ادغام نرم افزار برنامه ریزی بوش با اتوکد – شماره 5 2022 – انتشارات تکنیوز

بوش نسخه نرم افزاری جدید خود از Safety Systems Designer را با یک افزونه جدید و رایگان در دسترس منتشر کرده است که امکان انتقال خودکار داده ها را بین نرم افزار اتوکد و Designer فراهم می کند. این پلاگین SSD رایگان بوش تنها ابزاری از نوع خود است که توسط هر سازنده سیستم اعلام حریق ارائه شده است. معماران، برنامه ریزان و یکپارچه سازان سیستم اکنون از مزایای وارد کردن آسان دستگاه های سیستم اعلام حریق از پلان های طبقه به نرم افزار Safety Systems Designer برخوردار هستند.

نرم افزار اتوکد پرکاربردترین پلتفرم برای طراحی سیستم های اعلام حریق و ساختمان است که تمامی مراحل برنامه ریزی را پوشش می دهد. پلاگین Bosch SSD یک فرآیند وقت گیر را از روال کار روزانه کاربران به یک تجربه ساده تبدیل می کند: با افزونه جدید، این فرآیند اکنون سریع، قابل اعتماد و ساده است و طراحی و همگام سازی بهتر پروژه را در هر مقیاسی امکان پذیر می کند. سیستم های اعلام حریق را می توان بدون توجه به اندازه پلان طبقه یا پروژه ساختمان وارد کرد.

نسخه جدید Safety Systems Designer و پلاگین Bosch SSD برای اتوکد بلافاصله به صورت رایگان در دسترس هستند و با یک دستیار راه اندازی ساده می توان آنها را بدون دردسر نصب کرد. هم کتابخانه بلوک‌های SSD CAD یکپارچه و هم رابط‌های کاربری به 17 زبان در دسترس هستند.

برای اطلاعات بیشتر با Bosch Building Technologies +27 11 651 9600 تماس بگیرید، [email protected]، www.boschsecurity.comوام)

کتابخانه جامع بلوک های CAD در دسترس است

برای بهبود کارایی حتی بیشتر، هر دستگاه سیستم اعلام حریق را می توان به یک پنل و همچنین به یک حلقه در منوی زمینه برنامه اتوکد اختصاص داد. Safety Systems Designer به طور خودکار این تخصیص ها را پس از وارد کردن در پانل یا حلقه نگه می دارد.

ادغام نرم افزار برنامه ریزی بوش با اتوکد

شماره 5 2022 ایمنی آتشخدمات امنیتی و مدیریت ریسک, محصولات


منبع: https://www.securitysa.com/17341R

پلاگین Bosch SSD شامل یک کتابخانه گسترده بلوک های SSD CAD است که به طراحان اجازه می دهد نمادها را از بیش از 150 دستگاه سیستم اعلام حریق EN 54 انتخاب کنند. سپس می‌توان آن‌ها را از طریق پالت بلوک‌های اتوکد به راحتی روی پلان‌های طبقه قرار داد. علاوه بر این، افزونه SSD را می توان با هر بلوک CAD خاص مشتری استفاده کرد، به طوری که می توان آنها را اصلاح کرد و سپس به Safety System Designer منتقل کرد.

پس از وارد کردن به Safety Systems Designer، کاربران می‌توانند به برنامه‌ریزی عمیق‌تر مانند تهیه صورت‌حساب، متن مناقصه، محاسبه باتری یا بررسی دوام سیستم ادامه دهند.