ارتقا برای زنجیره خرده فروشی | امنیت حرفه ای


زنجیره خرده‌فروشی Prisma در فنلاند نظارت تصویری خود را برای مقابله با کوچک شدن و بهبود قابلیت استفاده سیستم در چهار تا از هایپرمارکت‌های خود ارتقا داده است. خرده فروش یک راه حل ترکیبی را انتخاب کرد که بسیاری از محصولات شخص ثالث را ادغام می کرد.

سیستم نظارت موجود پریسما در طول سال‌ها گسترش یافته و به آن اضافه شده است و از این رو دارای بیش از 150 دوربین آنالوگ شخص ثالث است که چهار سایت را پوشش می‌دهند – Prismas در Vaasa، Kouvola، Tripla و Kristiine. با توجه به تأخیر قابل توجهی که بر کنترل دوربین تأثیر می گذارد، کارکردن سیستم به یک چالش تبدیل شده بود. خرده‌فروش یک نمای کلی از سیستم یا سایت‌های خود «تک شیشه‌ای» نداشت. کیفیت تصویر و سرعت دیوار ویدیویی شخص ثالث در اتاق کنترل مرکزی نیز مسائلی بود که توانایی کارکنان امنیتی آنها را برای ردیابی دزدان مشکوک با مشکل مواجه کرد.

با نصب، Safe IT، Prisma انتخاب شد IDS نرم افزار مدیریت ویدئو (VMS) Solution Suite (ISS). ISS همراه با پخش زنده ویدیو، ابزارهای مدیریتی و مدیریتی و توانایی ادغام دوربین های شخص ثالث از یک رابط کاربری واحد ارائه می شود. Safe IT از رویکرد ترکیب و تطبیق آنالوگ و IP دوربین‌های IDIS جدید استفاده کرد و در عین حال ضبط‌کننده‌های ویدیوی شبکه (NVR) و مدل‌های قدیمی دیگر شرکت‌ها را حفظ کرد. دوربین ها با استفاده از یک رمزگذار شخص ثالث متصل شدند. یک دیوار ویدیویی IDIS برای ارائه نظارت مستقیم و متمرکز، امکان شناسایی، ردیابی و پاسخ به تهدیدات بالقوه را فراهم می کند، زیرا اپراتورها از کنترل های IDIS Smart UX استفاده می کنند.

مدیر امنیت Jari-Pekka Repo، Prisma Tripla گفت: «راه حل ویدیویی IDIS کارایی عملیات امنیتی ما را به شدت تقویت کرده و بهبود بخشیده است و تجربه کاربری پیشرفته و فعال را برای اپراتورهای سیستم تضمین می کند. Prisma از عملکرد بالای راه حل IDIS خوشحال است و ما اکنون به دنبال عرضه این فناوری به فروشگاه های بیشتری در سال 2023 هستیم.

هری کیم، مدیر تیم توسعه تجاری IDIS EMEA افزود: “انعطاف پذیری و مقیاس پذیری IDIS Solution Suite به Prisma این امکان را داده است که عملیات های نظارتی خود را در آینده ایمن سازی کند، زیرا آنها در حال ارتقاء مرحله ای در فروشگاه های سراسر شمال اروپا هستند.”

بازدید کنید www.idisglobal.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/upgrade-for-retail-chain/