ارائه یک پلت فرم نام تجاری تعاملی – شماره 1 2023 – Securex آفریقای جنوبی

«علاوه بر بازدیدکنندگانی که برای حضور در Securex ثبت نام کرده‌اند، غرفه‌داران از سه نمایشگاه هم‌مکانی نیز ترافیک پیاده‌روی دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، شرکت کنندگان در سالن های مختلف سمینار در محل، به طور طبیعی در سالن نمایشگاه حرکت می کنند و تعداد مشتریان بالقوه ای را که غرفه داران می توانند با آنها تعامل داشته باشند، افزایش می دهند. اندرسون می‌گوید: این سمینارها شامل تئاتر سمینار سکوریکس رایگان، تئاتر سمینار رایگان سایوش (ساماندهی شده توسط سایوش)، تئاتر سمینار مدیریت تسهیلات، و تئاتر کار در ارتفاع است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه Securex آفریقای جنوبی 2023، به وب سایت مراجعه کنید www.securex.co.za یا با [email protected] تماس بگیریدوام)

غرفه داران می توانند با افزودن یک بسته حمایت مالی به کیت بازاریابی نمایشگاهی خود از حضور غرفه خود سود بیشتری ببرند. «اگر می‌خواهید در سال 2023 تأثیر داشته باشید و پایگاه مشتریان خود را افزایش دهید، به سادگی چیزی وجود ندارد که با سرعت و ظرفیت حجم محور Securex رقابت کند. ما غرفه داران بالقوه را تشویق می کنیم که در اسرع وقت با تیم ما تماس بگیرند، زیرا علاقه به فضای غرفه در چند ماه گذشته قبل از باز شدن درهای Securex افزایش یافته است.

الان در 30 سالگیهفتم سال ارائه‌دهندگان فناوری امنیتی و خدمات با بستری برای افزایش در معرض دید برند خود، Securex آفریقای جنوبی از 6 تا 8 ژوئن 2023 در مرکز همایش Gallagher در Midrand برگزار می‌شود.

Bandit، یک رهبر در زمینه مه‌پاشی امنیتی، در Securex 2022، نمایشگاه امنیتی پیشرو آفریقا، تجربه خوبی داشت. پیتر جان اسمیت از گروه Full Circle می‌گوید این رویداد موفقیت بزرگی برای Bandit بود، زیرا تیم توانست مشتریان جدیدی را ملاقات کند و ایجاد کند، روابط جدید ایجاد کند و راه‌حل‌های خود را به بازاری که مشتاق کاهش خطرات امنیتی است تبلیغ کند. ، توزیع کنندگان فناوری Bandit.

یکی از نشانه های یک نمایشگاه موفق، بازخورد مثبتی است که هم از غرفه داران و هم از بازدیدکنندگان دریافت می کنیم. مارک اندرسون، مدیر نمونه کار در نمایشگاه‌های تخصصی (بخشی از گروه مونتگومری) می‌گوید گروه Full Circle تنها یکی از بسیاری از غرفه‌داران Securex 2022 است که از قدرت نمایشگاه در تحریک بازارهای موجود و باز کردن بازارهای جدید برای غرفه‌داران ابراز قدردانی کرده‌اند.

گروه Full Circle با استفاده از نمایش‌های زنده توسط Bandit، به شرکت‌کنندگان اجازه داد تا اثربخشی راه‌حل‌های مه‌پاشی امنیتی شرکت را در زمان واقعی ببینند. این امر باعث ایجاد علاقه و هیجان زیادی در بین بازدیدکنندگان شد و تأثیر ماندگاری بر جای گذاشت.

ما معتقدیم که بازار آفریقا تشنه کاهش خطرات امنیتی است و ما هیجان زده هستیم که به ارائه راه حل هایی برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد ادامه دهیم. ما مشتاقانه منتظر دیدن بازدیدکنندگان در Securex 2023 هستیم، جایی که مزایای ارائه شده توسط Bandit را به آنها نشان خواهیم داد. اسمیت می‌گوید که راه‌حل‌های مه‌آلود امنیتی Bandit تقاضای بالایی دارند و ما متعهد به ارائه راه‌حل‌های امنیتی مؤثر و قابل اعتماد برای کاهش خطر برای مشتریان خود هستیم.

ارائه یک پلتفرم برندینگ تعاملی

شماره 1 2023 اخبار، کنفرانس ها و رویدادها

Securex با همکاری A-OSH EXPO، Facilities Management Expo و Firexpo که اخیراً راه اندازی شده است، بار دیگر توانایی خود را در توجه به فناوری های پرطرفدار ثابت کرده است.


منبع: https://www.securitysa.com/18769R