ادغام های جدید برای پلت فرم دوربین


آزنا ادغام های جدیدی را برای پلتفرم باز خود برای دوربین های هوشمند، به عنوان ابزاری برای مدیریت دستگاه برای یکپارچه سازهای سیستم، اعلام کرده است. ادغام‌کننده‌هایی که از پلتفرم Azena و تجزیه و تحلیل ویدیویی با قابلیت هوش مصنوعی از فروشگاه برنامه Azena استفاده می‌کنند، بر گروه‌هایی از دستگاه‌ها، برنامه‌ها و پیکربندی‌هایی که روی دوربین‌های هوشمند مشتریان خود با سیستم عامل Azena اجرا می‌شوند، کنترل دارند.

یکپارچه‌ساز می‌تواند دوربین‌های هوشمند را با استفاده از تجزیه و تحلیل – که رویدادهای منحصربه‌فردی را ایجاد می‌کند – در سیستم نظارت تصویری مشتری پیکربندی و مستقر کند. ابرداده های این تجزیه و تحلیل ها، مانند تشخیص سلاح، نظارت بر سطح تانک یا تشخیص سیل، به طور خودکار به رویدادهایی برای پلتفرم های نرم افزار مدیریت ویدیو از Milestone، Genetec و Network Optics تبدیل می شوند. آزنا، یکی از شاخه‌های بوش، می‌گوید این یکپارچه‌سازها را در ایجاد راه‌حل‌های عمودی و خاص مشتری و سرتاسر که از داده‌های تجزیه و تحلیل ویدیویی استفاده می‌کنند، پشتیبانی می‌کند.

مدهاو وارما، معاون محصول آزنا گفت: «یکپارچه‌سازهای سیستم وظیفه دارند راه‌حل‌های بسیار سفارشی‌سازی شده را برای پایگاه مشتری منحصربه‌فرد خود ارائه دهند و با پلتفرم ما، برنامه‌های فروشگاه ما و ابزارهای یکپارچه‌سازی، می‌توانند این راه‌حل‌های تخصصی را بسازند – همه چیز از نفت. پایش شعله ور شدن در بخش انرژی تا تشخیص سقوط بیمار در مراکز بهداشتی. این پیشرفت‌ها در پلتفرم ما، استقرار و مدیریت این راه‌حل‌ها را برای ادغام‌کننده‌ها ساده‌تر می‌کند، در زمان، هزینه‌های نیروی کار و کامیون‌های پرهزینه صرفه‌جویی می‌کند.»

بیش از 100 برنامه منحصر به فرد در فروشگاه برنامه Azena موجود است. یکپارچه‌سازها می‌توانند یک یا چند برنامه را انتخاب کنند، یا برنامه‌های خود را توسعه داده و آپلود کنند که فقط برای مشتریانشان قابل مشاهده و فروش باشد.

گزینه‌های استقرار و نگهداری از اتصالات کاملاً از راه دور گرفته تا پشتیبانی جدید برای تأسیساتی که در یک شبکه بسته اجرا می‌شوند، مانند تأسیسات زیرساخت‌های حیاتی یا سایت‌های راه دور با اتصال کم یا بدون اتصال به اینترنت، متغیر است. با ویژگی‌های جدید مدیریت پروژه، یکپارچه‌سازها می‌توانند مجوزهای اپلیکیشن را به مشتریان یا پروژه‌های خاص اختصاص دهند. نصب دوربین را می توان بر اساس مشتری، پروژه و مکان تقسیم بندی کرد و حقوق دسترسی به کاربران خاص را می توان بر اساس پروژه ها اختصاص داد و مدیریت کرد.

بازدید کنید www.azena.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/new-integrations-for-camera-platform/