اتصال اکوسیستم – SMART Surveillance 2023 – Axis Communications SA – انتشارات تکنیوز

Jan Hazlbauer، BDM برای گروه FF در مرحله بعدی در مورد راه حل های لبه این شرکت برای دوربین های IP صحبت کرد که به نظارت بر ترافیک، مدیریت پارکینگ و محصولات دسترسی به وسایل نقلیه کمک می کند (Duxbury FF را در SA توزیع می کند). این شرکت به مدت هفت سال با Axis همکاری می کند و الگوریتم های خود را برای سیستم های LPR و تشخیص خودرو ارائه می دهد که می تواند ساخت و مدل خودرو را با دقت بیش از 90 درصد متمایز کند.

رودی اوپرمن، مدیر مهندسی و آموزش خاورمیانه و آفریقا در Axis با اطلاعاتی در مورد آنچه Axis انجام می دهد، در جایگاه بعدی قرار گرفت. شفافیت کلید Axis است، از جمله چرخه عمر نرم افزار آن به منظور ارائه بینش به کاربران در مورد چارچوب های زمانی پشتیبانی برای نرم افزار خود و قابلیت اطمینان طراحی آن. او به قابلیت امضای ویدیو برای اطمینان از منشأ آن و عدم دستکاری آن اشاره کرد. Axis Device Manager دارد، و در حال بهبود است، و به کاربران اجازه می دهد تا کارهایی مانند ارتقاء سیستم عامل چند سایتی و پیکربندی دستگاه و موارد دیگر را انجام دهند.

اتین ون در وات، مدیر منطقه ای خاورمیانه و آفریقا میزبان همه در این رویداد بود، و سخنرانی ها با استیو کنی، معمار و مدیر برنامه مهندسی EMEA در مورد امنیت سایبری آغاز شد.

این رویداد شامل مجموعه‌ای از ارائه‌های کوتاه و همچنین نمایش‌هایی توسط تعدادی از شرکا، از جمله Milestone، Genetec، FF Group، Pentagon، Scylla، Secure Logiq و موارد دیگر بود که پلتفرم‌های مدیریت، ذخیره‌سازی، مدیریت ساختمان و هوش مصنوعی را پوشش می‌داد.

نوشته اندرو سلدون

ارائه های شریک

شرکت دیگری که امسال در آفریقای جنوبی نمایشگاه جاده ای برگزار کرد، Axis Communications بود. تابع Connect by Axis با هدف بحث در مورد آخرین راه حل ها، فناوری ها و استراتژی هایی بود که آینده صنعت نظارت را با مشتریان و شرکا شکل می دهند.



منبع: https://www.securitysa.com/19897R

کنی به کاربران توصیه کرد که در مورد تامین کنندگان خود از جمله فرآیندها و رویه های امنیت سایبری خود دقت لازم را انجام دهند. در واقع، هزینه باید آخرین سوالی باشد که پرسیده می‌شود، زیرا بازیابی از تخلف یا جریمه قانونی بسیار گران‌تر از چانه‌زنی در مورد هزینه محصول اولیه است.

AXIS Q1656-DLE.

به غیر از این سه مدل، اوپرمن به سری های دیگری نیز اشاره کرد که امروزه محبوب هستند، از جمله آخرین دوربین بدنه اکسیس که در اواخر سال با قابلیت های اضافی به روز می شود.

AXIS P1468-XLE.

Llewellyn Davies از Milestone در مرحله بعدی صحبت کرد که دوربین های نظارتی به بخشی از کل اکوسیستم اینترنت اشیاء دستگاه هایی تبدیل می شوند که داده هایی را ارائه می دهند که می توانند برای ارائه کارایی امنیتی و عملیاتی به کاربران نهایی تجزیه و تحلیل شوند. چالش هایی که این شرکت بر روی آنها تمرکز دارد شامل امنیت سایبری، قابلیت همکاری، مدیریت داده ها و حریم خصوصی است.

بقیه این رویداد شامل گفتگوهایی در مورد شهرهای هوشمند، زیرساخت های حیاتی، خرابی و همچنین پایداری بود. طبیعتاً زمان برای مشاهده نمایشگاه های شریک نیز وجود داشت تا دریابیم که آنها چه چیزی را برای ارائه دارند و چگونه فناوری Axis را در راه حل های خود ادغام می کنند.



وام)

امنیت سایبری یک موضوع کلیدی در امنیت فیزیکی است. از آنجایی که سازمان‌ها ابتکارات تحول دیجیتال را اتخاذ می‌کنند، امنیت سایبری باید بخش مرکزی همه کارهایی باشد که انجام می‌دهند، از جمله اطمینان از اینکه سیستم‌های امنیتی فیزیکی آنها در برابر حمله ایمن است، که به ایمن کردن کل اکوسیستم دیجیتال کمک می‌کند. با این حال، برای ایمن سازی دستگاه ها هنگام نصب کافی نیست.

اوپرمن همچنین در مورد سه مورد از جدیدترین دستگاه‌های Axis که در سال 2023 راه‌اندازی شد صحبت کرد، از AXIS P1468-XLE، دوربین ضد انفجار آن که برای مکان‌های خطرناک Zone/Division 2 طراحی شده و دارای پردازنده ARTPEC 8 با آخرین به‌روزرسانی‌های امنیت سایبری است. (جزئیات بیشتر در

محصولات جدید

دوربین شبکه AXIS Q6318-LE PTZ وضوح 4K با زوم اپتیکال 31 برابر و فوکوس لیزری را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد در کمتر از یک ثانیه بر روی یک شی یا صحنه خاص فوکوس کنند. همچنین نسبت به دوربین های قبلی انرژی کمتری مصرف می کند و برخی از مدل ها دارای تثبیت کننده تصویر هستند.

دوربین رادار-ویدئو فیوژن AXIS Q1656-DLE دو فناوری را در یک دستگاه ترکیب می کند، ویدئو و رادار. این به کاربران اجازه می‌دهد تا فعالیت‌های یک منطقه وسیع را زیر نظر داشته باشند، فاصله، سرعت و موقعیت یک شی در صحنه را از طریق رادار محاسبه کنند و سپس دوربین را روی یک شی مورد نظر متمرکز کنند. (جزئیات بیشتر در

اکسیس بر تامین امنیت کامل زنجیره تامین، از تولید از طریق کانال تا کاربران نهایی متمرکز است. این شامل پیاده‌سازی استانداردهایی مانند ISO 27001 و رویکرد Secure-by-Design است که از مرحله طراحی شروع می‌شود. فناوری مورد استفاده در این تلاش شامل سیستم عامل امضا شده، بوت امن و ماژول پلتفرم مورد اعتماد آن (TPM) است.

اتصال اکوسیستم

SMART Surveillance 2023 کنفرانس ها و رویدادها، دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور