ابزار تجسم سه بعدی | امنیت حرفه ای


جدید دالمایر ابزار برنامه ریزی دوربین، PlanD، برای ایجاد تجسم سه بعدی و شبیه سازی نمای دوربین است. این ابزار کاربر را در فرآیند برنامه ریزی با استفاده از نمادهای جهانی راهنمایی می کند. در عرض چند دقیقه، کاربران می‌توانند ساختمان‌ها، نرده‌ها و سایر سازه‌ها را طراحی کنند، دوربین‌ها را قرار دهند، سایه‌ها را تشخیص دهند و کیفیت وضوح را مشاهده و تنظیم کنند.

به عنوان یک برنامه مبتنی بر ابر و یک برنامه محلی، می توان به آن پروژه ها از هر نقطه دسترسی داشت. زیرساخت سرور برنامه، همانطور که توسط Dallmeier توسعه یافته است، به طور کامل در آلمان واقع شده است. تابع “اشتراک گذاری” و محاسبه بودجه زنده اختیاری به کاربر اجازه می دهد بدون اتلاف زمان درگیر شود. علاوه بر دوربین‌های مجموعه‌های Dallmeier Panomera و Domera، شرکای مجاز Dallmeier همچنین می‌توانند دوربین‌های شخص ثالث، سیستم‌های حرارتی و نورهایی مانند نور سفید یا روشن‌کننده‌های مادون قرمز را پیکربندی کنند.

ویژگی های اصلی PlanD عبارتند از:

– طراحی UX برای عملیات بصری
– انتخاب محیط دو بعدی یا سه بعدی متناسب با نیازهای فردی
– عملکرد ترسیم سه بعدی برای برنامه ریزی ساختارهای ساختمانی با جزئیات و شناسایی موانع بصری یا سایه ها
– تجسم در زمان واقعی سایه برای اطمینان از قرارگیری بهینه دوربین
– نمایش سه بعدی نمای دوربین برای حداکثر واقع گرایی
– توانایی محاسبه بودجه و نیازهای ذخیره سازی زنده برای برآورد هزینه واقعی
– عملکرد به اشتراک گذاری برای همکاری و ارتباط بهینه بین شرکت کنندگان پروژه
– گزینه های پیکربندی برای دوربین های نوری / IR / حرارتی برای برآوردن نیازهای برنامه های مختلف.

نیکولای پریلر، رئیس خدمات برنامه‌ریزی و سه‌بعدی در Dallmeier، در تصویر، می‌گوید: «PlanD فرآیند برنامه‌ریزی پروژه‌های فناوری ویدیو را متحول می‌کند. با ابزار نوآورانه ما، کاربران می توانند به طور مستقل برنامه های دوربین حرفه ای را بدون دانش نرم افزار سه بعدی ایجاد کنند. رابط کاربری بصری، همکاری تعاملی و بازخورد مستقیم به طور قابل توجهی مرحله برنامه ریزی را تسریع می کند و مشارکت مستقیم مشتری را امکان پذیر می کند. ما PlanD را به عنوان یک گام بزرگ رو به جلو در برنامه ریزی دوربین، به ویژه در فناوری ویدئو با نزدیکی مشتری، واقع گرایی و تجربه کاربر می بینیم.

بازدید کنید www.dallmeier.com.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/cctv/3d-visualisation-tool/