اتاق فرار چیست + ویدئو و نکات لازم برای شروع بازی اسکیپ روم مجله اتاق فرار | allescape

قیمت اتاق فرار در تهران برای سانس 60 دقیقه با توجه به نوع بازی متغیر است و قیمتی بین 40 هزار تومان تا 120 هزار تومان ترسناکترین اتاق فرار تهران دارد. این قیمت برای یک ساعت بازی در انواع اتاق فرارهای تهران است و می‌توانید از بین ژانرهای مختلفی یک اتاق فرار را به صورت آنلاین رزرو کنید. اتاق فرار، یا همان اسکیپ روم را می توان جذاب ترین بازی در حین ماجراجویی دانست. شما و هم گروهی هایتان در این بازی معمایی باید با استقاده از سرنخ هایی که بدست می آورید، به دنبال نقشه ای برای حل معماها و پازل هایی که از قبل توسط طراحان بازی تهیه شده باشید تا بازی را در کمترین زمان به پایان برسانید. احتمالا کار خسته کننده‌ای باشد، اما مفیدتر از آن چیزی است که فکر می‌کنید!

  • در زمان انتخاب بازی مجموعه ها تعداد مجاز نفرات را اعلام می کنند.
  • اتاق فرارهای آنلاین زمان محدود و مشخص ندارند و شما در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید بازی کنید.
  • لازم است بدانید اتاقهای فرار درجه سختیهای مختلف و تم های متفاوتی داره.
  • اتاق فرار رویا تجربه‌ای جدید در انگیما است که با ۶۰ درصد فعالیت بدنی، یک روز هیجان‌انگیز برای شما خواهد ساخت.

اگر علاقه به تاریچه اتاق فراردارید بهتر است که مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید. از همان ابتدا یک نفر را به عنوان سرپرست گروه مشخص کنید تا تقسیم وظایف به درستی انجام پذیرد. به عهده گرفتن سرپرستی یک گروه، به معنای رفتار و حرکات دیکتاتوری نیست. فراموش نکنید شما در میدان یک بازی هیجان ‎انگیز قرار گرفته‎ اید و قرار است از آن لذت ببرید. بنابراین درعین اینکه باهم تعامل دارید، احترام یکدیگر راحفظ نمایید.

قیمت اتاق فرار در تهران

اتاق فرار چیست + ویدئو و نکات لازم برای شروع بازی اسکیپ روم مجله اتاق فرار | allescape

سرقت از بانک از بازی‌های مهیج مجموعه اسکیپ می با درجه سختی ۸۰ درصد است. شما در این بازی به‌عنوان تیم سارق حرفه‌ای وار بانک می‌شوید و باید موجودی پنهان بانک را پیدا کنید و آن را سرقت کنید. پازل پارتی یکی از محصولات جدید مجموعه‌ اسکیپ روم دات‌آی‌آر است. در این بازی در منزل شخصی یا هر مکانی که دوست دارید، برای شما یک اسکیپ روم طراحی می‌شود. شما، دوستان‌تان و فردی که قصد سورپرایز کردن آن را دارید، قبل از آغاز مهمانی درگیر یک بازی معمایی می‌شوید و به این ترتیب، خاطره‌ای متفاوت و به‌یادماندنی برای شما باقی خواهد ماند.

معماهای اتاق فرار سبکهای متفاوتی دارنداز پیدا کردن یک کلید در زیر گلدان گرفته تا کنار هم گزاشتن تعدادی پازل و یا حل یک معادله ریاضی ساده و یا انجام یک کار مکانیکی. ژانرهای جنایی و تاریخی و اتاق فرارهای ترسناک از محبوبترین ژانرهای اتاق فرار می باشند. در بازیهای اتاق فرار شما در ابتدا باید یک سناریو را انتخاب کنید. این سناریو یا داستان بازی اتاق فرار به شما محیطی را که در آن قرار است وارد شوید را نشان می دهند. بازی اتاق فرار (اسکیپ روم) یک سرگرمی گروهی است که شرکت کنندگان سعی می کنند در مدت زمانی محدود، با کشف سرنخ‌ها، حل معماها و گذراندن چالش های مختلف، راه خروج از اتاق را پیدا کرده و فرار کنند. این بازی نه تنها ذهن ما را به چالش می‌کشد، بلکه سرعت واکنش ما را در موقعیت‌های غیرمنتظره نیز سنجیده می شود.

در بازی‌های اتاق فرار شما در موقعیتی قرار نمی‌گیرید که احتیاج به‌زور زدن باشد، پس تلاش نکنید که میز، صندلی و یا دکور را جابه‌جا کنید هر چیزی که به شما و سلامتی شما ضربه بزند در بازی مقدر نشده است. هر اتاق فرار در سرتاسر دنیا داستان منحصربه‌فردی دارد که به‌صورت طبیعی هر یک از داستان‌ها ژانر متفاوتی دارد، پس اینکه چه ژانر از بازی را انتخاب کنید به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. زمانی که وارد اتاق موردنظر شدید باید تمام اجزای تیم پخش شوید و به‌خوبی تمامی اتاق را بررسی و کاوش کنید تا اطلاعاتی که مخفی شده‌اند را پیدا کنید و برای حل معماها از اطلاعات کسب شده استفاده کنید. هستید یا حتی در کرج هستید برای رفتن به اتاق فرار به راحتی می‌توانید با میزان تخفیف و خدمات ارائه شده در تخفیفان، مناسب‌ترین مرکز تفریحی را برای تفریح وهیجان انتخاب کنید. چیزی فراتر از فرار کردن از یک اتاق است زیرا شما در یک شهر گیر افتاده‌اید که بین زمین و آسمان معلق است و شما هم امکان ارتباط برقرار کردن با هیچکس را ندارید.

بهترین اتاق فرارهای غرب تهران