استاد جدید شرکت پرستش | امنیت حرفه ای


راسل پنی CPP استاد جدید شرکت پرستش حرفه ای امنیتی است. این مراسم در ناهار سالانه استاد نصب در سالن دریپرز در شهر لندن در روز سه شنبه 6 ژوئن برگزار شد. او می نویسد:

این افتخار و افتخار من بود که به عنوان بیست و سومین استاد شرکت پرستش حرفه ای امنیتی منصوب شدم. اولین اقدامات من به عنوان استاد این بود که نشان استادان گذشته خود را به استیو امینز سابق IPM هدیه دادم و با تشکر از استاد پل میلر که در حال خروج بود لباس او را پوشاندم و نشان IPM خود را برای او سرمایه گذاری کردم.

من از سرمایه گذاری مایکل تویتز به عنوان سرپرست ارشد، سو جونز به عنوان میدل واردن و وسلی هارپر به عنوان جونیور واردن خوشحال شدم.

خوشحالم که کاپیتان گروه جولز ویکس، فرمانده آمادگی، نیروی هوایی سلطنتی، هانینگتون را به عنوان فریمن افتخاری و بیل کولیر، میشل الکینز، روی فریدمن، استیون کنی، دیوید اوریلی، جولیان تماوا، کوین تانگز و راجیندر تومبر MBE پذیرفتم. به عنوان فریمن

من همچنین از پوشیدن لباس پیت فیتزجرالد، رابرت گانسون MBA CSyP، استفانو پاتاچیولا، کیومی ران، ادوارد سمپل و استوارت ترنبول به عنوان لیوریمن خوشحال شدم.

این مراسم برای اولین بار با دعا و برکت کشیش جودیت برسوئد به پایان رسید و پس از آن پذیرایی شامپاین و ناهار لذیذ در محیط شگفت انگیز دریپرز هال با حضور بیش از 200 عضو و مهمانان ما برگزار شد.

مهمانان اصلی عبارت بودند از: Alderman و کلانتر Alastair King DL. معاون هوایی مارشال میک اسمیت CBE، فرمانده هنگ RAF. نیل باسو کیو پی ام، دستیار سابق پلیس کلانشهر «عملیات تخصصی»؛ گراهام وودهاوس، استاد منتخب آتش نشانان؛ سرپرست ارشد راب اتکین MBE، پلیس شهر لندن و کشیش جودیت برسوئد، دستیار پریس، سنت مری، مرتون. آنها توسط سرپرست ارشد فصیح، مایکل توایتس، معرفی شدند.

من گواهی جایزه مقاله کالج کینگز لندن را به دانشجوی کارشناسی ارشد الئونور کازانووا برای مقاله اش با عنوان “آیا جنسیت چارچوب مهمی برای تجزیه و تحلیل تروریسم است؟” اگر چنین است، چرا؟

جایزه رهبری NCO، کاسه یادبود بن فلنلی، به گروهبان نیکلاس پاتون از اسکادران 2، هنگ RAF اهدا شد.

در سخنرانی خود اشاره کردم: اهمیت 6 ژوئن به عنوان هفتاد و نهمین سالگرد نبرد نرماندی با تأملات شخصی. مشارکت لیوری و لرد شهردار در پیشبرد تاجگذاری؛ ناراحتی برای مرگ سر دیوید بروئر و حمایت قابل توجه او از این شرکت و جایزه کلانتر ما برای شجاعت؛ پیشرفت تلاش های ما به سمت برابری، تنوع و شمول. حمایت از کار سازمان های مختلف در مورد خشونت علیه زنان و دختران؛ طرح کارآموزی استثنایی ما و موفقیت دوره اخیر Whittington. من اعضا را تشویق کردم تا در رویدادهای ما شرکت کنند، با کمیته ها درگیر شوند و ابزارهای حمایت مالی از رویدادهای ما را شناسایی کنند. من با نان تست برای IPM و استادان گذشته به پایان رسیدم.

نیل باسو پاسخی پرشور و تامل برانگیز در رابطه با تنوع ارائه داد و نان نان را از طرف مهمانان بلند کرد.

بعد از ناهار، جام رکابی برگزار شد.

شروعی عالی برای سال من به عنوان استاد.

ما از ICTS و اشلی فرناندز، حامی ما برای این رویداد و از Axis Communications و Kieran Byrne برای ارائه جام Stirrup بسیار سپاسگزاریم.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/announcement/worshipful-companys-new-master/