اتوماسیون نقدی یعنی تجارت – شماره 8 2022 – سپرده

اتصال دهنده پذیرفت گزینه های پرداخت را به اشخاص ثالث برای هرگونه پرداخت از طریق ابزارهای مختلف مانند پول نقد، کارت، چک، سکه، کوپن و NFC ارائه می دهد.

با استفاده از فناوری ایمن هوشمند، عملاً نیازی به مداخله اپراتور نیست و در نتیجه احتمال خطا حداقل است. بنابراین، فناوری اتوماسیون نقدی برای بهبود کارایی صندوق‌داران و حسابدارانی که مستقیماً با پول کار می‌کنند مفید است.

فناوری اتوماسیون نقدی فرآیند پیاده‌سازی گاوصندوق‌های هوشمند است که وجه نقد را شمارش، اعتبارسنجی، ثبت و ایمن می‌کند و در عین حال جریان نقدی در محیط کسب‌وکار را با استفاده از نرم‌افزارها و راه‌حل‌های سخت‌افزاری ساخته‌شده محاسبه و نظارت می‌کند. راه حل های مدیریت پول به طور گسترده ای برای افزایش سرعت خدمات به مشتریان استفاده می شود. پذیرش و توزیع وجه نقد و بهینه سازی فرآیند جمع آوری وجه نقد.

بهره وری عملیاتی و بهره وری کارکنان

اکثر شرکت های متوسط ​​و بزرگ قبلاً فرآیندهای خودکار کلیدی خاصی را پیاده سازی کرده اند. اینها شامل فرآیندهای حسابداری و توزیع، فروش، مدیریت لجستیک انبار و گزارشگری مالی و تحلیلی است. با این حال، فضای کسب و کار مدرن قوانین جدیدی را دیکته می کند و معرفی فناوری اتوماسیون نقدی گامی ضروری برای عملکرد موفق کسب و کار شما است.

برای کمک به توسعه کسب و کار خود، باید با چالش های فعلی روبرو شوید و ساختار و فرآیندهای کسب و کار را اصلاح کنید تا در آینده رقابتی بمانید.

فناوری اتوماسیون نقدی ترکیبی از یادگیری ماشینی و چندین برنامه نرم افزاری سفارشی برای سیستمی است که می تواند فرآیندهای مختلف تجاری را ردیابی و انجام دهد. این فناوری پیشرفته به جای اینکه کارمندان را مجبور به انجام دستی آنها کند، کارهای روتین را به طور خودکار انجام می دهد، بنابراین در زمان صرفه جویی می کند. این به مالکان اجازه می دهد تا از داده ها برای درک بهتر نحوه عملکرد شرکت و بهبود عملکرد استفاده کنند. علاوه بر این، اتوماسیون پول نقد به این معنی است که افراد کمتری زمان خود را صرف رسیدگی به پول نقد می کنند.

با Connector، نرم افزار مالی Deposita به عنوان یک سرویس (SaaS) داده های مالی شما به اندازه ارز سخت شما امن است. خانواده جامع ابزارهای SaaS آن یک پلت فرم تراکنش مالی قدرتمند و انعطاف پذیر ایجاد می کند. کارایی و اثربخشی مدیریت پول نقد خود را در کانال‌های پرداخت و سیستم‌های عامل بهبود بخشید.

فناوری اتوماسیون نقدی مزایای رقابتی واقعی، حفاظت از درآمد و صرفه جویی در هزینه را حتی در کوتاه مدت ارائه می دهد. در نتیجه، خودکار کردن کنترل جریان نقدی برای امنیت عملیات داخلی و تولید درآمد ضروری است.

امنیت، حفاظت و تجزیه و تحلیل داده ها


منبع: https://www.securitysa.com/18133R

بسیاری از شرکت‌های بزرگ به طور فزاینده‌ای در مورد اجرای فناوری‌های جدید که درجه امنیت را در هنگام معامله با دارایی‌های پولی افزایش می‌دهند، محتاط هستند. فن آوری مدرن شمارش پول نقد برای محافظت از خود دستگاه در برابر دستکاری و ایجاد یک محیط امن برای همه کارکنانی که با مقادیر زیادی پول نقد کار می کنند طراحی شده است.

اتوماسیون نقدی به معنای تجارت است

شماره 8 2022 صنعت خرده فروشی)

هدف اصلی کار دستگاه‌های محافظ Deposita کاهش ریسک و بهبود دید نقدی آنلاین یا از طریق گزارش‌دهی زمان واقعی است. از ویژگی های ضروری سیستم Protector می توان به گزارشگری مالی تضمینی، نظارت 24 ساعته، اطلاع رسانی دستکاری، بهینه سازی جمع آوری وجوه نقد و کسب استاندارد بین المللی کیفیت و عملکرد اشاره کرد. و از طریق یکپارچه سازی نرم افزار، مدیریت پول نقد را هوشمندتر می کند.

فناوری اتوماسیون نقدی چیست؟

محافظ سپرده 3000.

گاوصندوق هوشمند اجازه می دهد تا اسکناس ها و سکه ها در هر جهتی در اعتبارسنجی ها قرار گیرند و دارای سیستم ها و الگوریتم های اعتبارسنجی باشد که اسکناس ها و سکه های تقلبی، آسیب دیده و خارجی را رد می کند و اصالت را تعیین می کند.

اتصال دهنده جمع آوری یک سیستم جامع مدیریت پول نقد است که امکان اتوماسیون کامل و یکپارچه سازی پردازش پول نقد و خودپرداز را فراهم می کند. همچنین امکان تطبیق خودکار تمام تراکنش ها را از طریق یک مدل متعادل کننده سه طرفه فراهم می کند.

Connector Vision یک پلت فرم نظارت و مدیریت جامع را ارائه می دهد. عملکردهایی مانند نظارت بر تراکنش، مدیریت از راه دور، خدمات اطلاعات، پردازش تحویل درآمد، مدیریت پول نقد و ارزیابی عملکرد عناصر کلیدی Connector Vision هستند. نظارت بر وضعیت سخت‌افزار و تحلیل علمی تراکنش‌های ترمینال را در زمان واقعی انجام می‌دهد تا به‌روزرسانی زمان را بهبود بخشد و حداکثر دسترسی به پایانه‌ها را تضمین کند.

گاوصندوق های هوشمند فرآیند شمارش اسکناس و سکه را با نرخ حداکثر 700 اسکناس و 1000 سکه در دقیقه بدون حاشیه خطا انجام می دهند و نتایج را نمایش می دهند. فن‌آوری بازیافت همچنین می‌تواند اسکناس‌ها و سکه‌های مناسب را برای مقاصد پرداخت به ارزش‌های مختلف دسته‌بندی کند.

Deposita با بسیاری از مشاغل برای پیاده سازی راه حل ها و استراتژی های مالی برای ایمن سازی عملیات نقدی شما و افزایش بهره وری کسب و کار همکاری می کند. ما راه حل های درجه یک و همه کاره مدیریت جریان نقدی را ارائه می دهیم. از آنجایی که فناوری اتوماسیون نقدی انواع مختلفی دارد، ما آماده ایم مسئولیت را بر عهده بگیریم، به شما کمک کنیم تا تصمیمات مهمی بگیرید و راه حل بهینه را برای جایگاه کسب و کار خود انتخاب کنید.وام)

دیجیتایزر.

Connector Report می تواند به هر پایگاه داده دسترسی داشته باشد و با آن صحبت کند. این برای ارتباط با گزارش‌هایی که از قبل در هر موتور سرور SQL بارگذاری شده‌اند، بهینه شده است و کارایی زمان را بهبود می‌بخشد. همه گزارش‌ها کاملاً در مکانیزم امنیتی ساخته شده در خانواده ابزارهایی که فقط به گزارش‌های خاص اجازه می‌دهد و گزارش‌ها را به اطلاعات مشتری خاص محدود می‌کند، ادغام می‌شود.

علاوه بر این، استفاده از ابزارهای اثبات شده برای خودکار کردن جریان نقدی معاملات تجاری می تواند خطر سرقت و دزدی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و به شما در تجزیه و تحلیل بهتر جریان نقدی کمک کند. تجزیه و تحلیل داده ها را می توان برای نتیجه گیری معنادار و تنظیم استراتژی های فروش برای برآوردن نیازها و خواسته های مشتریان استفاده کرد.

مزایای معرفی فناوری اتوماسیون نقدی