اتاق کنترل در فضای ابری – کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند – فناوری‌های Secutel

اتاق کنترل در ابر

کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند کنترل دسترسی و مدیریت هویتاملاک مسکونی (صنعت)، محصولات


منبع: https://www.securitysa.com/17378R

مانع سطح ورودی از نظر زیرساخت و فناوری کمتر است زیرا فقط یک ایستگاه کاری برای دسترسی به یک وب سایت از طریق مرورگر برای ارائه اتاق کنترل در فضای ابری مورد نیاز است. مزیت‌های اصلی عبارتند از چارچوب زمانی و تلاشی که برای راه‌اندازی و اجرای آن و توانایی استفاده از بهترین شیوه‌ها/رویه‌ها و مقیاس صنعت بر اساس رشد مشتری انجام می‌شود. دسترسی به دلیل استقرار ابری به مشتریان و ذینفعان مربوطه اجازه می دهد تا از طریق یک شبکه خصوصی مجازی ایمن (VPN) به فیلم از هر نقطه و در هر زمان در هر دستگاه وب دسترسی داشته باشند.

اتاق کنترل در فضای ابری فرصت های بزرگی را برای بازیکنان موجود و همچنین بازیکنان جدید در بازار ارائه دهندگان امنیت باز می کند.وام)

مزیت مدل SaaS این است که هزینه اولیه زیادی برای ایجاد اتاق کنترل وجود ندارد، زیرا دسترسی با استفاده از مرورگری که به اتاق کنترل موجود در فضای ابری دسترسی دارد، اعطا می شود. زیرساخت‌ها، شبکه‌ها، نرم‌افزار راه‌حل، ذخیره‌سازی، رویه‌ها و افراد در حال حاضر وجود دارند که منجر به صرفه‌جویی عظیم در هزینه و بهبود کارایی می‌شود.

اتاق های کنترل مزایای متنوعی را از نظر مقرون به صرفه بودن و کارایی به مشتریان ارائه می دهند. اولاً، آنها از صرفه جویی در مقیاس برای ارائه خدمات به مشتریان با استفاده از بهترین فناوری و همچنین فرآیندهای معتبر و معتبر و افراد دارای گواهی استفاده می کنند – اگر این خدمات توسط یک ارائه دهنده خدمات امنیتی معتبر ارائه شود. همچنین قابلیت های پاسخگویی و ممیزی بهبود یافته به عنوان ارزش افزوده به مشتریان ارائه می شود.

در مقایسه با محاسبات درون محل، مزایای محاسبات ابری از نظر کارایی هزینه، انعطاف پذیری، سازگاری، مقیاس پذیری و عملکرد آشکار است. بنابراین، ارائه دهندگان خدمات چاره ای ندارند جز اینکه این مزایا را در نظر بگیرند و به عنوان یک خدمت به مشتریان ارائه دهند. نمونه ای از این ارائه Surveillance-as-a-Service (SaaS) است.

موانع سطح ورودی برای ارائه اتاق های کنترل هزینه بسیار زیادی دارد و مستلزم زمان و تخصص برای ایجاد است. شرکت‌ها برای توسعه این اتاق‌های کنترل از نظر زیرساخت، دیوارهای ویدئویی، نرم‌افزار مانیتورینگ و آموزش اپراتورها نیاز به سرمایه‌گذاری یکجا دارند.