از میز سردبیر: The makeover – شماره 2/3 2023 – انتشارات تکنیوز

به آخرین شماره راه حل های امنیتی Hi-Tech، که آخرین شماره راه حل های امنیتی Hi-Tech نیز می باشد، خوش آمدید. ما در حال حاضر در حال کار بر روی شماره بعدی خود هستیم که کتاب راهنمای استخراج هوشمند است که پس از آن در شماره 4 کمی غافلگیر کننده خواهد بود.

به آخرین شماره خوش آمدید راه حل های امنیتی پیشرفته، که آخرین شماره از راه حل های امنیتی پیشرفته (نوعی). ما در حال حاضر روی شماره بعدی خود کار می کنیم، که این است کتاب راهنمای استخراج هوشمند، پس از آن در شماره 4 کمی غافلگیر کننده خواهد بود که در آن پیش نمایش Securex را قرار خواهیم داد. ما آن را در مراسم تحویل خواهیم داد.

نوشته اندرو سلدون

برخی از این تغییرات قبلاً در انتشارات پنهان شده‌اند، برخی بیشتر آنلاین از نسخه چاپی، بنابراین یک رویداد “شوک و هیبت” نخواهد بود، اما ما در حال تطبیق خواهیم بود. ما چیزی شبیه به حلقه OODA (چرخه مشاهده، شرق، تصمیم و عمل) داریم و در حال گذراندن آن هستیم. OODA برای عملیات‌های رزمی نظامی توسعه داده شده است، بنابراین من کمی از آن استفاده می‌کنم راه حل های امنیتی پیشرفته، اما مفهوم معتبر است.

از میز سردبیر: تغییر شکل

شماره 2/3 2023 اخبار


منبع: https://www.securitysa.com/19077R

وقتی شماره 4 رسید، لطفاً وقت بگذارید و نظرات، نظرات و انتقادات خود را به آدرس [email protected] ارسال کنید. تغییر شکل دقیقاً به درستی انجام شود مدتی طول می کشد، بنابراین ما برای ورودی شما ارزش زیادی قائل هستیم.وام)

و در حالی که صنعت در مورد تجزیه و تحلیل پیشرفته و سیستم های هوشمند پیش می رود، و هیجان کنونی پیرامون هوش مصنوعی را فراموش نکنیم، تنها با اطلاعات دقیق است که هر تحلیل و هوش مصنوعی می تواند تفاوت ایجاد کند. در حالی که این اطلاعات را می توان با انواع فن آوری ها جمع آوری کرد، مقدار قابل توجهی از اطلاعات مفید از انسان می آید. می‌دانی، چیز قدیمی صحبت کردن با مردم…

در حال حاضر به ویژه در حوزه سایبری معتبر است. از آنجایی که تعداد بیشتری از اپراتورهای امنیت فیزیکی ما (چه از نظر نیروی انسانی و چه از نظر فناوری) یاد می گیرند در این جامعه (که در حال تعریف شدن توسط جنایت و مافیای جنایتکار در هر عرصه ای است) کار کنند، همه حوزه های خطر و امنیت باید بیاموزند که بیشتر باشند. چابک در رویارویی با مخالفانی که توسط بالاترین سطوح جامعه تامین مالی، مسلح و محافظت می شوند.

به گفته سرهنگ جان بوید (که حلقه OODA را طراحی کرد)، تصمیم گیری در یک چرخه تکرارشونده مشاهده-محور-تصمیم-عمل اتفاق می افتد. نهادی (خواه یک فرد یا یک سازمان) که می تواند این چرخه را به سرعت پردازش کند، وقایع در حال رخ دادن را با سرعت بیشتری نسبت به حریف مشاهده کند و به آن واکنش نشان دهد، از این طریق می تواند به چرخه تصمیم گیری حریف «درون» شود و مزیت را به دست آورد. (منبع: https://en.wikipedia.org/wiki/OODA_loop.)

البته، پیشرفت های زیادی در مفهوم اصلی OODA، در مقاله ای در https://breakingdefense.com/2017/05/ooda-loop-2-0-information-not-agility-is-life/، که کسانی که “چیزی” در مورد جت های جنگنده دارند، آن را دوست خواهند داشت، چابکی با اطلاعات جایگزین می شود، “در قلمرو نسل پنجم، اطلاعات برابر است با زندگی” نوشته کاپیتان استفانی آن فرایولی.

بنابراین، همانطور که شعار ما در حال حاضر می گوید، ما “منبع معتبر برای امنیت فیزیکی و همگرا” هستیم. ما باید همراه با صنعت تغییر کنیم. شعار جدید ما بیشتر توضیح خواهد داد، اما ما آن را برای شماره 4 می گذاریم و امیدواریم آن دسته از خوانندگانی که در Securex هستند، برای سلام کردن از غرفه ما توقف کنند.

شماره 4 تا حدودی شروع جدیدی برای آن خواهد بود راه حل های امنیتی پیشرفته، برندی که سال ها بیش از آنچه ما می خواهیم به صنعت امنیت خدمت کرده است. ما صنعت را رها نمی کنیم. ما در حال تغییر هستیم تا به روش‌هایی که صنعت تغییر کرده و به واقعیت‌های جدید در مدیریت امنیت و ریسک بپردازیم.

اندرو سلدون، سردبیر