از میز سردبیر: راهی برای شکست ایمن – شماره 4 2022 – انتشارات تکنیوز

کلاهبرداری آنها تا زمانی که دستگیر شوند، یا مانند مورد کریس، خود را تسلیم کنند، همچنان به رشد خود ادامه می دهد. در بسیاری از موارد، به جز در مورد مجرمان شغلی، اگر مردم به سادگی راهی امن برای شکست داشته باشند، می توان از این حوادث جلوگیری کرد. بدیهی است که این نباید اولین گزینه آنها باشد، اما زمانی که آنها گیر کرده اند و گزینه دیگری برای امتحان ندارند، شرکت ها باید فرآیندی داشته باشند که به افراد اجازه شکست و یافتن کمک را بدهد. یک رویکرد صادقانه مانند این ممکن است به شخص دیگری اجازه دهد تا طرحی ارائه دهد که می تواند روز را نجات دهد. حداقل از اتهامات جنایی و از بین رفتن شهرت جلوگیری می کند.

از میز سردبیر: راهی برای شکست ایمن

شماره 4 2022 اخبار

اندرو سلدون، سردبیر

نظر مهمی که او در طول مصاحبه بیان کرد و در مقاله به آن اشاره شد این است که مردم همیشه می توانند خود را در گوشه ای گیر کنند و احساس کنند راهی جز تقلب برای پیشرفت وجود ندارد. در ذهن آنها، آنها به سادگی چرخ ها را می چرخانند تا زمانی که همه چیز برگردد یا آن اتفاق بزرگ رخ دهد (البته کسانی هم هستند که می دانند جنایتکار هستند و تا زمانی که دستگیر شوند هیچ بهانه ای برای آن نمی آورند).


منبع: https://www.securitysa.com/16855R

صداقتی که کریس به نمایش می گذارد در کشوری که کلاهبرداری و جرم و جنایت یک هنجار روزانه است، کاملاً با طراوت است، و او اعتراف می کند که در حین پختن کتاب ها، به آن چیز بزرگی امیدوار بود که همه چیز را حل کند. نرسید و کریس خودش را سوت زد.

با این حال، زمانی که بازار چرخید، شرکت در وضعیت بدی قرار گرفت و کریس در بن بست گرفتار شد. وقتی درآمدها نمی توانست شرکت را پشتیبانی کند، چگونه باید به راه خود ادامه می داد؟ این مقاله داستان این است که چگونه او «برنامه‌ریزی کرد» و پول سرمایه‌گذاران را به کار انداخت تا به کارش ادامه دهد تا اینکه وجدان‌اش به او برسد.

داستان به کسب‌وکارها، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان نشان می‌دهد که رویکرد «برد-به‌هزینه» خوب است و تا حدی یک انگیزه خوب است، اما در نهایت هیچ گزینه دیگری (به هر حال، گزینه‌های قانونی) وجود ندارد و تصمیم برای شکست باید وجود داشته باشد. ساخته شده است. هیچ کس نمی خواهد شکست بخورد، اما نتایج بدتری وجود دارد.وام)

این نسخه از راه حل های امنیتی پیشرفته داستان نسبتا غم انگیزی دارد (http://www.securitysa.com/16667r) بلکه یکی از شجاعت ها است. ما با کریس بنتلی، که ما آن را یک ریسک داخلی می نامیم، در شرکت خودش مصاحبه کردیم. کریس پس از یک حرفه برجسته در تفنگداران دریایی ایالات متحده، به زندگی غیرنظامی بازگشت و در نهایت شرکت خود را راه اندازی کرد که برای مدتی خوب عمل کرد.

غم انگیزترین قسمت داستان کریس افرادی هستند که همراه او شکست خوردند. در بیشتر موارد، ما در مورد کلاهبرداری و حکمی که مرتکب دریافت کرده است می شنویم، اما در مورد افراد دیگر چیزی نمی شنویم. در این داستان، سرمایه‌گذاران (که همگی دوست یا آشنا بودند) ضرر کردند، اما همسر و بچه‌های او نیز بار سنگین را متحمل شدند زیرا بدون اینکه بدانند چه اتفاقی می‌افتد همه چیز را از دست دادند.