اداره تقلب در بخش عمومی راه اندازی شد …. کافی است؟


دولت انگلستان راه اندازی کرده است سازمان تقلب در بخش عمومی – تعیین هدف سال اول 180 میلیون پوند از مزایای تقلب شناسایی شده. کمیته کارایی داخلی و اقتصادی و ارزش برای پول سازمان جدید را به چالش کشیده است تا با ادارات دولت مرکزی برای توافق با اهداف بلندمدت تا دسامبر همکاری کند.

سازمان تقلب در بخش عمومی متشکل از کارکنان ضد تقلب و داده ها خواهد بود. دفتر کابینه گفت که این هیئت توسط یک هیئت مشورتی بین بخشی پشتیبانی می شود که مشاوره ارائه می دهد و به شکل گیری یک رویکرد استراتژیک برای پیشگیری و کاهش تقلب در بخش عمومی کمک می کند. هیئت مشاوره دارای یک رئیس خواهد بود که در ماه سپتامبر اعلام خواهد شد.

وزیر کارآمدی دولت در دفتر کابینه، جاکوب ریس-موگ، گفت: «کلاهبرداری در بخش عمومی حمله به یک فرد واحد نیست، و بنابراین برای بسیاری درد کمتر از زمانی است که متوجه افراد شود. اما حملات کلاهبرداری به دولت، حمله به پولی است که توسط مالیات دهندگان زیادی به دست می آید. آنها حمله ای به خدمات اضطراری هستند که بودجه آنها تمام می شود، به طور مشابه آنها پول پروژه های زیربنایی را سرقت می کنند. همانطور که مجرمان ابزارهای پیچیده تری را توسعه می دهند، ما نیز باید خود را سازگار و مدرن کنیم.

بنابراین ما باهوش‌ترین ذهن‌ها را جذب می‌کنیم و آن‌ها را به ابزارهایی برای شناسایی، پیشگیری و جلوگیری از کسانی که به دنبال سرقت پولی هستند که برای تأمین مالی خدمات عمومی حیاتی هستند، مجهز می‌کنیم.»

هدف این سازمان همکاری با ادارات و نهادهای عمومی برای کشف و جلوگیری از تقلب 180 میلیون پوندی در سال اول است. این تا حدی با حمایت از BEIS و وام دهندگان بانکی با تجزیه و تحلیل داده ها و ابزارهایی برای یافتن کلاهبرداری و بازیابی کلاهبرداری مرتبط با طرح وام برگشتی ارائه می شود.

با این حال، زیان ناشی از تقلب در ادارات دولتی مرکزی، و زیان‌های ناشی از طرح‌های حمایت از کووید، به ویژه «وام‌های برگشتی» به کسب‌وکارها، به میلیاردها می‌رسد. همانطور که در نسخه چاپی آگوست امنیت حرفه ای، سازمان خیریه پانل مشاوره تقلب در گزارش سالانه خود، ‘در حال اجرا در Empty“، از یک دهه تلف شده تلاش های رسمی برای مقابله با تقلب ابراز تاسف کرد، همانطور که پاسخ به همه گیری نشان داد. به‌ویژه راه‌اندازی حمایت از کووید توسط وزارت خزانه‌داری یون بهار 2020 بدون بررسی دقیق خطر تقلب، و یا تخصیص تعداد زیادی یا هیچ کارمندی برای مقابله با تقلب در برنامه‌ها. این امر منجر به استعفای وزیر مسئول مقابله با تقلب، لرد اگنیو، در ژانویه شد که به مجلس اعیان گفت که تقلب در برابر تقلب دولت غیرقابل دفاع است. لرد اگنیو در مجمع عمومی پانل مشاوره تقلب در ماه جولای صحبت کرد.

گزارش پانل اشاره کرد که «قابلیت‌های دولت محلی در مبارزه با تقلب در دهه گذشته از بین رفته است» و استدلال می‌کند که «مرجع مبارزه با تقلب بین‌بخشی – بادوام و دارای بودجه کافی برای توسعه و بلوغ در نقش خود است. همانطور که هیئت مدیره از زمان منحل شدن سازمان ملی تقلب در سال 2013 به طور مداوم استدلال کرده است، در سطح محلی به شدت مورد نیاز است، همانطور که در سطح ملی وجود دارد.

آنها چه می گویند

سایمون کلارک، وزیر خزانه‌داری آمریکا گفت: «راه‌اندازی بدنه جدید تمرکز لیزری بر تقلب خواهد داشت و تلاش‌های ما را برای مبارزه با افرادی که از خدمات و پشتیبانی عمومی ما بهره می‌برند، تجدید می‌کند. این سرمایه گذاری گسترده تر در دولت را برای مقابله با تقلب و ادعای نادرست، از جمله 210 میلیون پوند برای HMRC برای مقابله بیشتر با تقلب، و 510 میلیون پوند برای DWP برای هدف قرار دادن کلاهبرداری رفاهی در سال 2021، تقویت می کند. پول به دست آورده است که حتی مهم تر است زیرا می دانیم مردم با افزایش هزینه های زندگی دست و پنجه نرم می کنند.

قبل از یک رئیس منصوب دائمی، این مرجع توسط مارک چیسمن OBE رهبری خواهد شد که رهبری ایجاد حرفه دولت برای مقابله با تقلب را بر عهده داشت. او این سازمان را نقطه عطفی در مبارزه با تقلب در بخش عمومی توصیف کرد. وی گفت: ما می دانیم که کلاهبرداران یک دشمن متعهد، توانا و در حال تکامل هستند. برای پاسخ به این امر، ما باید جاه طلبی خود را افزایش دهیم و خود را به چالش بکشیم تا تأثیر خود را بر این جنایت اغلب دیده نشده و دست کم گرفته شده افزایش دهیم. PSFA از کارمندان عمومی در سراسر دولت و نهادهای عمومی حمایت خواهد کرد تا این گام را بردارند – برای نوآوری و مدرن کردن رویکرد ما برای تقلب.

با 25 میلیون پوند بودجه جدید، سازمان دفاع از تقلب در دولت را آزمایش خواهد کرد. موافقت با طرح های مقابله با تقلب برای ادارات و نهادهای عمومی و بررسی پیشرفت. مختصری از وزرای کابینه از جمله وزارت خزانه داری و دفتر کابینه در مورد چشم انداز تقلب. پشتیبانی از ادارات و نهادهای عمومی در مورد خطرات و تهدیدات تقلبی که با آنها روبرو هستند، سپس کمک به طراحی دفاعی در برابر آنها و آزمایش اثربخشی آنها. و یک سرویس ملی تجزیه و تحلیل داده های ضد تقلب بسازید.

زمینه

در حالی که صدراعظم، ریشی سوناک این مقام را به عنوان بخشی از بیانیه بهار وزارت خزانه داری در ماه مارس اعلام کرد. بازدید کنید https://www.gov.uk/government/organisations/public-sector-fraud-authority. این یک آژانس اجرایی است که توسط دفتر کابینه و وزارت خزانه داری HM حمایت می شود.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/government/public-sector-fraud-authority-launched/