ادغام دو جهته Gallagher و Qognify – شماره 2/3 2023 – Gallagher

در دنیایی که اکوسیستم‌های فناوری همگرا هستند، راه‌حل‌های ساییده شده دیگر قابل دوام نیستند. این امر به ویژه در مورد امنیت فیزیکی صدق می کند، جایی که تنها اطلاعات ترکیبی امکان ارزیابی جامع یک موقعیت و همچنین پاسخ مناسب و به موقع را فراهم می کند. به همین دلیل، Qognify مجموعه‌ای از رابط‌های باز را ارائه می‌کند که امکان اتصال یکپارچه به سایر فناوری‌های امنیتی فیزیکی مانند کنترل دسترسی، هشدارهای مزاحم یا تجزیه و تحلیل ویدیویی را فراهم می‌کند. بر اساس این فناوری، یک ادغام دو جهته جدید بین Qognify VMS و کنترل دسترسی Gallagher اکنون در دسترس است.

ادغام دو جهته Gallagher و Qognify

شماره 2/3 2023 راه حل های یکپارچه، محصولات


منبع: https://www.securitysa.com/19474R

لی اسمایث، مدیر حساب فنی برای امنیت گالاگر – آفریقا، اظهار داشت: “گالاگر با راه حل مرکز فرماندهی ما متعهد به نوآوری مداوم است. یکی از جنبه های مهم این نوآوری به ایجاد رابط های برنامه نویسی برنامه های کاربردی غنی و نقاط ادغام بستگی دارد، زیرا در نهایت، این تضمین می کند که مشتریان می توانند اکوسیستم نرم افزار مدیریت سایت را به روش هایی که متناسب با روش کارشان است گسترش دهند. ما از همکاری با Qognify VMS خرسندیم تا بتوانیم یکپارچه سازی را به مشتریان ارائه دهیم که راه حلی را که بر اساس نیازهای تجاری آنها سفارشی شده است را قادر می سازد.”وام)

بسته به گردش کار و ترجیحات کاربر نهایی، مرکز فرماندهی Gallagher یا Qognify VMS ممکن است به عنوان سیستم پیشرو استفاده شود. بنابراین، سیستم Gallagher می تواند جریان های ویدئویی زنده و بایگانی را از Qognify VMS نمایش دهد. برعکس، افزونه Qognify VMS، قادر است به صورت پویا اطلاعات موجودیت و وضعیت (یعنی در باز، درب اجباری، و غیره) را از سیستم گالاگر بخواند.

آندریاس بیرباوم، معاون فروش، بین المللی در Qognify، از ادغام جدید خوشحال است. ما به عنوان یک ارائه‌دهنده مستقل نرم‌افزار امنیت فیزیکی، اهمیت زیادی به مشارکت‌های فناوری می‌دهیم که یکپارچه‌کننده‌های سیستم و مشتریان نهایی را قادر می‌سازد تا اکوسیستم‌های امنیتی خاص خود را ایجاد کنند. ادغام دو جهته کنترل دسترسی Gallagher یکی دیگر از اجزای سازنده مهم برای ایجاد موفقیت مشترک در تجارت پروژه است.

Qognify و Gallagher از انتشار یک ادغام بین Qognify VMS و کنترل دسترسی Gallagher خبر دادند.

سپس این اطلاعات را می توان بر روی نقشه ها و پلان های طبقه در سرویس گیرنده Qognify VMS مشاهده کرد. علاوه بر این، درها را می توان از داخل سرویس گیرنده Qognify VMS کنترل کرد (به عنوان مثال، قفل / باز کرد) و به پرسنل امنیتی این امکان را می دهد که بدون نیاز به جابجایی بین رابط های کاربری مختلف، به سرعت و مناسب به یک موقعیت واکنش نشان دهند.