اتوماسیون آسان شد – کتابچه امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند – Vox

سنسور نشت آب


منبع: https://www.securitysa.com/17359R

Vox Sixth Sense IoT دارای حسگرهایی با باتری است که به راحتی نصب می شوند و به طور خودکار به یک شبکه اختصاصی IoT متصل می شوند و به شما امکان می دهند اطلاعات جمع آوری شده از هر دستگاه متصل را از طریق برنامه Vox Sixth Sense مشاهده کنید.

سنسور دمای Vox Sixth Sense خوانش منظم دمای مکان یا مکان حساس به دما، از جمله گلخانه، انبار یا اتاق کودک شما را فراهم می کند و می تواند در داخل و خارج از منزل استفاده شود.

• خود نصب و سفارشی سازی آسان. حسگرها به عنوان یک راه حل موقت یا دائمی.

• برق مستقل – حسگرها با باتری کار می کنند و قطع برق بر آنها تأثیر نمی گذارد.

سنسور درب Vox Sixth Sense نه تنها شک را در مورد باز یا بسته بودن درب از بین می‌برد، بلکه به شما این امکان را می‌دهد که وضعیت آن در را از راه دور از هر دستگاه متصلی مشاهده کنید.

سنسور درب

روزهایی که مطمئن نیستید درب مهمی را باز گذاشته اید یا بسته اید، گذشته است و نمی دانید که این نشت آب از کجا می آید یا کسی دوچرخه شما را دزدیده است.

سنسور نشت آب Vox Sixth Sense یک دستگاه قوی است که می تواند در داخل یا خارج از منزل برای تشخیص نشت آب یا سیل استفاده شود و در صورت وقوع چنین رویدادی به شما هشدار اولیه می دهد.

• کنترل کامل – وضعیت هر سنسور را از راه دور مشاهده کنید، تنظیمات را تغییر دهید و هشدارها را دریافت کنید.

حسگر دما

با حس ششم، از:

ردیاب جی پی اس

• اتصال خودکار – حسگرها به طور خودکار به یک شبکه اختصاصی اینترنت اشیا متصل می شوند.

ردیاب GPS حس ششم یک حسگر ردیابی با باتری است که به طور خودکار به یک شبکه اختصاصی اینترنت اشیا متصل می شود و موقعیت GPS دقیق دارایی های شما را در اختیار شما قرار می دهد.

برای اطلاعات بیشتر با Vox تماس بگیرید، 0000 805 87 +27، [email protected]، www.vox.co.zaوام)

اینترنت اشیا به ما این امکان را می دهد که از راه دور بینش و درک بیشتری از دستگاه هایی که هر روز به آنها تکیه می کنیم به دست آوریم. این فناوری زیرساخت‌های خانگی روزمره ما را به چیزی «هوشمندتر» تبدیل می‌کند و ایمنی، راحتی و صرفه‌جویی در هزینه را در این فرآیند افزایش می‌دهد.

اتوماسیون آسان شد

کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند محصولاتزیرساخت فناوری اطلاعات، املاک مسکونی (صنعت)