ارائه یک راه حل امنیتی قوی و یکپارچه – شماره 7 2022 – Arteco Global

بزرگترین جذابیت زندگی ملکی، امنیت ارائه شده است. امکاناتی با نرده های برقی، نظارت دوربین، ورودی های کنترل شده و نگهبانان امنیتی، همراه با حس اجتماعی بالا، احساس امنیت قوی را ایجاد می کند.

از طریق Omnia VMS، Arteco یک رابط منحصر به فرد، بصری و دوستانه ارائه می دهد که بر روی رویدادها تمرکز می کند تا تمام هشدارهای امنیتی را متمرکز کند. برای املاک، ادغام چندین سرویس در یک پلتفرم مزایای بسیاری را به همراه دارد. نه تنها پاسخ‌های سریع و مؤثر به هر رویداد امنیتی را امکان پذیر می‌کند، بلکه اپراتورها را قادر می‌سازد تا به طور مؤثر سایر عملیات املاک را از یک پلت فرم مدیریت کنند و یک محیط کارآمد، کاربردی و ایمن برای ساکنان، کارمندان و بازدیدکنندگان ایجاد کنند.

Omnia Hybrid Cloud بهترین راه حل برای یک ملک مسکونی است. این یک راه حل با مدیریت ابری است که مدیریت دستگاه ها و مجوزهای دوربین را از طریق یک پلتفرم وب آسان می کند که فقط به یک چیز نیاز دارد: اتصال به اینترنت. به عنوان خدمات فروخته می شود، بنابراین نیازی به سرمایه گذاری زیادی ندارید. هزینه ای ماهیانه دارد که شامل راه اندازی سیستم، به روز رسانی، پشتیبانی و بررسی دوره ای ارائه شده توسط Arteco می شود.


منبع: https://www.securitysa.com/17855R

یک راه حل امنیتی قوی و یکپارچه ارائه کنید

شماره 7 2022 املاک مسکونی (صنعت) Omnia VCA نرم افزار تجزیه و تحلیل ویدئویی است که جریان های ویدئویی را پردازش می کند و به طور همزمان هر شی که روی صفحه ظاهر می شود را شناسایی و طبقه بندی می کند.

Omnia، Arteco VMS، محبوب‌ترین مارک‌های کنترل دسترسی و اتوماسیون ساختمان را ادغام می‌کند، علاوه بر ارائه ادغام‌های سفارشی متناسب با سیستم امنیتی که قبلاً استفاده می‌کنید.

Omnia LPR گروه راه حل های Arteco برای پلاک خوانی است که برای کنترل دسترسی، پیشگیری از جرم و کنترل قلمرو، نظارت بر زمان حضور و غیاب کارمندان و بسیاری موارد دیگر قابل استفاده است.

اما آیا زندگی در املاک امن تر است؟ چندین املاک بزرگ و به ظاهر بسیار امن، سرقت و سرقت را تجربه می‌کنند، حتی زمانی که به فناوری امنیتی نهایی مجهز باشند. چیزی که امروزه واقعاً گم شده است، آگاهی موقعیتی از امنیت است که از تطبیق و ترکیب همه ابزارهای موجود در یک سیستم امنیتی در یک داشبورد منفرد حاصل می‌شود. این دقیقاً همان چیزی است که Arteco می تواند ارائه دهد:

Omnia Insight افزونه Omnia است که داده‌های جمع‌آوری‌شده از سیستم را طبقه‌بندی و پردازش می‌کند تا نمودارهایی بصری و قابل تفسیر در مورد عملکرد سیستم امنیتی تولید کند. این یک ابزار موثر برای مدیران و کارکنان تعمیر و نگهداری است تا وضعیت دستگاه های یکپارچه را بهتر درک کنند و نحوه عملکرد اپراتورها را تجزیه و تحلیل کنند.وام)

یکپارچه سازی دستگاه