ابزارهای توسعه Suprema – SMART Access & Identity 2023 – Suprema

آماده اشتراک گذاری، منبع باز: تمام عملکردهای اضافی، به غیر از ویژگی های کنترل دسترسی که به عنوان هسته در نظر گرفته می شوند، از طریق برنامه مدولار شده ارائه می شوند. اکثر برنامه های ارائه شده با استفاده از BioStar 2 API توسعه داده شده اند و به عنوان منبع باز در دسترس هستند و به آنها اجازه می دهد تا به عنوان یک مرجع توسعه دهنده برای توسعه سفارشی استفاده شوند. توسعه پذیری ارائه شده از طریق API واقعاً ارزش ایجاد می کند و تطبیق پذیری پلت فرم را گسترش می دهد.

ساختار داده مستقل و API: BioStar 2 Device SDK از یک ساختار یکپارچه و API برای انواع مختلف دستگاه های پشتیبانی شده استفاده می کند. توسعه دهنده نیازی به استفاده از عبارات انشعاب پیچیده ندارد، که توسعه را ساده می کند.وام)

راه های بیشتر برای انجام کارهای بیشتر: BioStar 2 API ابزارهایی را برای کنترل دستگاه ها، پایانه ها، کاربران و بیومتریک فراهم می کند. API مجموعه ای از API های REST است که از داده های فرمت شده JSON برای درخواست ها و پاسخ ها برای درک آسان تر استفاده می کند. BioStar 2 API عملیات پیچیده ای را انجام می دهد تا بتوانید روی چیزهای مهم تمرکز کنید، مانند ایجاد آسان سیستم های کنترل دسترسی سفارشی یا ادغام بیومتریک در سیستم های شخص ثالث.

BioStar 2 در هر کجا: BioStar 2 API از فناوری مبتنی بر ابر برای اتصال و مدیریت سرور محلی BioStar 2 از راه دور استفاده می کند. مجموعه کاملی از API های REST به توسعه دهندگان امکان می دهد راه حل های سفارشی بسازند یا به راحتی BioStar 2 را در نرم افزار شخص ثالث ادغام کنند.

پشتیبانی چند زبانه: با استفاده از gRPC، که یک چارچوب RPC منبع باز است، Suprema G-SDK با پشتیبانی از طیف گسترده ای از زبان های برنامه نویسی مانند C++، C#، Java، Python، Objective-C، Go، JavaScript و غیره موانع توسعه دهندگان را کاهش می دهد. . این به توسعه دهندگانی که با زبان برنامه نویسی خاصی آشنایی ندارند کمک می کند تا دستگاه های Suprema را با برنامه های خود با استفاده از زبان هایی که ترجیح می دهند ادغام کنند.

پشتیبانی از چند زبان و سیستم عامل: BioStar 2 Device SDK از چندین زبان برنامه نویسی از C++، C# پشتیبانی می کند. همچنین از ویندوز پشتیبانی می کند و یک محیط برنامه نویسی همه کاره را فراهم می کند.

عملکرد بیشتر: با اتخاذ یک مکانیسم بافر پروتکل، Suprema G-SDK عملکرد بیشتری را از طریق توانایی مدیریت عملیات بسیار پیشرفته و سریال‌سازی داده‌ها کارآمدتر برای انتقال سریع‌تر داده‌ها برای مدیریت کاربر، ثبت رویدادها و غیره به ارمغان می‌آورد. عملکرد سرعت را پنج تا ده برابر افزایش می‌دهد. در مقایسه با BioStar 2 Device SDK.

ایجاد راه حل های قدرتمند: از BioStar 2 Device SDK برای ادغام و کنترل دستگاه های بیومتریک از سیستم های شخص ثالث استفاده کنید و با استفاده از قدرت هویت واقعی، قابلیت های امنیتی یک سیستم را افزایش دهید.

SUPREMA G-SDK


منبع: https://www.securitysa.com/18446R

SDK دستگاه BIOSTAR 2

ابزارهای توسعه سوپرما

SMART Access & Identity 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، راه حل های یکپارچه

BioStar 2 API یک رابط برنامه نویسی برنامه وب جامع است که ابزارهای لازم را برای توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه ها یا ادغام BioStar 2 در نرم افزار شخص ثالث فراهم می کند.

Suprema طیف وسیعی از ابزارها را برای ادغام محصولات خود با سیستم ها و راه حل های شخص ثالث دارد.

Suprema G-SDK برای ادغام دستگاه های Suprema در نرم افزار شخص ثالث، راه حلی سبک، مقیاس پذیر و چند پلتفرمی است که توسعه شما را تسریع می کند.

مقیاس پذیری بالاتر: با Suprema G-SDK می‌توانید اتصالات دستگاه را از طریق دروازه‌ها کنترل کنید. Suprema G-SDK از اتصال حداکثر 1000 دستگاه از طریق یک دروازه دستگاه و یک دروازه اصلی که تا 100000 دستگاه را با هماهنگ کردن چندین دروازه دستگاه به صورت موازی پشتیبانی می کند، پشتیبانی می کند.

راه حل کامل بسازید: BioStar 2 API همه چیزهایی را که برای ایجاد راه حل مناسب برای رفع نیازهای مشتریان شما لازم است را فراهم می کند. خواه ادغام BioStar 2 در نرم افزار امنیتی موجود باشد یا توسعه یک راه حل امنیتی کاملاً جدید، BioStar 2 API ابزارهای لازم را فراهم می کند.

API های BIOSTAR 2

BioStar 2 داخل: سرور جمع و جور و در عین حال قدرتمند BioStar 2 به حداقل منابع محاسباتی نیاز دارد که به آن اجازه می دهد بر روی چندین پلتفرم سخت افزاری نصب شود. این تطبیق پذیری، همراه با API، به ایجاد مدل های تجاری جدید با ترکیب ویژگی های BioStar 2 در سیستم های موجود مانند پایانه حضور و غیاب، NVR، NAS و IoT Hub برای یک راه حل امنیتی کامل کمک می کند.