استراتژی Scots Flytipping | امنیت حرفه ای


دولت اسکاتلند یک دوره شش ساله منتشر کرده است استراتژی ملی زباله و پرتاب; و یک “برنامه اقدام” که جزئیات برنامه ریزی دولت مقدس و شرکا و آژانس های آن در سال اول را نشان می دهد.

لورنا اسلیتر، وزیر مهارت‌های سبز، اقتصاد دایره‌ای و تنوع زیستی SNP، گفت: «اسکاتلند کشور زیبایی است و همه ما موظفیم آن را حفظ کنیم. این دولت به خاطر اقدام جسورانه در مقابله با زباله و پرتاب، که آسیبی برای خیابان‌ها، جوامع و حومه‌های ما است و همچنین محیط طبیعی و حیات وحش ما را تهدید می‌کند، عذرخواهی نمی‌کند.

این استراتژی باعث تغییر بیشتر در رفتارها و ارائه خدمات خواهد شد. اجرای یک موضوع کلیدی است و استراتژی تعهدات محکمی را تعیین می‌کند، از جمله افزایش اخطارهای جریمه ثابت برای پرداخت به 500 پوند و در نظر گرفتن افزایش بیشتر جریمه‌ها در صورت لزوم.

“این بخشی از یک بسته گسترده تر از اقدامات برای مقابله با فرهنگ دور ریختن اسکاتلند است، از جمله تبدیل شدن به اولین کشور در بریتانیا که برخی از مشکل سازترین پلاستیک های یک بار مصرف را ممنوع می کند، تعهد به اعمال هزینه برای لیوان های یکبار مصرف. معرفی یک طرح بازگشت سپرده و اصلاح مسئولیت گسترده تولید کننده برای بسته بندی.

سند استراتژی 25 صفحه ای شامل:

– جریمه انعام پرواز بیش از دو برابر به 500 پوند می شود.
– اختیارات جدید برای تحمیل جریمه بر صاحب ثبت نام شده وسیله نقلیه ای که از آن جرم زباله ریزش شده است.
– یک مرکز آنلاین ملی زباله برای ارائه مشاوره به گروه‌های اجتماعی و سایرین در مورد مقابله با زباله و رفتار زباله‌ریزی؛
– حمایت از مالکان خصوصی، از جمله تأمین مالی برای آزمایش‌ها، برای کمک به جلوگیری و مقابله با مگس پرانی که بر زمین آنها تأثیر می‌گذارد. و
– اقدام برای شناسایی و ایجاد اختلال در تخلیه‌کننده‌های مگس، به‌ویژه شرکت‌های حمل‌کننده زباله ثبت‌نشده که تبلیغات آنلاین می‌کنند، مانند تعامل با پلتفرم‌های آنلاین و آژانس حفاظت از محیط زیست اسکاتلند.SEPA) فعالیت برای مقابله با انعام دادن.

بازدید کنید https://www.gov.scot/publications/national-litter-flytipping-strategy/documents/.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/scots-flytipping-strategy/