ادغام فناوری موجود و هوش مصنوعی – شماره 2/3 2023 – Secutel Technologies

تجزیه و تحلیل دوربین مداربسته به جای تجزیه و تحلیل ویدئویی به صورت تحلیل فریم به فریم انجام می شود، بنابراین نیاز به سرورهای دست و پا گیر در سایت و هزینه های اضافی را کاهش می دهد.


منبع: https://www.securitysa.com/19150R

مؤسسات مالی به فرآیندهای امنیتی سختگیرانه ای نیاز دارند که کارکنان و بازدیدکنندگان (از جمله بازدیدکنندگان ناخواسته) را از محیط اطراف، مستقیماً به محوطه دانشگاه و ساختمان هایشان حاکم کند. بسیاری از آنها در حال حاضر راه‌حل‌های نظارتی دارند، اما جایگزینی یا ارتقای این سیستم‌ها به سیستم‌های جدیدتر با جدیدترین عملکردهای هوش مصنوعی و تحلیلی برای ساده‌سازی کنترل دسترسی می‌تواند هزینه‌بر باشد.

Vermeulen می گوید: «دومین SecuVue است که وقتی با پلتفرم SecuTraq ادغام می شود، امکان تشخیص چهره و LPR را به طور خودکار انجام می دهد. «یک مزیت دیگر، تشدید روش عملیات استاندارد خودکار (SOP) از طریق ایمیل است. این به گیرنده ایمیل این امکان را می دهد که بداند چه کسی آنجاست و آیا او یا وسیله نقلیه آنها قبلاً شناسایی شده است، در صورت لزوم (مثلاً اگر در لیست سیاه هستند).

در حالی که تشخیص چهره و LPR در حال رشد است، پرسنل به طور فزاینده ای از دستگاه های تلفن همراه به عنوان اعتبار دسترسی استفاده می کنند.

از نظر فاکتور هزینه، SecuVue و عملکرد هوش مصنوعی آن با «قابلیت عکس فوری با پهنای باند کم» توسعه یافته است. این محصول دوربین های بهینه ای را روی شبکه موجود می گیرد و با استفاده از SecuVue CVR (ضبط کننده ویدیوی ابری) و پل ویدیوی ابری، معماری دوربین مدار بسته موجود را به ابر متصل می کند. بنابراین، هزینه های کمتری برای استقرار وجود دارد زیرا می توان از سیستم های دوربین موجود استفاده کرد.

استفاده از برنامه تلفن همراه NoKey از Secutel به افراد امکان دسترسی را می دهد، اما مدیریت را نیز آسان می کند. حقوق کاربر خاصی به کاربران برنامه مانند مدیران حساب یا سرپرستان داده می شود و به آنها امکان می دهد به عملکرد مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. همچنین لغو دسترسی هنگام خروج کاربران از شرکت، بدون نیاز به حضور در محل، آسان است. علاوه بر این، عملکرد زمان‌بندی تضمین می‌کند که افراد در خارج از ساعات یا روزهای خاص دسترسی محدود کرده‌اند، حتی اجازه دسترسی فقط در زمان‌های قابل تنظیم و مشخص را می‌دهد.

فناوری فوق روی هر دوربین DVR، NVR یا XVR سازگار با ONVIF کار می کند. از آنجایی که ویدیوها به فریم تقسیم می شوند، محدودیت های پهنای باند به سطوح ناچیز کاهش می یابد. Secutel همچنین روش های افزونگی را برای ارتباط با سرور در صورت نیاز ارائه می دهد.

Vermeulen خاطرنشان می کند: «مزای اصلی دسترسی به تلفن همراه ورود ایمن بدون کلید به یک سایت است، زیرا لازم است کاربر با دستگاه خود در سایت حضور داشته باشد. علاوه بر این، کارت‌ها گم می‌شوند و پین‌ها فراموش می‌شوند، در حالی که کاربر کمتر احتمال دارد دستگاه تلفن همراه خود را فراموش کند. همچنین نیازی به افزایش ردپای نصب با چندین دستگاه مختلف مورد نیاز برای اسکن بیومتریک نیست زیرا فناوری‌های دسترسی موبایل کلید را در دستان کاربر قرار می‌دهند. همچنین این یک تصمیم بهداشتی آگاهانه تر است.»

ادغام فناوری موجود و هوش مصنوعی

شماره 2/3 2023 مالی (صنعتی)، کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

دسترسی انسان از طریق موبایل

هنگامی که NoKey با راه حل های ذکر شده در بالا ادغام می شود، نه تنها علاوه بر مسلح کردن و خلع سلاح پارتیشن ها، و توانایی راه اندازی رویه هایی مانند تنظیمات دو ضربه ای، مزایای اضافه شده عکس های فوری را برای تأیید بصری فعال سازی زنگ هشدار و اختصاص می دهد. پاسخ به تهدید شناسایی شده همچنین ویژگی‌های کنترل از راه دور در NoKey وجود دارد که به فرد مجاز اجازه می‌دهد تا فشار بی‌صدا را برای تیم‌های نظارتی کنترل ارسال کند.وام)

آندره ورمولن، جنرال موتورز در Secutel Technologies، می گوید که این شرکت دو محصول را توسعه داده است که وقتی با یکدیگر ادغام می شوند، هر دو نگرانی را برطرف می کنند. اولین محصول، SecuTraq Cloud، از فناوری فشار لحظه‌ای ابری استفاده می‌کند و هنگامی که در یک نقطه رونق یا ورودی مستقر می‌شود، برای تشخیص چهره و جمع‌آوری خودکار پلاک‌ها استفاده می‌شود. این “رویدادها” بلافاصله برای تایید به ابر منتقل می شوند.