از JLR تا GMS | امنیت حرفه ای


در گروه GMS پیمانکار امنیتی مستقر در میدلندز، دیو کاتز به هیئت مدیره پیوست. او به مدت 36 سال در جگوار لندرور (JLR) در زمینه امنیت و پیشگیری کار کرد و اخیراً در سمت مدیر حفاظت آتش جهانی با مسئولیت کلیه تأسیسات JLR در سراسر جهان توسط این برند خودرو کار کرد.

دیو در سال 2021 از JLR بازنشسته شد و DC Consultancy را راه‌اندازی کرد که با ارزیابی مکان‌ها، شناسایی خطرات احتمالی و توصیه اقدامات ایمنی برای کاهش خطرات، به کسب‌وکارها در مورد ایمنی آتش‌سوزی مشاوره می‌دهد. او دارای مدارک و مدارک ایمنی آتش نشانی است، از جمله BS5839 Part 1 برای طراحی سیستم های اعلام حریق.

دیو به مشتریان در مورد مسائل ایمنی و پیشگیری به عنوان یک سرویس مکمل برای مجموعه رو به رشد خدمات امنیتی مشاوره می دهد. او با GMS در خدمات آنها برای JLR و سایت های آن، از جمله نظارت بر دروازه و نظارت دوربین مدار بسته، کار کرده بود. دیو درست با مدیر عامل شرکت نیل مال تصویر شده است.

دیو گفت: «پیوستن به GMS فوق‌العاده است، زیرا در طول مدتی که با JLR کار می‌کردم تحت تأثیر کار آن‌ها قرار گرفتم و با ارائه خدمات جدید برای طیف فزاینده‌ای از مشتریان، شهرت آنها افزایش یافت. مسئولیت‌های ایمنی در برابر آتش‌سوزی برای کسب‌وکارها همچنان در حال رشد هستند، بنابراین پتانسیل بسیار زیادی برای GMS وجود دارد تا خدمات پیشگیری با کیفیت بالا را ارائه دهد، که من مشتاقانه منتظر کمک به آنها برای تحقق بخشیدن هستم.»

نیل مال، مدیر عامل شرکت، گفت: «از اینکه دیو به ما ملحق می‌شود خرسندیم زیرا دانش و پیشینه تجاری او به شکل‌دهی به پیشنهاد ما در زمینه پیشگیری از آتش‌سوزی و توسعه برنامه‌های رشد برای آینده، به‌ویژه در بخش فناوری ما کمک می‌کند. دیو بسیار با تجربه است و در بخش ما شهرت زیادی دارد، بنابراین ما مشتاقانه منتظریم تا با او همکاری کنیم زیرا GMS همچنان در حال رشد است.

انتصاب جدید پس از انتصاب کریس تاترسال به عنوان رئیس بخش فناوری GMS در اوایل سال جاری صورت گرفت. کریس با تکیه بر بیش از 20 سال تجربه کار در بخش های امنیت الکترونیکی و ایمنی زندگی، به دلیل علاقه فزاینده بازار به راه حل های مبتنی بر فناوری، پیوست، و قبلاً روی قرارداد JLR با دیو کاتز کار کرده بود.

Colliers، یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری و خدمات املاک و مستغلات، GMS را به عنوان شریک وست میدلندز خود برای خدمات امنیتی در مکان های شاخص از جمله بازار عمده فروشی بیرمنگام، به همراه مراکز خرید، پارکینگ ها و شهرک های صنعتی منصوب کرده است.

در مورد شرکت

GMS مستقر در Tividale در بازی‌های مشترک المنافع بیرمنگام 2022 کار کرد و برنده شاگرد سال و بهترین کمپین بازاریابی در جوایز تجاری Express & Star 2022 شد. GMS 500 کارمند را استخدام می کند که راه حل های امنیتی را در سراسر بریتانیا برای برندهایی از جمله JLR، Aston Martin، CEMEX UK، Neovia، Kerry Foods و Avison Young ارائه می دهند.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/guarding/from-jlr-to-gms/