ارتقاء استادیوم ها | امنیت حرفه ای


حالا که شفیلد ونزدی بارنزلی را شکست داد در فینال پلی آف لیگ یک Sky Bet در ومبلی، فصل لیگ 2022-23 به پایان رسید.

شرکت تولید کننده امنیت فیزیکی هراس گزارش یک جریان پیوسته از پرس و جوها در چند ماه گذشته از باشگاه های لیگ برتر تا لیگ ملی، درجه پنجم، که به دنبال راه هایی برای افزایش سرعت ورود هواداران به مسابقات فوتبال هستند. را شرکت هلندیکه دفتر مرکزی بریتانیا در دانکاستر دارد، می‌گوید با باشگاه‌های فوتبالی که در حال ساختن استادیوم‌های جدید هستند، باشگاه‌هایی که برای مقابله با حضور بیشتر پیش‌بینی‌شده پس از ارتقا نیاز به ارتقا دارند، و باشگاه‌هایی که به‌دنبال مدرن‌سازی گردان‌ها هستند، مذاکره کرده است. این بدان معناست که دیگر نیازی به کارکنان برای کارکرد آنها در روزهای مسابقه نیست.

گراهام انگلستان، رئیس نصب هراس، در تصویر، می‌گوید که تقاضا به دلیل تغییر شیوه تعامل باشگاه‌ها با هواداران – به‌ویژه در روز مسابقه – ایجاد می‌شود. چندی پیش بود که هواداران فوتبال در صف چرخان ایستادند و بلیط خود را به یکی از کارکنان نشان دادند و سپس آنها را روی زمین گذاشت. باشگاه‌های برتر در زمینه استفاده از فناوری کارت هوشمند پیشرو هستند که نه تنها یک هوادار را به ورزشگاه می‌پذیرد، بلکه می‌تواند برای خرید خوراکی‌ها و کالاهای روی زمین نیز استفاده شود. باشگاه‌ها از این فناوری برای نزدیک‌تر شدن به طرفداران از طریق ردیابی خریدها و فعالیت‌هایشان استفاده می‌کنند – تا تجربه‌ی روز مسابقه‌شان را طراحی کنند.

تابستان امسال ما چرخ های گردان خود را در یک باشگاه فوتبال نصب خواهیم کرد که دارای یک سیستم کنترل ورودی پیشرفته است که به طور یکپارچه برای آسان تر و سریع تر ورود به زمین یکپارچه می شود. این به ویژه در زمین هایی که ظرفیت استادیوم بیش از 40000 هوادار دارد، قابل توجه است.

Heras در چند ماه گذشته مشغول تولید پرچمدار B700 خود در بریتانیا بوده است و آنها را قبل از نصب نصب کنندگان در تابستان، قبل از باز شدن فصل 2023-24 در ماه آگوست، ذخیره کرده است.

B700 پرفروش‌ترین چرخ‌گردان هراس است که در طیف وسیعی از پیکربندی‌ها متناسب با سطوح امنیتی، عملکردی و زیبایی‌شناسی، مانند: 90 ‘چهار بازویی، 120’ سه بازویی، تک یا دو، ترومبون یا بازوی مستقیم، مشبک یا جامد ارائه می‌شود. روتور مواد و روکش ها شامل پوشش پودری پلی استر در طیف رنگی، و قاب و روتورهای گالوانیزه و فولادی ضد زنگ اختیاری برای مقاومت در برابر فضای باز است.

گراهام اضافه کرد: “تورنتیکل های هراس در حال حاضر در اکثریت قریب به اتفاق باشگاه های فوتبال لیگ برتر فعال هستند و ما خوش شانس هستیم که شهرت ما را به دست آورده است – بنابراین باشگاه ها چرخش های ما را مشخص می کنند.”
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/fences-for-stadiums/