اتصال نامرئی و محافظت ملموس از طریق ابر – شماره 2/3 2023 – فناوری داهوا آفریقای جنوبی

همه رویدادها، مانند آلارم ها، خطاها، مسلح کردن/خلع سلاح و عملیات را می توان فوراً از طریق اعلان های فشار، تماس های تلفنی یا پیامک به برنامه های موبایل و رایانه شخصی ارسال کرد. از طریق تصاویر یا ویدیوهای PIR-Cam ها و IPC ها که با آشکارسازها ارتباط دارند، کاربران می توانند از راه دور رویدادهای هشدار را تأیید کنند. علاوه بر این، نصاب ها می توانند هنگام مدیریت سایت های خود، خدمات مدیریت سلامت دستگاه را به مشتریان ارائه دهند. در صورتی که ARC برای یک حساب مبدل ثبت نام کرده باشد، داهوا می‌تواند اطلاعات ARC را در برنامه‌های تلفن همراه کاربران و نصب‌کننده‌ها نمایش دهد و درخواست خدمات نظارت بر هشدار را برای آنها آسان‌تر می‌کند. برخی از تعاملات تجاری را می توان به صورت آنلاین نیز تکمیل کرد.

جدا از تعامل راحت با استفاده از فناوری ابری، AirShield همچنین به جای سیگنال تماس خشک معمول، اتصال بین هاب هشدار و NVR/XVR و VTH را از طریق یک پروتکل شبکه ارائه می‌کند و عملکردهای بیشتر و تجربه کاربری بهتری را ممکن می‌سازد. در VTH، کاربران می توانند سیستم هشدار را مسلح/خلع سلاح کنند، رویدادهای هشدار را دریافت کنند و وضعیت دستگاه را مشاهده کنند. NVR/XVR اجازه می دهد تا قوانین اتصال مختلف را برای برقراری ارتباط هشدار-تصویری، هشدار آژیر IPC و مسلح کردن/غیر مسلح کردن سیستم هشدار متصل به NVR تنظیم کنید. علاوه بر این، کاربران می‌توانند از همان برنامه تلفن همراه برای مدیریت دوربین‌های مدار بسته، زنگ هشدار، VDP و سایر سیستم‌های امنیتی استفاده کنند.

مدیریت یک سیستم نظارت قوی می تواند برای برخی از کاربران چالش برانگیز و سخت باشد. روش‌های سنتی کارکرد دستگاه‌های نظارتی برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای گزینه‌های نظارت از راه دور و راحت کافی نیستند. فناوری داهوا راه‌حل امنیتی AirShield خود را راه‌اندازی کرده است که از فناوری ارتباطات RF پیشرفته، پایدار و قابل اعتماد و خدمات ابری، از جمله، نه تنها هاب‌های هشدار، آشکارسازها و لوازم جانبی مختلف، بلکه چندین برنامه نرم‌افزاری برای کاربران نهایی، نصب‌کنندگان و شرکت‌های امنیتی استفاده می‌کند.

اتصال نامرئی و حفاظت ملموس از طریق ابر

شماره 2/3 2023 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحمدوربین مدار بسته, نظارت و مانیتورینگ از راه دور, محصولات


منبع: https://www.securitysa.com/19473R

از نظر یکپارچگی، مبدل AirShield رویدادهای دریافت شده از هاب ها را به نرم افزار پلت فرم مرکز دریافت زنگ هشدار (ARC) بر اساس پروتکل های استاندارد مانند SIA DC-09، Sur-Gard یا پروتکل خصوصی خود نرم افزار پلت فرم فوروارد می کند. رویدادها را از هاب ها از طریق دو کانال، ثبت خودکار یا ارسال ابری (TCP/IP و پورت سریال) دریافت می کند. این تضمین می کند که اطلاعات رویداد همیشه به طور قابل اعتماد ارائه می شود. این مبدل همچنین تمام پنل ها و رویدادها را مدیریت می کند و از سفارشی سازی پروتکل های خصوصی برای پلتفرم های مختلف پشتیبانی می کند. پرسنل در ARC می توانند به طور انعطاف پذیر روش های ارسال رویداد (TCP/IP یا سریال)، پروتکل ها و انواع رویداد را در صورت نیاز پیکربندی کنند. نرم افزار پلت فرم فقط باید این رویدادها را دریافت، ضبط و پردازش کند.

از طریق فناوری ابری کارآمد، AirShield نظارت آفلاین را به نظارت آنلاین با کارایی بالاتر و هزینه کمتر تبدیل کرده است. این راه حل امنیتی مبتنی بر ابر، اتصال، یکپارچگی و تعامل را در نظارت بر عملیات به ارمغان می آورد و طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد که عملکردهای مشابهی دارند، تعداد دستگاه های مورد نیاز را به حداقل می رساند و هزینه های نصب و تدارکات را کاهش می دهد.وام)

برنامه‌های موبایل و رایانه شخصی مبتنی بر ابر به کاربران نهایی، نصب‌کنندگان و شرکت‌های امنیتی این امکان را می‌دهند که از راه دور سیستم هشدار خود را مدیریت کنند و رویدادهای هشدار را در هر زمان و هر مکان دریافت کنند. کاربران می‌توانند دستگاه‌ها و پارتیشن‌ها را اضافه و حذف کنند، کاربران ایجاد کنند و مجوزهای ویرایش، پیکربندی پارامترهای سیستم، بررسی وضعیت دستگاه، سیستم هشدار بازو/غیر مسلح و غیره را بررسی کنند.