ارتقای هوشمند برای زندگی ایمن مسکونی – کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند – سالتو سیستمز آفریقا


منبع: https://www.securitysa.com/17363R

• کارایی عملیاتی امنیت، مدیریت پذیری و انعطاف پذیری را بهبود می بخشد.

زندگی هوشمند در خانه در حال محبوب شدن است. ساکنان خواهان دسترسی بدون درز – بدون مدیریت کلیدهای متعدد – هستند و مدیران املاک/اپراتورها راه حلی را می خواهند که مدیریت آن آسان باشد و امکان ورود یکپارچه ساکنین را فراهم کند. همه خواهان امنیت فیزیکی و حفاظت از دارایی ها و همچنین تجربه زندگی هوشمندتر هستند. راه حل های مسکونی SALTO زندگی راحت، ایمن و مبتنی بر فناوری را ارائه می دهد.

• تجربه ساکن بدون درز، بدون کلید و دیجیتال که جایگزین کلید سنتی درب خانه یا آپارتمان می شود.

قفل های هوشمند SALTO به قفل درب موجود شما ارتقا می یابند و دارای ویژگی هایی مانند ورود بدون کلید، کنترل دسترسی مهمان، و عملکردهای قفل و باز کردن خودکار هستند. محصولات Danalock با سازگاری جهانی و نصب و مقاوم‌سازی آسان، از تمام سیستم‌های اصلی خانه هوشمند، از جمله Apple HomeKit، Zigbee، Z-Wave Plus، بلوتوث و غیره پشتیبانی می‌کنند.

• قفل هوشمند یکپارچه طراحی شده برای ادغام با هر نوع در، هر نقطه دسترسی و هر مقاوم سازی درب.

ارتقای هوشمند برای زندگی مسکونی امن

کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند کنترل دسترسی و مدیریت هویت

• با دستگاهی که می تواند با دروازه خودکار، درب گاراژ، قفل های ضربه ای و موارد دیگر ارتباط برقرار کند، محیط خود را کنترل کنید.وام)

دنیای اتوماسیون خانگی و خانه هوشمند در حال تغییر و همگرایی است. از آنجایی که اینترنت اشیا (IoT) به طور فزاینده ای برای استفاده در خانه های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد، فناوری کنترل دسترسی هوشمند SALTO برای بازار مدرن چند خانواده، مراقبت از خانه/همیار زندگی و مسکونی، هوشمند، مدرن، نصب و نگهداری آسان را فراهم می کند. راه حل قفل الکترونیکی بدون هزینه و پیچیدگی راه حل های کنترل دسترسی سنتی.

• با برنامه های کاربردی خانه هوشمند، دستگاه های اینترنت اشیا و پلت فرم های امنیتی متصل می شود.

ویژگی های قفل هوشمند مسکونی SALTO و مزایای کلیدی

تمام هدف پشت ایده ایجاد خانه های هوشمند ساده تر، ایمن تر و راحت تر کردن زندگی است. با این حال، ایده ایجاد یک محیط هوشمند با استفاده از قفل‌های هوشمند و دستگاه‌های IoT تنها در صورتی می‌تواند موفقیت‌آمیز باشد که از نظر اتصال، کارایی و عملکرد تأیید شود. از ورودی‌های اصلی و دسترسی محیطی گرفته تا درهای آپارتمان – بدون فراموش کردن امکانات مشترک، امکانات ذخیره‌سازی، فضای قابل اجاره، گاراژها و آسانسورها – راه‌حل‌های SALTO، زندگی مشترک با امنیت و مدیریت کارآمد را متعادل می‌کند.