از میز سردبیر: هوشمند شوید – شماره 4 2023 – انتشارات تکنیوز

فرهنگ لغت آکسفورد تاب آوری را به عنوان “ظرفیت مقاومت یا بازیابی سریع از مشکلات” توصیف می کند. این به طور منظم امنیت سایبری و فیزیکی و همچنین فرآیندهای ریسک را خلاصه می کند. آنها باید در برابر حملات مقاومت کنند (یا از آنها جلوگیری کنند)، اما زمانی که آنها از بین رفتند، همان فرآیندها باید اطمینان حاصل کنند که می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن بازیابی کنید.

اندرو سلدون، سردبیر

همانطور که در IT، که تقریباً هر برند پیشرو رایانه شخصی، لپ‌تاپ یا سرور این کار را انجام می‌دهد، کاربران یک راه‌حل می‌خواهند، ترجیحاً ارزان (به نظر می‌رسد ارزان بودن در همه صنایع ثابت است). شما سرور خود را بر اساس پردازنده یا فضای ذخیره‌سازی متمایز نمی‌کنید، این نرم‌افزار است که از نظر اینکه چه چیزی سرور را در کارش بهتر می‌کند، اعم از پشتیبان‌گیری یا سرعت، و قابلیت اطمینان ذخیره‌سازی و غیره مهم است. بدیهی است که قدرت پردازش مهم است، اما آنچه سیستم برای خریدار انجام می دهد مهم تر است.

امروزه، IP استاندارد است و خدمات ابری همراه با هوش مصنوعی در این صنعت جای خود را می‌گذارند (و چه کسی متوجه اهمیت امنیت سایبری در همه جا نشده است). اما در حالی که کاربران نهایی هنوز هم ارزان‌ترین راه‌حل‌ها را می‌خواهند که همه این کارها را انجام می‌دهند، کاربران همچنین به حدی تکامل یافته‌اند که در مورد مگاپیکسل یا اتصالات سیمی/بی‌سیم و همه این‌ها، به جرأت می‌توانیم آن‌ها را مسائل قدیمی بنامیم، نگران نباشند. البته، اینها هنوز هم در تصمیم گیری نقش دارند، اما تنها بخش کوچکی از تصمیم گیری هستند. “راه حل” چیزی است که این روزها اهمیت دارد.

راه حل های امنیتی هوشمند یک کار در حال پیشرفت است و من از هرگونه نظر و انتقادی در مورد عملکرد ما استقبال می کنم. آنها به ما کمک می کنند تا نشریه را مطابق با نیازهای واقعی خوانندگان خود تنظیم کنیم. می توانید با من در [email protected] تماس بگیرید.وام)

این بازار است راه حل های امنیتی هوشمند هدف رسیدگی است. این ترکیبی از فناوری‌ها، اما همچنین فرآیندهایی از امنیت، امنیت سایبری، مدیریت ریسک و فناوری اطلاعات است. می توان آن را با گفتن خلاصه کرد راه حل های امنیتی هوشمند اکنون بر روی تاب آوری تمرکز می کند.

از میز سردبیر: هوشمند شوید

شماره 4 2023 اخبار

بازار امنیت نیز مشابه است. اگر کسی 20 دوربین بخرد، ارزان‌ترین آن را می‌گیرد در صورتی که تمام چیزی که می‌گیرد 20 عکس روی صفحه نمایش باشد. اگر ارزش اضافی از راه حل به عنوان یک کل به دست آید، چه برای امنیت و چه برای سایر حوزه های کسب و کار، آنها هزینه بیشتری را پرداخت خواهند کرد. شاید زمان آن فرا رسیده باشد که دو کلمه ای که سال ها از آن استفاده کرده ایم در واقع بیش از هر چیز دیگری اهمیت داشته باشند: راه حل های یکپارچه.

وقتی به سال‌ها نگاه می‌کنم، می‌توانم به یاد بیاورم که حرکت از نظارت آنالوگ به IP، با پیش‌بینی نابودی آنالوگ (بارها) بسیار خشمگین بود. سپس مسابقه مگاپیکسلی بود که دوربین ها شروع به دیدن بیشتر کردند و تجزیه و تحلیل ها در صحنه ظاهر شدند. همچنین در بسیاری از حوزه‌های فناوری امنیتی دیگر در طول سال‌ها پیشرفت‌هایی صورت گرفته است.


منبع: https://www.securitysa.com/19477R

به شماره چهارم خوش آمدید راه حل های امنیتی پیشرفته برای سال 2023، که اولین شماره از راه حل های امنیتی هوشمند. همانطور که در شماره های قبلی اشاره شد، راه حل های امنیتی پیشرفته تغییر نام یافته است راه حل های امنیتی هوشمند همانطور که این نشریه برای ترکیب بیشتر آنچه صنعت امنیت امروز را تشکیل می دهد، تکامل می یابد.

ساده ترین مثال، حمله باج افزار است، اگر نمی توانید از آن جلوگیری کنید، باید سریع راه اندازی کنید. در امنیت فیزیکی، اگر محیط شما شکسته شده است، باید واکنش نشان دهید و با وضعیت مقابله کنید و امنیت خود را بازیابی کنید، در حالی که مطمئن شوید که آسیب پذیری در آینده به طور موثرتری برخورد می شود.