزرگی بود، و ما از اینکه فرصتی برای برقراری ارتباط و شبکه با شرکای ارزشمند کانال، مشاوران خود داشتیم سپاسگزاریم. ، و مشتریان همچنین از شرکای فناوری ما که از این رویداد حمایت کردند، تشکر می‌کنیم.»

راه حل جامع و فراگیر اخیراً برای کنترل دسترسی تک در، Controller 7000 Single Door (C7000 SD) نیز به شرکت کنندگان نشان داده شد. C7000 SD ظرفیت قابل توجهی را برای مدیریت ویژگی‌های جدید قدرتمندی که در نسخه‌های بعدی Command Center اضافه شده است حفظ می‌کند، و در پشتیبانی از معماری کنترل دسترسی توزیع‌شده، دستگاه تضمین محلی تصمیم دسترسی به درب را با توانایی مقیاس‌بندی اعداد برای پشتیبانی از بزرگترین شرکت ترکیب می‌کند. سیستم های.