آینده AIoT – شماره 8 2022 – هایک ویژن آفریقای جنوبی

در این اجلاس، چندین شریک فناوری و مشتری نحوه استفاده از فناوری‌ها و راه‌حل‌های AIoT هایک ویژن را برای افزایش امنیت و کارایی در صنایع خود ارائه کردند.

«رویکرد ما به AIoT را می‌توان به‌عنوان یک درخت دید، جایی که نوآوری فناوری ریشه درخت است. که نوآوری محصولات سخت افزاری و نرم افزاری AIoT را در صندوق عقب پرورش می دهد. فرانک ژانگ، نایب رئیس هایک ویژن، گفت: شاخه‌های درخت نشان‌دهنده اکوسیستم و همکاری شریک باز ما است که رشد و ارائه برنامه‌های هوشمند را ممکن می‌سازد، که مانند برگ‌ها و میوه‌های درخت هستند. ما امیدواریم که با شرکای خود بهتر نیازهای یک بازار در حال توسعه را بهتر برآورده کنیم. مشتریان ما می توانند از مسیر آسان تری برای پذیرش و موفقیت هوش مصنوعی با تحول دیجیتالی عملیات خود بهره مند شوند.

ژانگ گفت: “در هایک ویژن ما متعهد به ادغام کامل مسئولیت اجتماعی شرکت و فلسفه توسعه پایدار در تجارت خود هستیم و همیشه معتقدیم که نوآوری های فناوری می تواند به ایجاد دنیایی بهتر کمک کند.” برنامه STAR بر سه حوزه اصلی متمرکز خواهد بود: نظارت و حفاظت از تنوع زیستی، نظارت و حفاظت از محیط زیست، و حفاظت از میراث فرهنگی.

کین یائو، معاون رئیس‌جمهور می‌گوید: «در خط مقدم هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و سایر فناوری‌ها، ما شاهد فرصت‌های بزرگی برای نوآوری AIoT و همکاری با شرکا هستیم تا به سازمان‌ها و شرکت‌های خدمات عمومی با راه‌حل‌هایی کمک کنیم که می‌توانند تصمیم‌گیری را بهینه کنند و کارایی عملیاتی را افزایش دهند.» هایک ویژن در سخنرانی افتتاحیه خود برای اجلاس.

به عنوان مثال، مؤسسه آموزش فنی (ITE) در سنگاپور «کلاس درس آینده» خود را که با هایک ویژن توسعه داده شده است، توصیف کرد که این تحول دیجیتالی کلاس‌ها و به اشتراک‌گذاری آنلاین مطالب آموزشی را فعال کرده است. و یک گروه خرده فروشی بزرگ که بیش از 5000 فروشگاه را در تایلند مدیریت می کند، نحوه اتخاذ راه حل HikCentral را برای متمرکز کردن مدیریت، که منجر به کاهش هزینه ها و تسریع دیجیتالی شدن عملیات آن می شود، با مخاطبان به اشتراک گذاشت. همچنین، در صنعت انرژی، یک نیروگاه خورشیدی بزرگ در ویتنام با موفقیت از برنامه‌های امنیتی یک سیستم ویدیویی هوشمند Hikvision با دوربین‌های حرارتی برای دستیابی به عملکرد از راه دور و شبانه روزی در هر آب و هوا استفاده کرده است.

در طی این اجلاس، هایک ویژن همچنین برنامه STAR خود را راه اندازی کرد که هدف آن مشارکت با سازمان های غیرانتفاعی در سراسر جهان برای کشف راه های نوآورانه برای افزایش حفاظت از محیط زیست و حفظ فرهنگی از طریق فناوری های هایک ویژن است.


منبع: https://www.securitysa.com/18187R

آینده AIoT

شماره 8 2022 اخبار، دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

در این رویداد، هایک ویژن معماری جدید AIoT خود را با چهار لایه هوش شامل فناوری ها، محصولات نرم افزاری و سخت افزاری، همکاری اکوسیستم باز و برنامه ها و راه حل های AIoT معرفی کرد.

اخبار بیشتر در این رویداد با اعلام انتشار پلتفرم باز تعبیه شده هایک ویژن (HEOP) 2.0 منتشر شد که به شرکای هایک ویژن یک محیط باز و یکپارچه برای عملکرد و مدیریت برنامه ها ارائه می دهد که اجرای برنامه ها و الگوریتم های شخص ثالث را امکان پذیر می کند. یا اجزای موجود در محصولات سخت افزاری AIoT هایک ویژن.

نوآوری، همکاری و باز بودن AIoT

فناوری هایی برای دنیای بهتر

بیش از 400 شریک هایک ویژن از سرتاسر جهان در این اجلاس شرکت کردند و به تبادل نظر، بینش، تجربیات و اقدامات در زمینه ابرترندهای فناوری AIoT پرداختند.

بازدید کنید اجلاس اطلاعات شکل دهی 2022 وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد.وام)

هایک ویژن در 29 تا 30 نوامبر میزبان اجلاس هوش شکل دهی 2022 خود در بالی، اندونزی بود. در طول این اجلاس، هایک ویژن، مشتریان، شرکای فناوری و راه حل، و دیگر رهبران صنعت گرد هم آمدند تا به آینده AIoT نگاه کنند و مسیرهای موفقیت مشترک را بررسی کنند.