از میز سردبیر: موجودات اجتماعی – شماره 7 2022 – انتشارات تکنیوز


از میز سردبیر: موجودات اجتماعی

شماره 7 2022 اخبار

اندرو سلدون، سردبیر

خوش آمدید به راه حل های امنیتی پیشرفته شماره 7. در این شماره موضوعات کمی کمتر مورد توجه قرار گرفته‌ایم زیرا بخش عمده سرمقاله یک موضوع را پوشش می‌دهد، کنفرانس امنیت املاک مسکونی 2022. کنفرانس در 18 اکتبر در Fourways، ژوهانسبورگ برگزار شد، و ثابت کرد که بلیط قفل شده است. مردم بالا

معلوم شد که انسان ها موجوداتی اجتماعی هستند و وقتی همه صندلی های موجود در مرکز کنفرانس را پر کردیم به طرز شگفت انگیزی شگفت زده شدیم. در حالی که قفل‌ها و ماسک‌ها به سرعت و با خوشحالی فراموش شده‌اند، این اولین کنفرانس راه‌حل‌های امنیتی Hi-Tech بود که در مدت طولانی برگزار می‌شد که در آن ماسک، پروتکل‌های COVID و هیچ‌کس با ضدعفونی‌کننده دست در حال دویدن نبود. به نظر می رسد که مردم فقط از اینکه می توانستند دور هم جمع شوند و به طور معمول با هم تعامل داشته باشند لذت می بردند.

البته، ارائه‌ها به خوبی آماده و ارائه شده بودند، و ما خلاصه‌ای از آنها را در ادامه انتشار داریم (یا در پیوندی که در نزدیکی شماست اگر این مطلب را آنلاین می‌خوانید – www.securitysa.com/17836r را امتحان کنید). متأسفانه، علیرغم فضایی که بررسی کنفرانس اشغال می کند، ما فقط توانستیم اصول اولیه آنچه را که ارائه دهندگان بر روی کاغذ ارائه کردند، بدست آوریم، اما چند شگفتی جالب در این راه وجود داشت. جوایز جالبی نیز درست قبل از تعطیلات ناهار در نظر گرفته شده بود.

به دلیل وافل شدن من، ارائه ها در مقاله به همان ترتیبی که در روز بود نیستند. تیم تولید ما مجبور شد همه چیز را دور و بر کند و چند تصویر بیاندازد تا همه چیز به خوبی جا بیفتد و خوب به نظر برسد. با این حال، من فکر می‌کنم که من اصل هر ارائه را درک کرده‌ام و آنها قطعاً آن را به خوبی کنار هم قرار داده‌اند.

ما در این رویداد یک خانه پر از حامیان مالی نیز داشتیم. برای اولین بار می توانم به یاد بیاورم که مجبور شدیم برخی از اسپانسرهای بالقوه را کنار بگذاریم زیرا فضایی برای آنها وجود نداشت. برای اعتبار بخشیدن به محل مورد نظر، از حامیان مالی درخواست کردیم که نیم صفحه کوتاهی از اطلاعات مربوط به پیشنهادات خود را پس از رویداد به ما ارائه دهند که پس از بررسی چاپ می شود.

راه حل های امنیتی پیشرفته از همه نمایندگان برای حضور و سوالات آنها پس از ارائه تشکر می کنم. ما همچنین از حامیان مالی خود (Allbro، Arteco Global، Elvey Group، IDEMIA، Impro Technologies، MiRO، Nemtek، Nice SA، Optex و Stafix Security Centres) به خاطر زمان و تلاشی که برای نمایشگرهای خود صرف کردند و در حال انجام وظیفه هستند سپاسگزاریم. ‘ کل روز. سخنرانان ما نیز برای کار و ارائه خود مستحق مدال هستند – علیرغم شکست های فناوری که به دقت محاسبه شده است تا در بدترین زمان اتفاق بیفتد.

و تشکر شخصی من به راه حل های امنیتی پیشرفته تیمی که به نظر می رسد این روزها خرگوش ها را از هوا بیرون می کشند (چون کلاهم را گم کردم). کنفرانس امنیت املاک مسکونی در اوایل سال آینده با نگاهی به کیپ واینلندز (یا به گفته مدیران ما، کیپ تاون) به زودی پس از آن وارد مناطق وحشی KZN خواهد شد. امیدواریم شما را آنجا ببینیم.وام)


منبع: https://www.securitysa.com/17842R