از میز سردبیر: امنیت و انعطاف پذیری – شماره 6 2022 – انتشارات تکنیوز

مفهوم تداوم به معنای توانایی مقابله با یک حمله و بازگشت به حالت عادی در کمترین زمان ممکن است. طبیعتاً اولین گزینه این است که با پوشاندن تمام پایگاه های خود از وقوع حمله به هیچ وجه جلوگیری کنید، اما اگر این امکان پذیر نیست، باید تمام قطعات و قطعات را برای بازیابی، بازیابی و بازگشت به کار در اختیار داشته باشید.

اغلب گفته می شود که آفریقای جنوبی گروهی مقاوم هستند و تاریخ این را ثابت کرده است. وقتی صحبت از امنیت، چه سایبری و چه فیزیکی به میان می‌آید، انعطاف‌پذیری کلید یک برنامه دفاعی مؤثر است. انعطاف‌پذیری به محصولات یا حتی فناوری‌های یکپارچه مربوط نمی‌شود، اگرچه آنها نقش مهمی دارند، بلکه در مورد تداوم است.

انعطاف پذیری فقط برای امنیت سایبری نیست. ما همچنین نگاهی به خطوط عمودی حمل و نقل و لجستیک در این موضوع می اندازیم، که واقعاً باید در آفریقای جنوبی انعطاف پذیر باشد. ما این ویژگی را ترکیب کرده‌ایم تا هر دو عمودی را در یکی قرار دهیم، زیرا از نظر امنیت و توانایی ارائه به مشتریان و برای مشتریان بسیار مرتبط هستند. با توجه به اینکه آخرین آمار جرم و جنایت و آشوب های عجیب اینجا و آنجا در کشور عادی شده است، امنیت در این دو عمودی، به ویژه از نظر امنیت غذایی، حیاتی است.

در این شماره یک ویژگی در مورد انعطاف‌پذیری سایبری ارائه می‌کنیم. متأسفانه به دلیل مسائل فضایی، میزگردی که ما در مورد این موضوع برگزار کردیم، گنجانده نشد، اما آنلاین خواهد بود. من همچنین آن را در فهرست قرار خواهم داد کتابچه راهنمای امنیت سایبری هوشمند 2023، که در ماه اکتبر نهایی می شود، جایی که ما به بررسی انعطاف پذیری سایبری و استانداردهایی که باید برای اطمینان از انعطاف پذیری سایبری سازمان ها پیروی کنیم، ادامه خواهیم داد.

تبلیغاتی ترین و در نتیجه مخوف ترین حمله سایبری باج افزار است و این جنایتکاران تمام تلاش خود را می کنند تا اطمینان حاصل کنند که نمی توانید به راحتی به عقب برگردید. بی‌سابقه نیست که ببینیم آنها برای مدتی در شبکه قربانی خود آویزان می‌شوند و سعی می‌کنند نسخه‌های پشتیبان را خراب کنند تا بازیابی غیرممکن باشد. این یکی از دلایلی است که همانطور که در ویژگی توضیح داده شده است برای انعطاف پذیری بیش از امنیت فناوری اطلاعات لازم است.

کنفرانس امنیت املاک مسکونی

اندرو سلدون، سردبیر


منبع: https://www.securitysa.com/17562R

راه حل های امنیتی پیشرفته با نماینده محلی DeltaTrak در مورد راه حل نظارت بر زنجیره سرد آن صحبت کرد که به صادرکنندگان آفریقایی کمک می کند تا با نظارت بر محیط های کانتینر در هر مرحله، کالاهای خود را منتقل، ذخیره و به خارج از کشور بفروشند.

از میز سردبیر: امنیت و انعطاف پذیری

شماره 6 2022 اخبار

تاب آوری سایبری واقعا علم موشکی نیست. ما می دانیم که علیرغم تعداد زیادی از محصولات امنیت سایبری موجود در بازار، نقض همچنان رخ می دهد، اغلب در نتیجه اشتباه یک کارمند. بنابراین باید اطمینان حاصل کنیم که می‌توانیم از یک رخنه بازگردیم و به سرعت به تجارت بازگردیم.

و به عنوان یک خود تبلیغی بی شرمانه، راه حل های امنیتی پیشرفته کنفرانس دیگری برای امنیت املاک مسکونی در 18 اکتبر در ژوهانسبورگ برگزار می کند. وارسی www.resc.co.za برای اطلاعات بیشتر. ما یک دستور کار فشرده با هدف بازار امنیت املاک مسکونی داریم.وام)