ابزار بررسی سلامت امنیتی بهبود یافته – شماره 2/3 2023 – گالاگر

دیو کری، مهندس ارشد نرم افزار می گوید: “Security Health Check هنوز همان ابزار قدرتمند مدیریت ریسک است، اما اکنون استفاده از آن آسان تر شده است. ما کاربرانی داشته ایم که تنها چند بار در سال این ابزار را اجرا می کردند، اما اکنون آنها قادر به اجرای هفتگی آن هستند زیرا بسیار سریعتر است.


منبع: https://www.securitysa.com/19498R

Security Health Check ابزاری است که جوایز متعددی برای مدیریت ریسک و آسیب پذیری در اختیار دارد. این سیستم یک ممیزی خودکار سیستم را انجام می دهد و یک گزارش سلامت تولید می کند و به کاربران آگاهی و درک عمیق تری از آسیب پذیری های امنیتی را با پیشنهاداتی برای کاهش، کاهش زمان و هزینه ممیزی های دستی سنتی ارائه می دهد.

Gallagher Security ابزار رایگان بررسی سلامت امنیتی خود را ساده‌سازی کرده است و محافظت در برابر خطرات احتمالی سیستم و بهبود کارایی کسب‌وکار را آسان‌تر از همیشه کرده است.

اطلاعات بیشتر در مورد Security Health Check و دانلود برنامه رایگان دروام)

• اکنون اجرای برنامه آسانتر – و سریعتر – است و یک گزارش سلامت خلاصه شده در چند دقیقه در مقابل ساعت ایجاد می کند.

با کنترل بیشتر در دست کاربران، بررسی سلامت امنیت به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا پتانسیل سیستم گالاگر خود را به حداکثر برسانند، به تهدیدات نوظهور سریع‌تر پاسخ دهند و هر زمان که نیاز باشد، داده‌های قابل استفاده را در یک گزارش ساده تولید کنند.

وقتی تیم Gallagher Security متوجه شد که کاربران از این ابزار رایگان برای کارهایی بیشتر از تعمیر و نگهداری سیستم استفاده می‌کنند، تصمیم گرفتند که برای پشتیبانی از این کاربردهای متنوع و کاربردی، بهبودهایی ایجاد کنند.

در پاسخ، Gallagher Security به گزارش‌های Security Health Check ظاهری تازه و جدید داده و فرآیند را برای ساده‌سازی استفاده و کاهش چشمگیر زمان اجرا ساده‌تر کرده است.

ابزار بررسی سلامت امنیتی بهبود یافته

شماره 2/3 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

کاوسلی می‌گوید: «ما می‌خواهیم چیزی بیش از یک ارائه‌دهنده سیستم باشیم. “هدف ما این است که مشاوران قابل اعتمادی باشیم و من معتقدم ابزارهایی مانند Security Health Check نشان می دهد که ما چقدر به مراقبت طولانی مدت از کاربران خود اهمیت می دهیم.”

• گزارش های سلامت کد رنگی ساده شده اند تا کاربران فنی و غیر فنی به طور یکسان بتوانند شدت و اولویت یافته های آزمایش را درک کنند.

Security Health Check اکنون برای دانلود توسط کاربران در دسترس است، نصب را کاربرپسندتر می کند و نیاز به دسترسی Gallagher را از بین می برد.

رابرت کاوسلی، معمار امنیت سایبری در Gallagher Security می‌گوید: «به مرور زمان، ما متوجه شدیم که کاربران ما فقط از بررسی سلامت امنیتی برای تقویت سیستم‌های خود استفاده نمی‌کنند. “آنها از آن برای مدیریت پروژه، برای توجیه بودجه، به عنوان تأیید نصب صحیح، به عنوان ابزار علامت گذاری، برای پر کردن شکاف فنی برای بخش های غیر فنی استفاده می کنند – کاربردهای زیادی برای این ابزار وجود دارد.”