اجتناب از خطای انسانی در بنادر – شماره 6 2022 – LD آفریقا


منبع: https://www.securitysa.com/17610R

خطای انسانی اقدام یا تصمیمی است که در نظر گرفته نشده است. به دلیل خطای انسانی، یکی از بزرگترین بنادر آفریقای جنوبی با چالش عظیم داده ها مواجه شد. اطلاعات نادرست بایگانی شده بود یا مدارک مربوط به کانتینرها و شماره کامیون هایی که وارد می شدند گم شده بودند.

جلوگیری از خطای انسانی در بنادر

شماره 6 2022 حمل و نقل (صنعت)، دوربین مدار بسته ، نظارت و مانیتورینگ از راه دور ، محصولات ، لجستیک (صنعت)

برای کمک به غلبه بر این چالش، LD Africa آن را به سیستم امنیتی بندر AxxonSoft معرفی کرد، راه حلی که به غلبه بر عنصر خطای انسانی و حذف کاغذ بازی کمک می کند.

در نتیجه، این بندر اکنون دارای یک سیستم امنیتی حرفه ای و در سطح سازمانی است. سیستم مجهز به PSIM Intellect به طور کامل نیازهای مشتری را برآورده می کند و ثابت کرده است که در جلوگیری از گرفتن دستی کانتینرها و کامیون ها موثر است.وام)

AxxonSoft ردیابی و نظارت بر محموله های بندری را آسان می کند. این راه حل با استفاده از دوربین های IP برای ضبط پس از خروج کامیون یا ورود به پورت کار می کند. دوربین ها پلاک خودرو را می گیرند و پلاک را به شماره کانتینر مرتبط می کنند. با این راه حل، پورت ها دیگر نیازی به استفاده از کاغذبازی و کار دستی برای ثبت این اطلاعات در یک صفحه گسترده ندارند.

یک سرور به اضافه فضای ذخیره سازی اختصاصی در سایت نصب شد و علاوه بر این، دوربین های IP Milesight به دلیل کیفیت بالای تصویرشان برای ضبط ویدیو انتخاب شدند. یک ماژول ویژه برای شمارش کامیون ها برای تغذیه داده های ارائه شده توسط حسگرهای مادون قرمز و القایی که در دروازه پورت برای ثبت حرکت کامیون ها قرار می گیرند، طراحی شده است.

با این راه حل، کارگران در بنادر همچنین می توانند یک شماره کانتینر خاص را جستجو کنند و پلت فرم AxxonSoft می تواند دقیقاً زمانی که کامیون وارد بندر شده است ارتباط برقرار کند و این اطلاعات را بلافاصله برای مشتری ارسال کند.