استخدام جدید دانشگاه دی مونتفورت


ما از ایندی سینگ، رئیس جدید امنیت در این کشور دعوت می کنیم دانشگاه دی مونتفورت در لستر در میان کارکنان او با یک عضو حتی جدیدتر ملاقات کنید.

او فرد است و روی میز نایجل برنهام، رهبر تیم (تصویر) نشسته است. اگر ممکن است خیلی آشنا به نظر برسد، چشمانش درخشان، لبخندش گشاد، و لباس مشکی اش بی عیب و نقص است. بابت داشتن چنین اندازه کوچکی به تامین کنندگان اعتبار می کنیم. زیرا فرد یک خرس اسباب بازی نوازشگر و یک طلسم است که به عنوان بخشی از کار بخش امنیتی با تازه کارها آورده شده است. صبح روز بازدید از امنیت حرفه ای، پردیس De Montfort درست در مقابل جاده کمربندی داخلی مرکز شهر لستر ساکت است. در حال حاضر اولین جوانان چمدان ها را از چکمه های ماشین بیرون می آورند و برای شروع سال تحصیلی و برای برخی دوره جدید اقامت می کنند.

اتاق کنترل

وقتی در دفتر ایندی نشستیم (اتاق 0.07 در ساختمان املاک) فریاد زدیم که تمام زندگی در یک محوطه دانشگاهی است، پاسخ ایندی در مورد دانشجویان بین المللی است. ممکن است انگلیسی زبان اول آنها نباشد. در De Montfort مانند سایر پردیس‌های بریتانیا، «بعد از ساعت 5 بعدازظهر به خدمات رفاهی دانشگاه تبدیل می‌شویم». در طول روز، مانند سایر دانشگاه‌ها، De Montfort تیم‌هایی دارد که روی خدمات دانشجویی کار می‌کنند. در شب، این سرویس‌های یونیفرم پوش هستند – علاوه بر گشت‌های امنیتی، نگهبانان ساختمان و خدمه در سالن‌های اقامت – که یا دانشجویان را در اطراف دانشگاه می‌بینند و پاسخ می‌دهند یا اتاق کنترل آنها را هدایت می‌کند. در حالی که ما آنجا هستیم، کول بروکفیلد در اتاق کنترل در حال انجام وظیفه است. د مونتفورت حدود 670 دوربین از جمله دوربین داخلی دارد.

این محدوده از هر پارکینگ (پارکینگ خودرو در زیر املاک و امنیت است) تا پارک‌های خارجی بالای ساختمان‌ها که چشم‌اندازی به مرکز شهر می‌دهند را شامل می‌شود. مانند برخی دیگر از واحدهای شهری – استون به عنوان مثال در بیرمنگام – د مونتفورت هیچ حصاری محیطی ندارد که مانع عبور کسی از آن شود، که می تواند شامل طرفداران فوتبال یا راگبی با پای پیاده باشد (خانه های لستر تایگرز و لستر سیتی اف سی، هر کدام در پایین جاده به سمت جنوب هستند. مرکز شهر). مانند هر مرکز شهر لستر دارای رژه، اعتراض است. و همانطور که تمام زندگی در پردیس 22000 نفری است، آنچه در مرکز شهر است ممکن است به محوطه دانشگاه سرازیر شود. علاوه بر این، در سراسر جاده کمربندی، بلوک های خصوصی متعددی از اقامتگاه های دانشجویی در مجاورت پردیس وجود دارد.

درباره هند

ایندی از اداره صنعت امنیت به دمونفورت آمد (است). در حالی که او لستر را می‌شناسد و در آن شهرت دارد، زیرا او مرد تحقیقات منطقه برای SIA بود، خوانندگان حرفه‌ای امنیت او را از عملیات Sentry که او راه‌اندازی کرد، می‌شناسند، و ما در نسخه نوامبر 2021 زمانی که یک رویداد Sentry برگزار شد، معرفی کردیم. یک باشگاه لندن وست اند، تا کارکنان امنیتی و درهای دارای نشان SIA را از طریق سناریوهایی مانند حمله اسید یا چاقو به محل مورد نظر قرار دهد.

اطلاعات بیشتر در نسخه چاپی دسامبر مجله امنیتی حرفه ای، که می توانید آزادانه آنلاین بخوانید در این لینک.

آنچه را که خوانده اید دوست دارید و می خواهید مشترک نسخه چاپی امنیت حرفه ای شوید؟ آدرس خود را به [email protected] ایمیل کنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/education/de-montfort-universitys-new-recruit/