از میز سردبیر: یک شروع جدید – SMART Access & Identity 2023 – Technews Publishing

از میز سردبیر: شروعی جدید

SMART Access & Identity 2023 اخبار

به اولین شماره کتاب راهنمای هوشمند دسترسی و هویت خوش آمدید، Smart Access & Identity 2023. در حالی که این اولین شماره است، اما ادامه راه‌حل‌های قدیمی مدیریت دسترسی و هویت Hi-Tech Security Solutions است، که ما به این نتیجه رسیدیم که نیاز به بازنگری دارد.

مثل همیشه، ما انتظار نداریم همه چیز را بدانیم، پس لطفا نظر خود را در مورد ما بگویید Smart Access & Identity 2023 و انتشارات آینده نظرات، انتقادات و توصیه های خود را به آدرس [email protected] ارسال کنید. ورودی خوانندگان، چه کاربران و چه متخصصان صنعت، بسیار ارزشمند است.وام)

در طول این سال خوانندگان خواهند دید هوشمندانه در همه جا ظاهر می شود از نظارت هوشمند گرفته تا املاک هوشمند و هر جای دیگر. در اقتصادی که با آن روبرو هستیم، هوشمندانه‌تر کار کردن یک موضوع بقا است، نه کلیشه‌ای از کتاب خودیاری.

برای مثال، مانند بسیاری از چیزها در دنیای امروز، دستگاه های تلفن همراه همه چیز را در دست گرفته اند. در دنیای کنترل دسترسی، این ممکن است کمی طول بکشد، زیرا بازار به ایجاد تغییرات اساسی در یک شبه شهرت ندارد، اما در مدیریت هویت، اکنون می‌توانید یک حساب بانکی باز کنید و با یک عکس سلفی معامله کنید (نه به همین سادگی، اما بسته). با دسترسی و هویت هوشمند، هدف ما تمرکز بر جنبه «هوشمندی» است و اینکه چگونه هوش اکنون بخشی از همه کارهای ما است … اگر آن را انجام می دهیم هوشمندانه.

Smart Access & Identity 2023 اولین گام ما برای ادغام جدید با قدیمی است، تا بتوانیم همچنان به خوانندگان نمای کلی دقیقی از بازاری که در آن فعالیت می کنیم ارائه دهیم (ما همیشه به بازار می گوییم که ادغام ضروری است، بنابراین این کار درست است. کمی نیز). حتماً به دنبال تعداد فزاینده‌ای باشید هوشمندانه چیزهایی از ما در آینده

بخشی از استدلال پشت این تغییر این است که بازار تغییر کرده است و تمرکز ما در راه‌اندازی کتاب راهنمای مدیریت دسترسی و هویت در تمام آن سال گذشته نیز تغییر کرده است. هیچ چیز انقلابی در Smart Access & Identity وجود ندارد، جدای از این واقعیت که به سمت بازار دسترسی و هویتی که امروز در آن قرار داریم تنظیم شده است. فن‌آوری‌های قدیمی کارت ۱۲۵ کیلوهرتز در ابتدا همراه ما بودند و هنوز هم با ما هستند (اگرچه امیدواریم تعداد آنها رو به کاهش باشد)، اما همانطور که همه چیز به طور اساسی تغییر نکرده است، همه چیز به طور اساسی تغییر کرده است و ما می‌خواهیم خوانندگان خود را به سفر ببریم. با ما، همگام با واقعیت های فعلی و احتمالات آینده.

جهانی در حال تغییر نیاز به تمرکز به روز بر امنیت دارد. تمرکزی که همه چیزهایی را که متخصصان امنیت امروز باید در تفکر و راه حل های خود ادغام کنند، در بر می گیرد. خواه مدیریت ساختمان یا امکانات، امنیت سایبری یا صرفاً زنگ درب هوشمند باشد، صنعت تغییر کرده است، مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در صنعت تغییر کرده است و افراد، اعم از کاربران و متخصصان، تغییر کرده اند. شاید باورش سخت باشد، اما نسل قدیم (البته بسیار آهسته) پیش می‌رود و چهره‌های جدید، نگرش‌های جدید و رویکردهای جدیدی در بازار امنیت وجود دارد که سال‌هاست می‌شناسیم.

اندرو سلدون، سردبیر


منبع: https://www.securitysa.com/18440R