ادغام هایک ویژن با صفحه اتوماسیون – شماره 5 2022 – هایک ویژن آفریقای جنوبی

با ادغام فعال شده از طریق پروتکل‌های Hikvision ISAPI و HPC OpenAPI، SmarTTime می‌تواند اطلاعات منابع انسانی را به پایانه‌های MinMoe هایک‌ویژن برساند و سپس اطلاعات زمان و حضور و غیاب دریافتی از هر دستگاه MinMoe را پردازش کند. راه حل یکپارچه از ردیابی هوشمند و راحت زمان حضور و غیاب کارمندان پشتیبانی می کند، شیفت ها و اوقات مرخصی را مدیریت می کند، برنامه ها را تنظیم و اصلاح می کند، قوانین تجاری را تنظیم می کند، و مسائل بالقوه بیش از حد و کم پرسنل را شناسایی می کند.

به لطف قابلیت‌های کنترل تلفن همراه SmarTTime و HPC، کارمندان می‌توانند از انعطاف‌پذیری بی‌درنگ هنگام ورود از هر نقطه، با دسترسی به زمان و وضعیت حضور و غیاب 24 ساعته در دسترس باشند. مدیران می‌توانند مدیریت ماژول زمان خاموشی خود را بهبود بخشند و همچنین قوانین راه‌اندازی، تعهدی و گردش‌های کاری تأیید مصادره را سفارشی کنند. این سیستم همچنین با منابع انسانی و حقوق و دستمزد برای محاسبه دستمزد-هزینه در زمان واقعی یکپارچه می شود.

ادغام هایک ویژن با صفحه اتوماسیون

شماره 5 2022 اخبار

“این ادغام راحتی زیادی را برای نصب کنندگان و کاربران نهایی برای پیکربندی آسان، هم ترازی دستگاه انعطاف پذیر، و عملکرد و تمرین بصری فراهم می کند. آدلر وو، مدیر اتحاد شرکای فناوری جهانی در هایک ویژن، افزود: این مدیریت فعالانه هر نیروی کاری را امکان پذیر می کند.وام)


منبع: https://www.securitysa.com/17117Rهایک ویژن از ادغام پایانه های MinMoe Face Recognition و Hik-ProConnect (HPC) و پلت فرم مدیریت خدمات آنلاین خود با نرم افزار Page Automation SmarTTime برای زمان کارآمد، حضور و غیاب و کنترل دسترسی خبر داده است. این راه حل جدید و کاملاً یکپارچه یک اتصال و هماهنگی یکپارچه را ارائه می دهد که برای بهبود کارایی محل کار و عملکرد تجاری طراحی شده است.

«به عنوان یک ارائه‌دهنده زمان، حضور و غیاب و کنترل دسترسی مبتنی بر ابر، ادغام ما با دستگاه‌های Hikvision MinMoe و پلت‌فرم Hik-ProConnect خدماتی در زمان واقعی و در دسترس را به مشتریان ارائه می‌دهد. فرانسوا آبفشان، مدیر فروش در Page Automation گفت: سخت افزار قابل اعتماد، استقرار سریع و پشتیبانی عالی، عناصر کلیدی موفقیت ما هستند.