اتصال به قرعه کشی ملی | امنیت حرفه ای


CSL در کنار هم کار خواهند کرد وودافون برای ارائه خدمات مدیریت شده اینترنت اشیا که زمینه ساز گسترش اتصال برای چهارمین مجوز ملی لاتاری خواهد بود. مجوز ده ساله به آلوین انگلستان و تبدیل خواهد شد تاثير گذار از 1 فوریه 2024، جایگزین Camelot که لاتاری را از زمان شروع آن در سال 1994 اداره می کرد.

در یک دوره 12 ماهه اولیه، CSL خدمات اتصال اینترنت اشیاء ثابت و مدیریت شده با موبایل را با استفاده از زیرساخت شبکه اصلی Vodafone برای خدمت به خرده فروشان مستقر خواهد کرد. CSL نزدیک به سه میلیون نقطه پایانی اینترنت اشیا را برای برنامه‌های کاربردی حیاتی تجاری و مأموریتی در سراسر اروپا مدیریت می‌کند، که در سال 1996 شروع به ارائه محصولات سیگنال‌دهی هشدار کرد و اکنون اتصال اینترنت اشیا و سیم‌کارت‌های مدیریت شده امن را برای برنامه‌های M2M (ماشین به ماشین) و IoT (اینترنت اشیا) ارائه می‌کند. یک تیم پروژه در طول مدت اجرای این پروژه در سراسر بریتانیا در کنار Vodafone از طریق مراحل برنامه‌ریزی، تحویل و مراحل اولیه کار خواهد کرد.

کاترین پلات، رئیس تجارت غیرمستقیم Vodafone گفت: “ما خوشحالیم که در کنار شریک تخصصی اتصال حیاتی خود، CSL، برای ارائه خدمات مدیریت شده اینترنت اشیا به عنوان بخشی از ارتقاء زیرساخت ملی لاتاری کار می کنیم. تخصص اثبات شده اینترنت اشیا و قابلیت تحویل CSL که توسط اتصال اینترنت اشیا پیشرو در صنعت Vodafone ارائه می شود، در ارائه پروژه ملی لاتاری و کمک به حمایت از خرده فروشان با ابزارهایی که برای رشد کسب و کارشان نیاز دارند، ضروری خواهد بود.

و اد هیل، مدیر عامل CSL گفت: “این معامله موقعیت رو به رشد سریع CSL را به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو خدمات مدیریت شده اینترنت اشیا نشان می دهد و مشارکت قوی CSL با Vodafone را تقویت می کند. ما با هم اکنون ارائه دهندگانی هستیم که برای پروژه های ارتباطی حیاتی تجاری و ماموریتی اقدام می کنیم.»

وودافون در همین حال، اتصال IoT و پهنای باند را فراهم می کند که به عنوان یک شبکه امن خصوصی برای تمام سایت های خرده فروشی ارائه می شود. Vodafone همچنین میزبان قرعه کشی در مراکز داده بریتانیا خواهد بود و اتصال شبکه گسترده (WAN) به Allwyn را به تمام دفاتر خود ارائه می دهد. زیرساخت ارتباطات ملی لاتاری رویکرد «اول از طریق موبایل» را در پیش گرفته است.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/connecting-national-lottery/