ارائه ارزش فراتر از ویدئو – SMART Surveillance 2023 – Cathexis Technologies

پایداری، قابلیت همکاری و مقیاس پذیری CathexisVision آن را به یک انتخاب مقرون به صرفه برای VMS تبدیل کرده است. برای بهره مندی از طیف وسیعی از ویژگی های آن، نیازی به سرمایه گذاری در موارد اضافی پرهزینه ندارید. مقیاس کردن آن آسان است، بنابراین چه سایت شما یک تجارت کوچک و در حال رشد باشد یا یک شرکت بزرگ چند ملیتی، CathexisVision ابزارهایی را برای مدیریت سیستم نظارت شما و افزودن ارزش عملیاتی فراهم می کند.

اقدامات امنیتی را می توان خودکار کرد، با نرم افزار شناسایی تهدیدها و واکنش با اقدامات از پیش پیکربندی شده (به عنوان مثال، به صدا درآوردن زنگ هشدار یا قفل کردن یک سیستم کنترل دسترسی یکپارچه). اپراتورها می توانند از قبل نحوه واکنش نسبت به رویدادها را با پیش برنامه ریزی پاسخ های سیستم تعیین کنند. بنابراین اپراتورها در زمان صرفه جویی می کنند و می توانند خود را برای ضروری ترین وظایف به کار گیرند، زیرا VMS آنها را در صورت وقوع آنها از حوادث مطلع می کند. ابزار جستجوی هوشمند اپراتورها را قادر می‌سازد تا در چند لحظه چند روز یا چند هفته فیلم ویدیویی را جستجو کنند.

در بازار رقابتی و همیشه در حال تغییر نظارت، چه چیزی باعث می‌شود یک کسب‌وکار یک راه‌حل نرم‌افزار مدیریت ویدیو (VMS) را به راه‌حل دیگر انتخاب کند؟ پاسخ در این است که VMS چگونه به طور موثر بازگشت سرمایه را فراهم می کند، فراتر از نظارت برای ارائه راه حل هایی که چالش های عملیاتی را برطرف می کند، از دارایی ها محافظت می کند و بهره وری را افزایش می دهد.

VMS به کاربران کمک می کند تا کارایی اتاق کنترل را حفظ کنند، آگاهی موقعیتی را ارتقا می دهد و ظرفیت قدرتمندی برای ادغام با سیستم های شخص ثالث ارائه می دهد – که همه اینها عملیات را ساده می کند و بازده واقعی سرمایه گذاری نظارتی را ارائه می دهد. CathexisVision به سیستم‌های شریک مانند دوربین‌ها، نرده‌ها، آلارم‌ها، تشخیص پلاک گواهینامه، سیستم‌های پیام‌رسانی، تلفن‌های داخلی، کنترل دسترسی و پانل‌های آتش متصل می‌شود تا طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های امنیتی را از طریق یک راه‌حل یکپارچه ارائه دهد.

برای اطلاعات بیشتر، با Cathexis Technologies، +27 31 240 0800 تماس بگیرید، [email protected]، www.cathexisvideo.comوام)

پرسنل تجاری، پیمانکاران و بازدیدکنندگان می توانند از این آگاهی بهره مند شوند که از آنها محافظت می شود و در صورت وقوع حادثه به اپراتورها فوراً هشدار داده می شود. علاوه بر این، CathexisVision تمام فیلم‌های مرتبط را پایگاه‌داده می‌کند و شواهد قابل اعتمادی را ارائه می‌کند که می‌تواند برای تجزیه و تحلیل گردش کار، یافتن موارد گمشده و بررسی حوادث استفاده شود.

CathexisVision هر بخش از یک سایت را ایمن و کارآمد نگه می‌دارد – از محیط‌ها و پارکینگ گرفته تا کنترل دسترسی و ساختمان‌ها – از طریق چندین ویژگی که به مدیریت مؤثر سایت، محافظت از افراد و دارایی‌ها، و کاهش آسیب به زیرساخت‌ها، هدر رفتن و از دست دادن انبار دست می‌یابد. و تنگناها در فرآیندهای کاری مجموعه تحلیل ویدیویی داخلی این نرم‌افزار، که توسط مدل‌های شبکه عصبی یادگیری عمیق طراحی شده است، به راحتی افراد، حیوانات، وسایل نقلیه و طیف وسیعی از اشیاء را شناسایی می‌کند. این تجزیه و تحلیل هوشمند از فیلم‌های پیچیده نه تنها اشیاء را شناسایی می‌کند، بلکه می‌تواند آنها را ردیابی کند، مشخص کند که چه زمانی یک جسم برداشته شده است، تلاش برای نقض محیط اطراف را شناسایی کند، سرعت و حرکت خودرو را نظارت کند و موارد دیگر.

ارائه ارزش فراتر از ویدئو

SMART Surveillance 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، راه حل های یکپارچه

CathexisVision VMS یک راه حل نظارت هوشمند است که ارزش عملیاتی را از طریق چندین حوزه کلیدی ارائه می دهد: مدیریت سایت موثر، کارایی اتاق کنترل، آگاهی از موقعیت، یکپارچه سازی، و شواهد قابل اعتماد. با انتخاب CathexisVision، کسب‌وکارها می‌توانند از مزایای یک VMS بهره‌مند شوند که کارایی و بهره‌وری را در داخل و خارج از اتاق کنترل افزایش می‌دهد.


منبع: https://www.securitysa.com/19902R